DSC_0407
1.8.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Vzdělávejte se chytře s Business Institut

Sdílejte článek:

(PR) 01|08|2016

Potřebujete si doplnit své vědomosti, abyste se lépe orientovali ve své náročné profesi právníka, advokáta, koncipienta, právního specialisty, notáře anebo ředitele firmy? Je součástí vašeho každodenního pracovního života používání práva a právních předpisů? Marně hledáte odpovídající vzdělávací program, který směřuje k prohloubení znalostí ze sekce obchodního práva v duchu Evropské unie? Studujte Executive Master of Laws (LLM) Commercial Law. Právě tuto specializaci nabízí Business Institut EDU a.s.

Dodejte si sebevědomí

Dnešní trh práce je velmi různorodý a uplatnit se na něm bývá mnohdy oříšek. Manažerské vzdělávání je složité z pohledu času i vědomostí. Zvyšte svou kvalifikaci na maximum nenuceným a kvalitním způsobem. Executive LLM slibuje lepší pracovní uplatnění, dosažení vyšší pozice a samozřejmě odpovídající finanční ohodnocení. Během výuky získáte mnoho informací ihned aplikovatelných do praxe. Vyberte si studium LLM a zúčastněte se výuky probíhající v českém jazyce uskutečněné stylem kombinovaného studia – tematická setkání s lektory se doplňují e-learningovou formou výuky.

Člověk se musí učit celý život

Program je rozdělen do tří semestrů. Každý semestr je složen z pěti úzce zaměřených modulů. Hned na začátku si studenti osvojí problematiku obchodního práva pro podnikatele v kontextu českého i evropského prostředí. Proniknou do problematiky hospodářské, finanční a právní sféry a dalších důležitých oblastí. Moduly se zabývají například insolvenčním řízením, evropským či daňovým právem a dalšími důležitými disciplínami. Pevnou součástí programu jen například modul soft skills zaměřený na tolik potřebné komunikační dovednosti. Jednotlivé moduly se ukončují úspěšným napsáním postupových seminárních prací.

Součástí studia je také vypracování závěrečné práce, její obhajoba a složení závěrečné zkoušky před odbornou komisí. Po úspěšném splnění těchto podmínek je studium řádně ukončeno. Pro studenty je k dispozici knihovna Business Institutu, kde je k vypůjčení povinná literatura. V současnosti je možné využít zvýhodněnou cenu programu již od 91 bez DPH, tato akce je samozřejmě časově limitována.

Nebojte se do svého vzdělání investovat a staňte se lepším manažerem, právníkem, advokátem či ředitelem své společnosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 27 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.