africaninvadersspain-850x550MIGRANTI
11.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Afričtí vetřelci jsou ve Španělsku ubytováni v pětihvězdičkových hotelech (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V minulosti jsem vám zde ukazovala italské luxusní výletní lodě, v nichž jsou ubytováváni afričtí vetřelci v Itálii či luxusní hotely ve Velké Británii, kde taktéž ubytovávají přínosné doktory a inženýry z Afriky. Nejinak je tomu ovšem i ve Španělsku, které je podobně, jako Itálie, první zemí, kam invazisté z Afriky dorazí. Takže už asi chápete, proč bylo zapotřebí zlikvidovat cestovní ruch v těchto jihoevropských zemích. Majitelům těchto ubytovacích kapacit pak nezbývá, než v nich na náklady daňových poplatníků ubytovat právě africké vetřelce.

Ti mají postaráno nejen o luxusní ubytování, ale i o stravu 5x denně a samozřejmě, jak můžete vidět na videu, také o zábavu. Z luxusních hotelů pak mohou posílat svými chytrými mobily, které – na rozdíl od dokladů – všichni mají, videa jejich ubytování, o jakém se na dovolené často nesní ani Evropanům.

To je pak samozřejmě jako pozvánka pro další jejich soukmenovce, takže není divu, že jejich počty přímo raketově stoupají. A EU nemá na práci nic jiného, než za koronavirovou clonou přijímat další migrační pakt. Povšimněte si, prosím, jak je u nás kolem tohoto paktu ticho po pěšině, přitom se o něm v zahraničních médiích psalo poprvé už před více než měsícem a nedávno jsem na něj upozornila již podruhé.

Právě tento pakt má mimo jiné zajistit, že ve všech zemích EU budou mít “multikulturní obohacovači” stejné podmínky. Brzy tak možná podobné návštěvníky přivítají i pražské pětihvězdičkové hotely.

Ale zpět do Španělska. Podívejte se na to, jak si užívají v bazénu pětihvězdičkového hotelu ti, kdo nedávno přistáli u španělských břehů na lodích neziskovek či ve vratkách bárkách a kdo by měli podle plánu Agendy 2030 nahradit během následujících deseti let Evropany:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 576 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)