25.2.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Wellness pobyt vás nabije energií a zlepší stav ducha i těla

Sdílejte článek:

(PR) 25|02|2015

Znáte to. Dnešní hektická doba sebou přináší velké vypětí. Náročné povolání, cesty do práce, starost o rodinu, budování rodinného hnízda. Často ani není čas na odpočinek nebo alespoň na chvíli klidu, při které byste mohli nabrat nových sil. Mnohdy to ani nevnímáme, ale naše tělo se nedá ošidit. V záplavě různých starostí, problémů či urgentních úkolů zapomínáme na to nejcennější co máme … zdraví. Psychické i fyzické.

A to je, i dle odborníků, veliká chyba. Každý organismus potřebuje vyvážený čas výkonu i relaxace. Při nedostatku prvního má tendenci nabírat nezdravé kilogramy, nedostatek druhého může přinášet zdravotní problémy jiného druhu, v nejednom případě třeba i duševní. Ne nadarmo se říká, že základem dobrého zdraví je soulad mysli, duše a těla. Cesta k tomuto souladu se nazývá wellness.

Wellness pobyt

.

Cílem wellness pobytů je, aby se člověk cítil dobře po všech stránkách, což by tedy mělo plynout z duševní, fyzické, okolní a sociální pohody. S označením wellness se můžeme setkat v kontextu s různými pracovišti (jako jsou například fitness centra), nebo třeba s programy jako jsou lázně a finská sauna. Primárně by především mělo jít o lidské zdraví, a to zdraví fyzické i psychické. Wellness jde ruku v ruce se zdravým životním stylem.

Některé wellness programy, se zaměřují na revitalizaci lidského zdraví a mysli, na to jak se cítit lépe a energičtěji. Jiné mají konkrétnější cíle: přestat kouřit, zhubnout nebo zahrnují fitness.

Mezi wellness kúry řadíme:

  • Bazén s masážní lavicí a tryskami, vodním chrličem, protiproudem
  • Thajské masáže (více druhů)
  • Masáže – klasická celková, částečná, medová, lávovými kameny
  • Finskou saunu
  • Parní lázeň
  • Solnou jeskyni
  • Fitness (aerobní stroje)
  • Infrasaunu
  • Peeling

Pokud tedy vaše tělo vysílá již nějaký čas varovné signály plynoucí ze stresu, přepracovanosti či nedostatku duševních či fyzických sil, neměli byste ani na okamžik váhat a porozhlédnout se po kvalitní nabídce wellness pobytů a dopřát svému organismu alespoň pár dnů odpočinkové dovolené, kde nejen naberete nových sil, ale budete se po ní cítit silnější, krásnější i zdravější.

wellness

Nemusíte ani jezdit sami. Svého nejmilejšího či svou nejmilejší můžete překvapit návrhem na romantický wellness pobyt v nádherném prostředí luxusních hotelů a zámků, nebo třeba malinko skromnější wellness pobyt pro dva v příjemném prostředí lůna čarokrásné přírody. Ale ať již pojedete sami, ve dvou nebo třeba s partou přátel, vždy se můžete spolehnout na to, že o vás bude vzorně postaráno s tou nejlepší péčí a nabídkou procedur, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Cena za takovou dovolenou spojenou s celkovou obrodou mysli i těla nemusí být ani tak vysoká jako by se možná zdálo. V dnešní době můžeme využít nabídky na slevy wellness pobytů, při kterých ušetříme až 50% z ceny. Nebojte se tedy dát svému tělu to nejlepší a poznávejte při tom nová místa, nechte se hýčkat ve wellness centrech a prožijte dovolenou plnou skvělých zážitků! Vyberte si svůj wellness pobyt ještě dnes!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 936,00 Kč
Vybráno 2.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 13 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.