King's Resort Rozvadov (článek poker 3)

Vyzkoušejte si český online poker o peníze zdarma

Sdílejte článek:

Věděli jste, že se v České republice hrají ty největší pokerové turnaje v Evropě? Prosincová Praha hostí už několik let jednu z nejoblíbenějších zastávek Evropské Pokerové Tour, skutečnou evropskou pokerovou metropolí je ale západočeský Rozvadov s necelou tisícovkou obyvatel. Na hranicích s Německem vyrostl během posledních let Resort King’s, který se může chlubit nejen luxusním pětihvězdičkovým hotelem, ale také poker roomem, který nemá v Evropě obdoby. A dobře to ví i pořadatelé World Series of Poker. Nejstarší a nejprestižnější světovou pokerovou akci si mimo její tradiční domov Las Vegas můžete zahrát už jen v rozvadovském King’s Resortu.

S pokerem ale nemusíte začínat v těch největších světových turnajích, díky některé z online pokerových heren, které v Česku nabízí online poker zcela legálně a s příjemným vstupním bonusem na uvítanou, si ho klidně můžete vyzkoušet i z pohodlí vlastního domova. Třeba na ryze české herně SYNOT TIP, která sice nepatří k největším světovým hernám, zahrát si tu ale můžete proti dalším příležitostným hráčům z Česka a pobavit se s nimi v chatu ve svém rodném jazyce.

Jak začít hrát poker a získat bonus 500 Kč bez nutnosti vkladu?

  • Klikněte zde a založte si účet na ČESKÉ online pokerové herně SYNOT TIP
  • 100 Kč získáte ihned po založení účtu, zvládnete to za pár minut.
  • Dalších 200 Kč obdržíte po ověření své identity, které můžete provést online přes Air Bank, Monetu nebo Českou spořitelnu, na pobočkách SYNOT TIP nebo DODO kurýrem.
  • 200 Kč získáte po ověření svého bankovního účtu.

Zadarmo si můžete vyzkoušet hru o peníze a zjistit, jak jste na tom se svými pokerovými dovednostmi, jak dokážete číst své soupeře nebo je blafovat nebo se prostě pokerem můžete jenom bavit. Vždyť právě zábava je to, o co by v této hře mělo jít především a z krátkodobého hlediska vám k úspěšnému hraní stačí jenom znalost jednoduchých pravidel a trocha štěstí. Nováčci navíc u online pokeru ocení jeho přehlednost. Na rozdíl od živého pokeru, vidíte, kolik přesně mají vaši soupeři žetonů a kolik žetonů se nalézá v sázkách uprostřed stolu. A pokud si troufnete, můžete si zahrát i na více stolech najednou.

Ať už se ale rozhodnete zkusit své dovednosti a štěstí v turnajích nebo v cash game, myslete na to, že čím dražší hry budete hrát, tím častěji narazíte na ostřílenější a zkušenější hráče, proti kterým se nebude vyhrávat snadno. Nikdy nehrajte o peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. Vlastní odpovědnost je v prevenci proti negativním dopadům hraní daleko účinnější než jakékoliv zákazy.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 472,00 Kč
Vybráno 15.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 251 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.