nemeckogangislam
4.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Výzva německé vládě: „Chci svůj život zpátky!“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM

Každodenní život v Německu se stává peklem pro stále více “domorodých” občanů, Němci se dostávají více a více na okraj společnosti.

Na Facebooku se objevila výzva od Tobiase M. z Bonnu adresovaná vládě v Berlíně: “Chci svůj život zpátky!”. Výzvu pravděpodobně podepíše mnoho občanů:

Cítím se bezmocný, opuštěný, bezmocný, bezmocný. Jediným cílem existence se zdá být přinášet (finanční) energii jako včelička pro kosmickou loď “Politika”, aby se držela dále na oběžné dráze.

A není to o nesčetných zprávách, které by mohly být ještě vnímány jako abstraktní – NE – Jedná se o změnu na prahu bytu, v centru města nebo ve veřejné dopravě.

Sleduji jak se vše mění. Jak město Bonn degeneruje, od 23:00 je centrum pro mě (190cm / 98kg / urostlého) skutečně nebezpečné.

Vidíte v Bonnu v noci během týdne výlučně skupiny lenošících migrantů. Například minulou středu jsem se potkal s takovou skupinou 7 migrantů !! Člověk si myslí a je po mně, zachránil jsem se útěkem.

Polorozpadlé školy, prostředí v hromadné dopravě se stalo naprosto nechutným, po hlavních silnicích jezdí muži v černých Mercedesech třídy S nebo Audi A5 s tmavými skly, jezdí na plný plyn, hlučně bez tlumičů výfuků, jezdí po městě bez obav znovu a znovu, dokud neopustíte místo, protože nezdravíte Alláhu Akbar, nepatříte sem.

V noci se v Bonnu probouzíte, protože přistěhovalci vytrhávají odpadkové koše z jejich míst a hází je na auta. Aktéři mizí a vyšetřovatelé tvrdí, že pachatele nelze nalézt. Močí na můj dům a likvidují značku. Jdu dolů a vykřikujete (já … vy, vaše matka, vaše babička …).

Prostory k sezení v Media Markt a Rewe jsou uzavřeny, protože interní bezpečnostní služba již není schopna vypořádat se s “mladými”.

Muslimští prodejci drog v městském domě v Bonnu se večer stávají stále více podrážděnějšími a násilnějšími, pokud nechcete nakupovat. Bojíte se opustit své auto, protože vidíte, jak vás pozorují.

Policie nemá zájem řešit tyto drobnosti. Mohu takhle mluvit nekonečně. Krásné letní dny v centru Bonnu byly skvělé. Zahrádky. Kaiserplatz. Nyní je to zde tak hlučné a agresivní jako v Kábulu nebo v Bejrútu. Psi jsou štěkají, ženy jsou obtěžovány atd.

Chci jen vrátit svůj život. Chci svůj život zpátky. Kam máme jít? Jak to změnit? Jak?

Trvá to už dlouhou dobu. Nemůžu už dál ustupovat. Hlavně, že doma Netflix stále běží. Kam to povede?

Obchody se stávají “kulturním klubem”? S novinami v okně a vousy “Securitiy” před dveřmi. Dokonce i sedmnáctiletí migranti jsou v Bonnu neuvěřitelně krutí a násilní. Už se učí, jak všechno mohou získat.

Je sobota večer ve 22:00 dole v Bonnu na stanici po silnici směrem na Kaiserplatz, až 30členné skupiny mužů se baví tím, jak každý musí skrze ně projít. Nemůžete ani zabránit tomu, aby se nedotýkali vaší ženy. Nože mají zastrčené za páskem. Pokud zavoláte policii, „šéfové skupin“ utečou a zbytek jsou hloupí a najednou potřebují tlumočníky. Policie nepřijde…

Co mám dělat? Co ?? Jako daňový poplatník jako občan. Jako člověk? Co? Řekni mi.

PS: Každé z těchto obvinění můžu dokázat fotografickým a obrazovým materiálem, Jakož i dopisem prokurátorovi a bonnské policii, končí výzva na Facebooku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.