POSPISILJIRI
19.1.2020
Kategorie: Společnost

Vzkaz politického vězně Pospíšilovi do EP

Sdílejte článek:

JIŘÍ FIALA

O jaké reformě ČESKÉ justice to, proboha, mluvíte ??

V návaznosti na projev europoslance Pospíšila, poškozující polskou justiční reformu, jsem mu – jakožto JEHO bývalý politický vězeň – zaslal následující mail :

Vystoupení v EP stran Polska a údajné reformy české justice

Pane europoslanče,

 
s hlubokou nevolí jsem se – bohužel jen z polských – médií dozvěděl o Vašem vystoupení v Evropském parlamentu na téma reformy polské justice, resp. resoluce směřující k odsouzení Polska za ni – a to zjevně ke škodě tamní vládnoucí strany Právo a spravedlnost.
 
Ve Vašem projevu zazněly zcela matoucí věty o tom, že prý jste – jako bývalý ministr spravedlnosti – provedl jakousi blíže nespecifikovanou reformu české justice – asi s cílem zbavit ji komunistické minulosti – a že jste při tom nemusel používat prostředků jako dnešní polská vládnoucí strana.
 
Prosím pěkně, o jaké reformě české justice to hovoříte ?? Kdy a jak proběhla, s jakým cílem – a hlavně : S jakým výsledkem, když všechny postkomunistické síly vládnou v justici dodnes, a to ještě daleko horšími způsoby nežli tomu bylo do tvz. vítězného Listopadu ?
 
Není to náhodou ten samý druh reformy jako provedl Havel “revoluci” ?? Tedy takovou, že všichni komunisté zůstali u moci, tak, jak byli i předtím – s tím rozdílem, že  nyní své nakradené majetky mohli zcela legitimně zlegalizovat a přetavit ve skutečnou moc ekonomicko – politickou ?
 
Za Vaší skvělé vlády v justici jsem byl 3x souzen a vězněn, pokaždé za prosazování závazného a platného rozsudku ESLP nebo v  souvislosti s ním, rozsudku,  který českou justici odsoudil za upírání práva na výchovu mých dětí a za narušování rodinného života. Z téže strany.
 
Česká justice to bez sebemenších skrupulí činí ostatně na tisících dětí dodnes.
 
Soudili mě výhradně bývalí agenti StB nebo jejich synáčci – jako v Kolíně Kruml, na Praze 10 Lázna nebo v Nymburce Rajm – a bylo jim všechno jedno. Tedy všechno, co by je jako soudce mělo zajímat. Důkazní situace, a především pak platné zákony.
 
To právě za Vaší skvělé vlády v justici vznikla kasta exekutorů, většinou bývalých i současných ruských a komunistických agentů (viz Plášil a spol.), kterým jste dal pravomoci, jaké nemělo ani gestapo za nacistů a kteří neprodleně začali terorizovat společnost způsobem, o jakém se nesnilo ani tvůrcům stanného práva za Heydrichiády.
 
Válkové vyčítáte jakýsi 40 let starý článek, sepsaný s Urválkem, já jako politický vězeň právě za Vaší skvělé justiční vlády musím konstatovat, že nějaký – jakýkoliv –  článek je naprostou prkotinou ve srovnání se zvěrstvy, které se staly za Vás, za Vašeho dozoru nebo dokonce na Váš přímý pokyn.
 
Ve vazbě na Pankráci jsem poznal jednoho Čečence, utekli do Evropy po prohrané čečenské válce celá rodina, on jediný požádal o azyl v ČR – a ČR také jako jediný evropský stát ho na žádost Putinova Ruska do Ruska chtěla neprodleně vydat – a to, prosím, s Vaším osobním podpisem !!
 
A nebýt zcela výjimečného opatření  – tedy předběžného opatření vydaného Evropským soudem pro lidská práva, tak by také vydán byl.
 
Vy jste jako ministr spravedlnosti byl lokajem ruských agentů, a ne že jste provedl jakousi nespecifikovanou antikomunistickou justiční reformu – o které nikdo nic neví, především pak ne ti, co se jich měla týkat především, totiž soudci.
 
Podle toho, co jste říkal v této souvislosti v Evropském parlamentu, jste lhář a podvodník a vědomě škodíte cizí zemi, která se – na rozdíl od Vás – snaží s komunismem a jeho tragickým dědictvím v justici skutečně vypořádat.
 
Je to o to tragičtější, že se vydáváte za pravicového politika, ač jím rozhodně nejste, stejně jako TOP 09 není žádnou pravicovou stranou a také za ní žádné pravicové výsledky nejsou nikde vidět.
 
Nevím sice, jak daleko pokročila justiční reforma v Polsku, ale aspoň se o ni – na rozdíl od Vás – poctivě snaží, a to s obrovskou podporou veřejnosti – kterou jste Vy a Vaše údajně pravicová strana dávno promarnili.
 
Jste živoucí ostudou nejen české politiky, ale i českého národa jako takového, působíte mu nesmírnou degradaci na mezinárodním poli a o Vaší údajné pravicovosti nejlépe svědčí to, že namísto abyste se polské justiční reformy veřejně zastal, když už jste sám v podobné situaci zcela selhal, ještě jim házíte klacky pod nohy.
 
Stydím se za Vás, ač jsem Vás nevolil a s TOP 09 nemám a nechci mít nic společného a příště při podobných projevech prosím nezapomeňte zdůraznit, že k nim nemáte ŽÁDNÝ MANDÁT  od českých voličů, ale že se jedná výhradně o Vaše soukromé, patolízalské názory, od kterých se český volič rozhodně distancuje.
 
Pozdravujte Vaše polské kolegy v Europarlamentu, především ty ze strany Právo a Spravedlnost,  a nezapomeňte jim tento mail přetlumočit.
 
Upřímně
 
Ing. Jiří Fiala 
Váš bývalý politický vězeň

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3202-resoluce-proti-polsku-a-madarsku-prijata-ep-pospisil-si-prisadil

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 078 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)