fiesta_4_zps72fa0b42
22.6.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Xenofilie v několika otřesných příkladech. Nenastal již čas ji léčit?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

WM 22|06|2016

Už několik let opakovaně upozorňujeme na fakt, že xenofilie je psychická porucha a její nositelé představují riziko pro celou společnost. Nyní, v průběhu takzvané “uprchlické krize” si širší veřejnost konečně začíná uvědomovat patologickou povahu chování a způsobu myšlení xenofilních osob.

Xenofilové jsou schopni zlehčovat a ignorovat i ty nejvážnější zločiny a bezpečnostní hrozby plynoucí z přílivu imigrantů. Chovají se naprosto pomateně a destruktivně jak k sobě, tak i ke svým rodinám a svému okolí.

Množí se bizarní případy, kdy xenofilní aktivisté ospravedlňují útoky uprchlíků na sebe samé. Dokonce se sami omlouvají imigrantům, kteří je napadli. Několik příkladů:

  • Norský aktivista lituje černocha, který ho znásilnil

Karsten Nordal Hauken – norský neomarxista a člen Levicové socialistické strany – byl ve svém bytě přepaden a znásilněn somálským žadatelem o azyl. Úřady černocha deportovaly zpět do Afriky. ( zdroj )

Hauken, který se sám identifikuje jako anti-rasista a feminista, ve vyjádření médiím napsal, že černého násilníka lituje a že má “silný pocit viny” kvůli tomu, že Somálec byl vyhoštěn a nemůže zůstat v Norsku.

  • Uprchlík do domu

Německo : 20-ti letá členka vítací skupiny “Flüchtlinge Wilkommen” (Uprchlíci vítejte) byla znásilněna afghánským uprchlíkem, kterého si vzala domů. Žena se s imigrantem seznámila právě v této skupině na FB a poskytla mu ubytování. 25. října 2015 v noci jí imigrant napadl a znásilnil. ( zdroj )

Švédsko : Xenofilní švédská matka vzala do svého domu 2 africké uprchlíky. Výsledek – sexuální napadení malé dcery. V noci na 18. srpna 2015 se dcera Emma probudila a nad sebou uviděla černocha, který jí držel pod krkem a pokoušel se jí znásilnit. ( zdroj )

  • Levičácká aktivistka se omluvila skupině imigrantů, kteří jí znásilnili

Německá členka neomarxistické / ultralevičácké iniciativy “Linksjugend Solid” byla znásilněna skupinou 3 imigrantů, kterým pomáhala. ( zdroj )

Později ale na FB zveřejnila (pro zdravého člověka těžko pochopitelné) vyjádření, ve kterém se násilníkům omlouvala a ze všeho obvinila bílou většinovou společnost.

“Drazí uprchlíci, je mi to tak líto”, napsala aktivistka. Následně jako viníka označila“rasistickou a sexistickou” bílou společnost, která prý za všechno může. Celý text zakončila větou : “Vy nejste problém … Jste úžasní lidé a je skvělé, že tu jste.”

Čas na léčbu

Tady už snad nikdo, ani z odborných kruhů, nemůže pochybovat o tom, že se jedná o psychopatii. Tímto otevřeně žádáme Českou psychiatrickou společnost, aby se zasadila o to, že patologická xenofilie bude zařazena mezi duševní poruchy a zaregistrována v Mezinárodní klasifikaci nemocí.

Jedinci postižení touto chorobou jsou nebezpeční jak sami sobě, tak celé společnosti. Společenská nebezpečnost xenofilů je znásobena tím, že mnoho z nich proniklo do politiky, do vedení veřejných institucí a médií.

Naším cílem je, aby i odborná veřejnost začala ke xenofilii přistupovat jako k nemoci. Proto prosíme, aby se čeští psychiatři jako první začali v této věci angažovat na domácí i na mezinárodní úrovni.

Závěr

S patologickým xenofilem je nutné zacházet stejně, jako s nebezpečným paranoidním schizofrenikem, který opakovaně napadá lidi.

Xenofilie je nemoc. To, že neomarxistická ideologie tuto úchylku adoptovala a zařadila ji mezi své klíčové hodnoty a že západní demokratické elity staví na neomarxismu a na xenofilii svou politiku, nic nemění na faktu, že je to choroba. Jedna z nejnebezpečnějších chorob současnosti.

ZDROJ: wm

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
39 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.