KRNACOVADOLINEKPHA
25.4.2018
Kategorie: Společnost

Vzhledem k tomu, že nekandiduju, tak vám klidně můžu říct pravdu, jak to je …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MAREK VALIČEK

Tuto větu vypustila z pusy paní pražská primátorka Krnáčová ve včerejších událostech na České televizi.

Vyjádřila se tak k situaci kolem plánované demolice Libeňského mostu, postaveného podle návrhů architektů Janáka, Mencla a Daška a zprovozněného v roce 1928.

O smysluplnosti demolice mostu nemohu polemizovat, protože nejsem stavebním odborníkem. Nerad ale přehlížím skutečnost, že se v Praze bude bourat jeden z architektonicky zajímavých mostů jen proto, že se o něj žádné vedení Prahy v době vládnutí adekvátně nestaralo.

Proč k takové “nepéči” došlo je podle mého názoru obsaženo právě ve větě paní Krnáčové.

Ve svém vystoupení všem, kteří včerejší Události na ČT shlédli, vlastně jasně a bez obalu sdělila, že může říkat pravdu.

Před tím ji říkat nemohla? Nesměla? Neměla zapotřebí?

Vše, paní primátorkou řečené, tedy byla lež? Nebo, abychom byli korektní podle současných “pravidel” – nemluvila pravdu?

Zřejmě ano.

Pak je ale velice pravděpodobné, že pravdu nemluvila (lhala) i o ostatních aktivitách spojených s výkonem funkce primátorky a měla by tedy uvést do “pravdy” i vše zbývající.

Uvést “do pravdy” ještě před tím, než primátorský post opustí a příběhy o pravdě a lžích bude lidem vyprávět z místa, kam bude po opuštění pražské radnice usazena.

P.S. Nejsem tak naivní, abych si myslel, že politici vždy a všude mluví pravdu. Ještě jsem ale nezažil politika, který by z důvodu nekandidování na budoucí období lidem bez obalu řekl, že v tom minulém lhal.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.