fiesta_4_zps72fa0b42
22.6.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Xenofilie v několika otřesných příkladech. Nenastal již čas ji léčit?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

WM 22|06|2016

Už několik let opakovaně upozorňujeme na fakt, že xenofilie je psychická porucha a její nositelé představují riziko pro celou společnost. Nyní, v průběhu takzvané “uprchlické krize” si širší veřejnost konečně začíná uvědomovat patologickou povahu chování a způsobu myšlení xenofilních osob.

Xenofilové jsou schopni zlehčovat a ignorovat i ty nejvážnější zločiny a bezpečnostní hrozby plynoucí z přílivu imigrantů. Chovají se naprosto pomateně a destruktivně jak k sobě, tak i ke svým rodinám a svému okolí.

Množí se bizarní případy, kdy xenofilní aktivisté ospravedlňují útoky uprchlíků na sebe samé. Dokonce se sami omlouvají imigrantům, kteří je napadli. Několik příkladů:

  • Norský aktivista lituje černocha, který ho znásilnil

Karsten Nordal Hauken – norský neomarxista a člen Levicové socialistické strany – byl ve svém bytě přepaden a znásilněn somálským žadatelem o azyl. Úřady černocha deportovaly zpět do Afriky. ( zdroj )

Hauken, který se sám identifikuje jako anti-rasista a feminista, ve vyjádření médiím napsal, že černého násilníka lituje a že má “silný pocit viny” kvůli tomu, že Somálec byl vyhoštěn a nemůže zůstat v Norsku.

  • Uprchlík do domu

Německo : 20-ti letá členka vítací skupiny “Flüchtlinge Wilkommen” (Uprchlíci vítejte) byla znásilněna afghánským uprchlíkem, kterého si vzala domů. Žena se s imigrantem seznámila právě v této skupině na FB a poskytla mu ubytování. 25. října 2015 v noci jí imigrant napadl a znásilnil. ( zdroj )

Švédsko : Xenofilní švédská matka vzala do svého domu 2 africké uprchlíky. Výsledek – sexuální napadení malé dcery. V noci na 18. srpna 2015 se dcera Emma probudila a nad sebou uviděla černocha, který jí držel pod krkem a pokoušel se jí znásilnit. ( zdroj )

  • Levičácká aktivistka se omluvila skupině imigrantů, kteří jí znásilnili

Německá členka neomarxistické / ultralevičácké iniciativy “Linksjugend Solid” byla znásilněna skupinou 3 imigrantů, kterým pomáhala. ( zdroj )

Později ale na FB zveřejnila (pro zdravého člověka těžko pochopitelné) vyjádření, ve kterém se násilníkům omlouvala a ze všeho obvinila bílou většinovou společnost.

“Drazí uprchlíci, je mi to tak líto”, napsala aktivistka. Následně jako viníka označila“rasistickou a sexistickou” bílou společnost, která prý za všechno může. Celý text zakončila větou : “Vy nejste problém … Jste úžasní lidé a je skvělé, že tu jste.”

Čas na léčbu

Tady už snad nikdo, ani z odborných kruhů, nemůže pochybovat o tom, že se jedná o psychopatii. Tímto otevřeně žádáme Českou psychiatrickou společnost, aby se zasadila o to, že patologická xenofilie bude zařazena mezi duševní poruchy a zaregistrována v Mezinárodní klasifikaci nemocí.

Jedinci postižení touto chorobou jsou nebezpeční jak sami sobě, tak celé společnosti. Společenská nebezpečnost xenofilů je znásobena tím, že mnoho z nich proniklo do politiky, do vedení veřejných institucí a médií.

Naším cílem je, aby i odborná veřejnost začala ke xenofilii přistupovat jako k nemoci. Proto prosíme, aby se čeští psychiatři jako první začali v této věci angažovat na domácí i na mezinárodní úrovni.

Závěr

S patologickým xenofilem je nutné zacházet stejně, jako s nebezpečným paranoidním schizofrenikem, který opakovaně napadá lidi.

Xenofilie je nemoc. To, že neomarxistická ideologie tuto úchylku adoptovala a zařadila ji mezi své klíčové hodnoty a že západní demokratické elity staví na neomarxismu a na xenofilii svou politiku, nic nemění na faktu, že je to choroba. Jedna z nejnebezpečnějších chorob současnosti.

ZDROJ: wm

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC), Libor Heidler 500,- Kč, Svatava Visser 300,- Kč

Celkem za měsíc: 9 088,21 Kč
Vybráno 25.96%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
39 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.