migrnemecko2
25.11.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Vznikající německá vláda představila své šílené plány v oblasti migrace a azylu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Merkelová byla jen slabý odvar toho, co čeká v tomto směru nejen Německo s novou vládou tzv. „semaforu“ (červení, žlutí a zelení). Lze si totiž lehce domyslet, že i naše nová vláda bude ochotně přikyvovat na všechny požadavky vlády německé. Názorově si totiž – zejména s Piráty a TOP0,09 – nová německá vláda nebývale souzní. Ostatně, nastupující německá vláda plánuje celoplošnou legalizaci marihuany, což je také téma našich Pirátů. Zfetované obyvatelstvo tak dobře nevnímá, co se kolem děje….

Jaké jsou tedy ve stručnosti hlavní plány nové německé vlády? Asi nikoho neudiví, že si docela souzní s plány EU, která dává důraz na legalizaci migrace.

Možnost zůstat v Německu: Dobře integrovaní mladí lidé do věku 27 let  by měli mít možnost zůstat po třech letech pobytu v Německu. Ctíme zvláštní integrační úspěchy tolerovaných osob tím, že otevíráme právo zůstat s rodinami po šesti nebo čtyřech letech.

Neoprávněný vstup: Nelegálním přistěhovalcům by se v budoucnu mělo dostat snadnější lékařské péče, a to i v případě, že se dosud nezaregistrovali kvůli neexistujícím dokladům.

Velkorysé a snadnější sloučení rodiny: Sloučení rodin s podpůrně chráněnými osobami postavíme na stejnou úroveň s uprchlíky GRP. Nezletilé sourozence nenecháme pozadu v případě odůvodněného sloučení rodičů s nezletilými osobami bez doprovodu. Osoby, které se připojí ke svému manželovi nebo manželce, mohou rovněž předložit nezbytný doklad o jazykových znalostech ihned po svém příjezdu.

Centrální příjezd, žádost o azyl a vyhoštění: Koncept azylových center není federální vládou sledován.

K výše uvedeným plánům nové německé vlády jen dodávám, že legalizace pobytu mladých lidí z Afriky v EU je zdůrazněna i v tzv. „Marakéšské deklaraci,“ kterou podepsaly všechny země EU (vyjma Maďarska) v roce 2018.

Širší slučování rodin je pak zmíněno i v novém migračním paktu EU, který má vejít v platnost po francouzských prezidentských volbách v dubnu 2022. Zdá se tedy, že nová německá vláda jen přizpůsobuje svoji politiku politice EU, ale na druhou stranu také – zejména v případě Zelených a socanů – plní předvolební sliby…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 932 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)