BIDENYT
24.1.2021
Kategorie: Politika

Youtube se se nás snaží přesvědčit, že je Biden miláček amerických voličů

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Od samého začátku americké prezidentské kampaně, jsme byli celým mainstreamem ujišťováni v tom, jak vysoce je Biden u amerického voličstva oblíben. Tehdy mi stačilo nahlédnout na jeden jeho předvolební klip na Youtube a podle komentářů pod ním mi bylo jasné, jak to s tou “oblíbeností” u Bidena asi je. Pozitivně hodnotících příspěvků tam bylo velmi poskrovnu, nejinak tomu bylo s “palcováním”. Nicméně nyní se zcela zřejmě Youtube rozhodl, že nedopustí, aby nový, mimo jiné i dávno mrtvými voliči zvolený Biden, vypadal jinak, než jako miláček davů.

Po Bidenově inauguraci američtí občané ukázali, co si o novém prezidentovi myslí. Zřejmě už mají dost starého a senilního muže. Nespokojenost s podvodně zvoleným prezidentem je až neskutečná. Pouze manipulace a výmluvy mohou pomoci navodit dojem, že jsou Bidenova videa populárnější.

Joe Biden, který údajně zastínil i Baracka Obamu a Donalda Trumpa tím, že získal nejvíce volebních hlasů (81 milionů) v dějinách USA, nyní pociťuje svou popularitu skutečně naplno. No, mrtví voliči a podivné korespondenční hlasy nemohou zcela zřejmě sedět u počítače a klikat na palce nahoru.

r/benshapiro - YouTube SCRUBS thousands of dislikes from Joe Biden videos on official White House channel

YouTube smazal tisíce takzvaných “dislajků” z videa z oficiálního kanálu Bílého domu. Společnost uvedla, že to bylo součástí jejího úsilí o odstranění příspěvků, které považuje za spamy.

Uživatelé platformy YouTube si všimli, že palce dolů –  “to se mi nelíbí”  – byly odstraněny z tisíců různých videí Bílého domu a začali tyto manipulace zveřejňovat jako “před a po” ve screenshotech na jiných sociálních médiích. Stalo se tak krátce poté, co nová americká administrativa převzala kanál a zveřejnila svá první videa.

Snímky obrazovky ukazují, že ze tří videí bylo odstraněno celkem nejméně 16 000x “to se mi nelíbí”.  Dokonce i po úpravách, v 15.30 (místního času) 21. ledna 2021, pět oficiálních videí na kanálu dohromady ještě uvádělo asi 14.000 x “to se mi líbí”, a  téměř 60.000x “to se mi nelíbí”.

Ostatně, Biden není dokonce oblíben ani u těch, kdo šli soustavně proti Trumpovi – u Antify. Na demonstraci extremistů z Antify a BLM v Portlandu pokřikovali: “Nechceme Bidena. Chceme se pomstít za policejní vraždy, imperialistické války a fašistické masakry!” V případě této demonstrace byla dokonce snaha  svést s ní spojené nepokoje na podporovatele Trumpa. Na demonstraci pálila Antifa i americkou vlajku.

COLORADO: Members of the Communist Party USA and other anti-fascist groups burn an American flag on the steps of the Colorado State Capitol in Denver on Wednesday

Ale také zdemolovali sídlo Demokratů…

OREGON: Antifa members dressed in black are seen smashing windows of the Democratic Party of Oregon headquarters in Portland

Kdo – mimo dobře placených celebrit, zástupců Deep state a voličů ze záhrobí – tedy nakonec Bidena volil???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 811 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.