mother-infant sleep
18.7.2017
Kategorie: Politika

Vzkaz švédských vědců bílým: O nějaké to “euro-americké” dítě méně a už bude dobře

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Tím, že budete mít o jedno dítě méně, pomůžete planetě víc, než když budete třídit odpad. Tak radí “vědci” ze švédské univerzity v Lundu (zde). Rozumná rada, řeklo by se. Kdyby byla směřována k lidu Afriky. K obyvatelům kontinentu, který je neustále zmítaný hladomory z přelidnění a válkami z hladu.

Tam by skutečně nějaké omezení porodnosti mohlo pomoci. V subsaharské části Afriky, tedy v té nejchudší a  přitom nejlidnatější části, totiž připadá na jednu ženu průměrně 4,42 dítěte. Lokálním rekordmanem je Niger, kde jedna statisticky průměrná žena přivede na svět “pěkných” 7,58 potomků. Není pak divu, že třeba Nigérie, která měla v roce 1900 pouhých 16 milionů obyvatel, by podle prognóz demografů měla do roku 2100 dosáhnout na neuvěřitelných 914 milionů. Bude tak demograficky dýchat na záda nejlidnatějším státům, Číně a Indii, aniž by ovšem byla schopna se někdy dostat na 1/10 jejich produkce potravin…

Ale ne, tím se netrapte. O nezvladatelnou, živočišnou množivost Afriky přece nejde. Vědcům z univerzity v Lundu leží na srdci něco mnohem nebezpečnějšího a budoucnost planety nesrovnatelně více ohrožujícího. My. Ta výzva je směřována k nám, lidu Evropy a Ameriky. „Americká rodina, která se rozhodne mít o jedno dítě méně, pomůže snížit emise oxidu uhličitého (CO2) úplně stejně jako 684 teenagerů, kteří budou po zbytek svého života všechno důkladně recyklovat,“ píší vědci Seth Wynes a Kimberly Nicholasová ve své studii.

Takže o nějaké to “euro-americké” dítě méně a už bude dobře? Postačí to, aby byla naše matka Země zachráněna? Ne, přátelé. To ne, to by bylo samozřejmě málo. Švédští vědci důrazně doporučují i další balík opatření. Bez kterých to prý nepůjde. Kromě drastického omezení (už tak nízké) porodnosti bílých žen je také nezbytné se vzdát se i masa, svého auta a létání do dalekých zemí. Právě tím totiž podle nich lidé nejúčinněji pomohou ke snížení emisí skleníkových plynů. Více než recyklací, sušením prádla na slunci nebo používáním úsporných žárovek.

Tedy jinými slovy, zjednodušeně a natrvrdo: vymřete! Vyhyňte, ztraťte se, vzdejte se všeho, čeho vaše civilizace za staletí dosáhla a předejte svou zemi primitivismu a divošství. Tiše se vypařte, rozplyňte se v barbarské záplavě… a Země bude zachráněna!

No fakt! Podaří-li se totiž prosadit všechny nezbytné změny a navrhovaná opatření, pak se (podle této studie) může globální zvýšení teploty do konce tohoto století udržet „výrazně pod dvěma stupni Celsia a co nejvíce se přiblížit hodnotě 1,5 stupně“, jak to dohodli světoví politici v pařížské klimatické dohodě… A to se vyplatí, ne?

Je tu ještě někomu nejasné, o co jde v tak zvaných klimatických dohodách? Že je to jen další kamínek do mozaiky široce pojaté a pozvolna, ale nekompromisně protlačované genocidy bílého obyvatelstva? Které je příliš tvořivé na to, aby bylo kontrolovatelné a ovladatelné. A tak má vyhynout. Přestat se rozmnožovat. U těch “ušlechtilejších” dobrovolně a z morálních pohnutek. Záchrana planety a tak, že. U části ostatních řízenou degenerací, s masovým protěžováním principiálně neplodných svazků. No a ten zbytek, všelijaké ty nespokojence, kverulanty a odbojníky, ty postupně zkrotíme ekonomicky. Nedostupnost bydlení, dlouhodobost přípravy na smysluplnější povolání, z toho vyplývající zadluženost, následná nemožnost ekonomického přežití z jednoho platu… O dokonání díla se postará záplava primitivů s jejich geny, které časem spolehlivě převrství a znehodnotí to, co se selektovalo, kultivovalo a vytvářelo po tisíciletí…

Chcete se něčeho podobného účastnit? Že ne? Ale veliká část našich politiků ano! Bohužel. Jedinou naší šancí proto je – nepustit je k tomu. K možnosti rozhodovat. Vyautovat je ve volbách. Základním kriteriem při rozhodování budiž tak zvaná “proevropskost”. Nebo, jak oni sami rádi říkají “prozápadní orientace”. Jak politiků, tak i jejich domovských partají. Posuzovaná ne podle slov, která nohou být předvolebně líbivá, ale podle činů. Podle minulých hlasování v parlamentu, v našem i v tom bruselském a podle různých “zajímavých” prohlášení doma i venku.

Protože ta slavná “Evropa”, kdysi unie samostatných, dobrovolně spolupracujících států, do níž jsme s naivitou blonďaté čtrnáctky před časem vstoupili, se velice změnila. Dnes je to nebezpečný, totalitní moloch, který nás nejen ekonomicky vysává, pohrdavě peskuje, zasypává svými druhořadými produkty a bohorovně rozhoduje o našich nejvnitřnějších záležitostech, ale který začíná ohrožovat už i samo přežití našeho národa.

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 45 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
91 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.