dd1436543d24b8ec05ff8fad2159_r16-9_w640_h360_g6d03a986b2e311e5b745002590604f2e
3.5.2016
Kategorie: Společnost

Vznik netknutelného Nadčlověka. Chcete být nad právem, staňte se levicovým “aktivistou”

Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND 03|05|2016

Jedním ze znaků nastupující totality je, když vládnoucí establishment sám sebe pasuje do role netknutelného. Zákony sice formálně ještě platí pro všechny stejně, ale v praxi nikoliv. Tohle začíná být nepříjemná realita České republiky roku 2016. Jste-li “levicový aktivista vítající chudáky uprchlíky”, pak máte skoro stoprocentní pravděpodobnost, že vás soudy v případě protiprávního jednání osvobodí.
.
 .
Stačí si připomenout některá soudní rozhodnutí z poslední doby: “Trenky na Hradě” – představte si, že by nějaký “pan Novák” strhnul vlajku “gay pride” nebo hate free. Byl by rád kdyby z toho vyváznul s podmínkou. Když havlističtí “aktivisté” ukradnou prezidentskou zástavu, tak je to jen neškodný “humor”.
 .
Nebo nedávné osvobození studentky FF UK a “levicové aktivistky” Kateřiny Krejčové. Ta při (nutno podotknout protizákonné blokádě politické demonstrace Národní demokracie) skočila na záda policisty, který zatýkal jejího přítele s výkřikem “Nechte ho bejt vy svině, do prdele, nechte ho bejt!”
Video ke shlédnutí zde.
.
V první instanci jí soud udělil podmínku 1 na 3 měsíce. Aby ji následně městský soud osvobodil s velmi zajímavou argumentací. Ze skoku sl. Krejčové na záda policisty udělal obejmutí. (Ne nedělám si legraci, až příště vlepíte policajtovi v hospodě facku, u soudu to vydávejte za přátelské pohlazení!!) Ještě pozoruhodnější je další argumentace soudu, že osvobozuje sl. Krejčovou, “protože vedle se udávala závažnější trestná činnost“. Politicky uvědomělý soudce tím asi myslel povolené občanské shromáždění, kde se sešla asi 1000 odpůrců muslimské imigrace. Zde si dovolím opět poradit obhájcům, příště u soudu nezapírejte vinu obžalovaných, ale zkuste třeba “ano můj klient loupil, ale na Praze 5 Vietnamci a Arabové prodávají drogy a jistě vyhrajete.
 .
No a teď si představte, že by něco podobného udělal Adam B. Bartoš, nebo obyčejný pan Josef Novák. To by již seděl v díře za útok proti úřední osobě a ještě by mu soud ideologoicky přisolil za propagaci zakázaných hnutí.
 .
Jistě můžeme polemizovat o tom, jak vážnou tělesnou újmu mohla způsobit slečna Krejčová onomu policistovi. Ačkoliv není sporu o tom, že to byl útok náhlý a vedený zezadu, kdy napadený policista nemohl útočníka (slečnu Krejčovou) vidět. O čem polemizovat bezesporu nemůžeme, je fakt, že justice prokazatelně a vědomě nestíhá skutky, které spáchali správně uvědomělí levicoví političtí aktivisté.
 .
Ve společnosti se nám evidentně etablovala nová skupina nadlidí, kteří od justice požívaji zcela preferenčního zacházení a jsou de facto beztrestní. Jsou to levicoví političtí “aktivisté”, neziskovkáři a “novináři”… Co to bude znamenat? S jídlem přirozeně roste chuť a beztrestnost vždy posouvá hranici možného jednání. To může znamenat jediné: levicoví aktivisté a la “Klinika” začnou být agresivnější a troufalejší. Velmi pravděpodobně se tedy brzy nadějeme fysických útoků na odpůrce imigrace, či české vlastence, s cílem je vyřadit fysicky z politické arény. Ostatně v Západní Evropě se to již běžně děje. Běžte se podívat v Německu na akci Pegida, či AfD.
 .
.
P.S. Přirozeně to ale neplatí pro všechny levicové aktivisty. Jen pro tu privilegovanou vrstvu, uhnízděnou v politických “neziskovkách”, mediích, státní byrokracii. Pro řadový levicový plebs naopak platí pravidla jiná. Stačí si připomenout nedávné vyhoštění asi skutečného anarchisty Rusa Ševcova za filmování jistého sprayera. Panu Ševcovovi proto musíme poradit, aby se více vyskytoval v Klinice a vítal muslimske chudáky uprchlíky a bojoval mediálně proti fašismu jako K. Krejčová.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
13 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.