pandemic-4933793SPOLVIR
20.11.2021
Kategorie: Politika

Významný den pro Evropu nebo začátek totálního konce?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝBývalý rakouský kancléř Kurz byl odstraněn, protože se velmi často odmítal podrobit vůli Evropské komise. Byl nahrazen Schallenbergem, který se začal vcelku rychle integrovat do eurounijního systému. Žijeme v době covidové, takže se zaměřme na současnou situaci kolem této virózy. Premiér velmi rychle sáhnul pro ta nejtvrdší opatření, ke kterým se lze uchýlit. Den před jejich vyhlášením se stihnul setkat s dědicem Sorosova impéria. O synovi amerického miliardáře je známo, že jde ve šlépějích svého otce a často je ještě radikálnější než on. O vlivu Sorose na evropské dění víme mnohé a není třeba stále opakovat, že tento muž je koncentrovaným zlem obdivovaným představiteli Evropské komise a mnoha vlád včetně členů u nás tak profláknutého Aspen institutu . Ve svém synovi vychoval ,,dobrého“ následníka a zdá se, že se tohoto jména jen tak nezbavíme.

Zpět do Rakouska. Manipulací známou v celém světě se tato jinak krásná alpská země, se kterou nás spojuje jak historie, kultura, tak i skutečnost, že spolu s námi patří k málu států v Evropě nemajících přístup k moři, se dostala do údajně alarmující situace v počtu občanů pozitivních na covid – 19. Sezónní viróza, která se díky kvalitní práci biologů v laboratořích pracujících na zadání stala celosvětovou senzací posledních dvou let, tak opět s pomocí politiků a médií drtí evropský kontinent. Jeho specialitou je zákaz léků účinných v boji s koronavirem a jednoznačná preference vakcinace. Řekli bychom, že to může znít dobře, kdybychom ovšem neznali složení vakcín, jejich účinky v oblasti poškozování zdraví, a naopak neúčinnost při setkání s proslulým koronavirem. Přestože zkorumpovaní politici opírající se o různé poradní sbory složené z ,,odborníků“ na všechno, většinou také přímo zainteresovaných na farmaceutickém byznysu, tvrdí cosi o velkém úspěchu při používání vakcín, narůstající počty pozitivních (o nemoci lze hovořit pouze u nevelké části populace) jasně ukazují, že mRNA mixy jsou vším možným, jen ne výrazně účinným preparátem vhodným k prevenci proti výskytu covidu.

I přes výše uvedené vyhlásil rakouský předseda vlády lockdown pro očkované i neočkované, navíc jako první v Evropě započal legislativní proces vedoucí k povinnosti nechat do sebe vstříknout neschválenou pseudovakcínu. Absolutní ignorace všech případů, kdy po aplikaci některé z dávek došlo k nevratnému poškození zdraví či dokonce úmrtí je momentálně ukázkou arogance moci. Z covidu se stal politický nástroj, který má svou historickou úlohu a stojí na počátku regulace počtu obyvatelstva. Aspoň vše tomu nasvědčuje včetně setkání Schallenberga s mladým Sorosem. Rakousko se tak má stát testovacím místem a bude pečlivě sledováno i vládami ostatních států připravujícími podobné restrikce.

Evidentním je, že očkování nepomáhá a lockdown namířený i proti neočkovaným má ukázat, jak jsou tito zmanipulovaní lidé ochotni se ještě vzepřít, nebo budou li poslušní i v této jinak úsměvné situaci. Povinné očkování je poté skutečným apartheidem, protože jak víme, absolutně nikdo nenese odpovědnost za následky způsobené aplikací vakcíny. Jde o naprosto unikátní situaci vycházející ze zkušeností farmaceutických koncernů. Jestliže Pfizer a Johnson & Johnson v minulosti platili vysoké pokuty a odškodné lidem, kterým jejich preparáty nevratně poškodili zdraví, či potomkům zemřelých klientů, pak výrobce Moderny dosud žádnou vakcínu nikdy schvalovacím procesem neprotlačil. A nezapomeňme na Gatese stojícího jak za současnou situací, tak i za mrtvými v Indii, jejichž očkování bylo prováděno dříve právě v Gatesově režii. Rakušané se tak navíc a opět setkávají s realitou, kterou je jejich občan přinášející totalitní diktaturu namířenou proti evropským národům.

Dnes a zítra by se mělo Rakousko dostat do varu. Spojí li se očkovaní s vakcíny odmítajícími, přidá se k nim dle vydaných prohlášení armáda i policie, může dojít ke státnímu převratu. Něco takového je ve světě ovládaném Germány dlouho neslýchané, zároveň může jít o začátek evropské revoluce. Podporu Rakušanům vyslovila odvážná a nedostatečně zmanipulovaná část Němců, Francouzů a Italů. Souzníme s nimi my i Slováci. Jde o jasné poselství hovořící o tom, že vakcíny selhaly a nebrání šíření nemoci, navíc se tato nijak nevymyká ze skupiny klasických koronavirových nákaz. Pokud se ve Vídni, kde bude dnes skutečně plno, utrhne pomyslná lavina, bude třeba se přidat a vypořádat se jak s covidovou mafií a maniaky šířícími nenávist, tak i částečně s diktaturou Evropské komise, případně tím spustit proces rozpuštění Evropské unie. Jde pravděpodobně o naivní představu, nicméně covid je třeba řešit nikoliv vakcinací, ale podporou přirozené imunity a klasické lékařské péče. Určitou oporu máme ve vyhlášení Evropské rady z počátku tohoto roku hovořícím o nemožnosti a protiprávnosti vnucovat občanům Evropy povinné očkování a jakkoliv je omezovat v případu, že se odmítnou podvolit nesmyslnému diktátu.

Rakousko a jeho obyvatelé, držíme vám palce a jsme s vámi. Snaha vašich politiků vytvořit z vaší krásné země první stát v Evropě podílející se bezvýhradně na restrikci počtu obyvatelstva je podporována špinavými penězi farmaceutických koncernů vlastněných největšími světovými grázly nazývanými elity. Vzepřete li se vy v Rakousku, ukážete cestu i nám ostatním. Lidé musí konečně otevřít oči a pochopit, že se stali hříčkou v rukách mocných. Pojďme společně do odboje proti nim. Jste i naší nadějí. Na výsledku u vás záleží budoucnost celé Evropy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Ladislav Konopka 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 399,00 Kč
Vybráno 58.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 618 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)