VAKCINADETI
6.6.2021
Kategorie: Společnost

WHO se zaměřila na naše děti

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝWHO vydala prohlášení, které vyrazí dech všem rodičům majícím strach o své děti a týkající se implikovaného souhlasu s očkováním dětí bez souhlasu rodičů. Citujeme: ,,Rodiče, kteří pustí svoje děti do školy, dávají implicitní souhlas k tomu, že jejich děti mohou být očkovány“. V Kanadě už se tím řídí a rodiče jsou doslova odděleni od svých dětí, aby jim v tom mohli zabránit.

WHO v dokumentu ,,Zřetel týkající se souhlasu s očkováním dětí a dospívajících ve věku od 6ti do 17ti let ( Consideration regarding consent in vaccinating childern and adolescentsbetween 6 and 17 years old) na 3.straně3.odstavce stanovila, že pokud jsou děti ve škole, rodiče tím dávají tzv. implikovaný souhlas s očkováním svých dětí. To znamená bez dalšího souhlasu rodičů, bez jejich přítomnosti a bez povinnosti informovat je. Toto vyloučení rodičů je de facto odejmutím funkce zákonného zástupce a dává to moc státu dělat si se školáky vše, co se mu zalíbí. Jestliže je v zákonech zakotveno právo na vzdělání, pak tímto je povinná školní docházka součástí aparheidu prováděného na občanech a jejich dětech.

Co to tedy znamená? Chodí li Vaše dítě do školy, může tam kdykoliv dorazit vakcinační komando a plošně celou školu naočkovat. Vaše dítě odejde ráno do školy zdravé a vrátí se s nevratně poškozeným zdravím. To i přesto, že Vy bojujete za to, aby se Vaše rodina nestala součástí genetického pokusu na lidech. Pfizer již usilovně pracuje na vakcíně schválené i pro děti. V čem se bude lišit od stávajícího produktu? Možná bude mít jinou nálepku a bude lehce naředěná fyziologickým roztokem. Jinak to je mix stejně smrtící, jako ten vpravovaný do těl dospělých.

O tom, že se navyšuje počet úmrtí následujících záhy po vakcinaci, jsme již psali. Všimněte si, že při mimořádné smrti někoho relativně známého, o němž se ví, že prodělal v uplynulých dnech před exitusem očkování proto covidu, první informace je ihned doplněna prohlášením, že za to nenese vinu prodělaný akt vpichu. Je to vcelku logické, protože pozůstalí by okamžitě mohli požadovat velkou finanční náhradu přímo od státu, který poskytl právní ochranu jak výrobci preparátu, tak i distributorovi. Navíc by se relevantní informací odrazovali další občané stojící frontu před vakcinačními centry.

Rizika vakcinace jsou naprosto rozdílná u každého jednotlivce. Někomu se neděje vůbec nic, další mají nepatrné komplikace trvající jeden den, u jiných je reakce bouřlivá a u části fatální. Samozřejmě netušíme, jsou li naprosto všechny šarže a mixy od různých výrobců stejné, existují li nějaké testy, které dokážou rozeznat rozdíl v koncentraci a kvalitě, nicméně realitou zůstává to, že lidé skutečně na následky očkování také umírají. Celosvětově se udává i přes tvrdou cenzuru číslo v řádu desítek tisíc a když si vzpomeneme na opačnou manipulaci s mortalitou v uplynulém roce, pak je jasné, že může být mnohem vyšší. Stále je třeba si uvědomit, že v řadě zemí údajně nebyla zaznamenána chřipka, neléčily se rakoviny a ani další zásadní onemocnění. Přitom počty nebožtíků zůstaly na dlouhodobém průměru. Jak je toto možné?

Mezi propagátory očkování dětí patří ti největší šmejdi uplynulých měsíců. Jména jako Prymula, Chlíbek, Vojtěch, Arenberger, Kubek, Smejkal, Maďar, Svrčinová ale i blázen Flégr či odpovědných politiků je třeba si pečlivě zapamatovat a otevřou li se jednou spravedlnosti dveře, tito lidé musí dostat doživotí. Tedy pokud se toho dožijí, protože pokud skutečně dojde k něčemu takovému, jako by byla povinná vakcinace dětí ve školách, už nebudou stačit demonstrace před budovou Parlamentu, ale bude třeba použít všech dostupných prostředků k potrestání každého, kdo se podílí na tomto zvěrstvu, tedy i z řad politiků. Strach, který musí lidé rozhodující o nás a našich dětech bez nás mít, je třeba udržet. Právě toto je důvod, proč se politici v Evropské unii tak snaží nás odzbrojit. Vědí, že děti už jsou dostatečný důvod k tomu, aby lidé vyšli do ulic. Ne s píšťalkami či zvonící svazky klíčů. Ne se sekyrou a mačetou, ale se zbraněmi, které umí ublížit.

Propaganda jede a plné obrátky a mnoho lidí jí věří. Přestože se politici a jejich rodiny očkovat nenechávají, a když, tak propagačně placebem či vitamíny, najatí herci dostávají za skeče v televizi půl milionu korun, velká část lidí uvěří a nechávají sebe i děti vstoupit do dosud největšího genetického experimentu prováděného navíc na lidech. Někteří skutečně dobrovolně nechají naočkovat sebe i své děti. Sice poté doufají v klidný průběh, ale jsou nervózní. Jednou možná my vytrvalí budeme vyhledáváni pro zachování zdravého genomu. Za pár let může být hlavním kritériem při uzavírání sňatku či zakládání rodiny doklad o tom, že jste vakcinací neprošli. Nikdo neví, jaká bude budoucnost, ale už teď tušíme, že přítomnost v mnohém předčila ty nejkatastrofálnější scénáře. Aspoň v oblasti svobody, cenzury a propagandy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 127,- Kč
Vybráno 37.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 403 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)