POSPISILJIRI
19.1.2020
Kategorie: Společnost

Vzkaz politického vězně Pospíšilovi do EP

Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ FIALA

O jaké reformě ČESKÉ justice to, proboha, mluvíte ??

V návaznosti na projev europoslance Pospíšila, poškozující polskou justiční reformu, jsem mu – jakožto JEHO bývalý politický vězeň – zaslal následující mail :

Vystoupení v EP stran Polska a údajné reformy české justice

Pane europoslanče,

 
s hlubokou nevolí jsem se – bohužel jen z polských – médií dozvěděl o Vašem vystoupení v Evropském parlamentu na téma reformy polské justice, resp. resoluce směřující k odsouzení Polska za ni – a to zjevně ke škodě tamní vládnoucí strany Právo a spravedlnost.
 
Ve Vašem projevu zazněly zcela matoucí věty o tom, že prý jste – jako bývalý ministr spravedlnosti – provedl jakousi blíže nespecifikovanou reformu české justice – asi s cílem zbavit ji komunistické minulosti – a že jste při tom nemusel používat prostředků jako dnešní polská vládnoucí strana.
 
Prosím pěkně, o jaké reformě české justice to hovoříte ?? Kdy a jak proběhla, s jakým cílem – a hlavně : S jakým výsledkem, když všechny postkomunistické síly vládnou v justici dodnes, a to ještě daleko horšími způsoby nežli tomu bylo do tvz. vítězného Listopadu ?
 
Není to náhodou ten samý druh reformy jako provedl Havel “revoluci” ?? Tedy takovou, že všichni komunisté zůstali u moci, tak, jak byli i předtím – s tím rozdílem, že  nyní své nakradené majetky mohli zcela legitimně zlegalizovat a přetavit ve skutečnou moc ekonomicko – politickou ?
 
Za Vaší skvělé vlády v justici jsem byl 3x souzen a vězněn, pokaždé za prosazování závazného a platného rozsudku ESLP nebo v  souvislosti s ním, rozsudku,  který českou justici odsoudil za upírání práva na výchovu mých dětí a za narušování rodinného života. Z téže strany.
 
Česká justice to bez sebemenších skrupulí činí ostatně na tisících dětí dodnes.
 
Soudili mě výhradně bývalí agenti StB nebo jejich synáčci – jako v Kolíně Kruml, na Praze 10 Lázna nebo v Nymburce Rajm – a bylo jim všechno jedno. Tedy všechno, co by je jako soudce mělo zajímat. Důkazní situace, a především pak platné zákony.
 
To právě za Vaší skvělé vlády v justici vznikla kasta exekutorů, většinou bývalých i současných ruských a komunistických agentů (viz Plášil a spol.), kterým jste dal pravomoci, jaké nemělo ani gestapo za nacistů a kteří neprodleně začali terorizovat společnost způsobem, o jakém se nesnilo ani tvůrcům stanného práva za Heydrichiády.
 
Válkové vyčítáte jakýsi 40 let starý článek, sepsaný s Urválkem, já jako politický vězeň právě za Vaší skvělé justiční vlády musím konstatovat, že nějaký – jakýkoliv –  článek je naprostou prkotinou ve srovnání se zvěrstvy, které se staly za Vás, za Vašeho dozoru nebo dokonce na Váš přímý pokyn.
 
Ve vazbě na Pankráci jsem poznal jednoho Čečence, utekli do Evropy po prohrané čečenské válce celá rodina, on jediný požádal o azyl v ČR – a ČR také jako jediný evropský stát ho na žádost Putinova Ruska do Ruska chtěla neprodleně vydat – a to, prosím, s Vaším osobním podpisem !!
 
A nebýt zcela výjimečného opatření  – tedy předběžného opatření vydaného Evropským soudem pro lidská práva, tak by také vydán byl.
 
Vy jste jako ministr spravedlnosti byl lokajem ruských agentů, a ne že jste provedl jakousi nespecifikovanou antikomunistickou justiční reformu – o které nikdo nic neví, především pak ne ti, co se jich měla týkat především, totiž soudci.
 
Podle toho, co jste říkal v této souvislosti v Evropském parlamentu, jste lhář a podvodník a vědomě škodíte cizí zemi, která se – na rozdíl od Vás – snaží s komunismem a jeho tragickým dědictvím v justici skutečně vypořádat.
 
Je to o to tragičtější, že se vydáváte za pravicového politika, ač jím rozhodně nejste, stejně jako TOP 09 není žádnou pravicovou stranou a také za ní žádné pravicové výsledky nejsou nikde vidět.
 
Nevím sice, jak daleko pokročila justiční reforma v Polsku, ale aspoň se o ni – na rozdíl od Vás – poctivě snaží, a to s obrovskou podporou veřejnosti – kterou jste Vy a Vaše údajně pravicová strana dávno promarnili.
 
Jste živoucí ostudou nejen české politiky, ale i českého národa jako takového, působíte mu nesmírnou degradaci na mezinárodním poli a o Vaší údajné pravicovosti nejlépe svědčí to, že namísto abyste se polské justiční reformy veřejně zastal, když už jste sám v podobné situaci zcela selhal, ještě jim házíte klacky pod nohy.
 
Stydím se za Vás, ač jsem Vás nevolil a s TOP 09 nemám a nechci mít nic společného a příště při podobných projevech prosím nezapomeňte zdůraznit, že k nim nemáte ŽÁDNÝ MANDÁT  od českých voličů, ale že se jedná výhradně o Vaše soukromé, patolízalské názory, od kterých se český volič rozhodně distancuje.
 
Pozdravujte Vaše polské kolegy v Europarlamentu, především ty ze strany Právo a Spravedlnost,  a nezapomeňte jim tento mail přetlumočit.
 
Upřímně
 
Ing. Jiří Fiala 
Váš bývalý politický vězeň

 

http://www.k213.cz/JOOMLA/3202-resoluce-proti-polsku-a-madarsku-prijata-ep-pospisil-si-prisadil

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 971 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.