Biden4
28.10.2020
Kategorie: Politika

Vyžilý stařec

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Americký spisovatel Allan Chase psal v románu z padesátých let „Stín hrdiny“ – v USA stačí ovládnout jednu strategickou ulici ve městě, přes ni lze ovládnout okrsek, přes okrsek celé město, městem stát a státem celou americkou unii. Jen přijít na to, kde je ta strategická ulice. Dnes v USA stačí ovládat dvoje klíčové noviny, dvě tři televizní stanice a mít na své straně cenzory sociálních sítí, další noviny se obvykle adaptují nebo přímo přebírají od centrálních. O jistém demokratickém výběru voličů se dá hovořit v USA pouze tehdy, když pár hlavních médií je spravedlivě rozděleno v podpoře obou kandidátů. Hlavními novinami v USA jsou New York Times, které od roku 1896 ovládá famílie Sulzbergerů, proti NYT nemá politik žádné politické barvy moc šancí, Trump v 2016 zvítězil, ale v důsledku blokády, jejímž heroldem jsou NYT, ve skutečnosti nikdy plně nevládl.

Trump zmínil v poslední prezidentské debatě kompromitující informace z počítače Bidenova syna z opravny v Delaware. V NYT, které se v některých společenských vrstvách berou jako slovo boží a jejich echo se šíří celým mainstreamem západního světa, to komentuje Sheera Frenkel: „Prezident Trump v debatě několikrát uváděl v omyl, když zmiňoval byznys rodiny Bidenů, bez důkazů tvrdil, že Joe Biden zneužil svého vlivu a pomáhal synovi v lukrativních kšeftech“. Dnes potvrzují pravost počítače i obchodní partneři Bidenova syna, asistent jednoho kongresmana poznal v počítači své emaily, které mladému Bidenovi posílal. FBI i ministerstvo spravedlnosti vydaly prohlášení, že za počítačem nestojí ruské tajné služby. Joe Biden má dobré krytí, může si být jist, že jakýkoliv nesmysl, který řekne nebo podvod, který na něj ukáže, bude dobře vysvětlen v NYT, LAT a v centrálních TV kanálech, které Bidenovu aféru téměř nezmiňují.

Ve čtvrteční televizní debatě s Bidenem považoval Trump za svůj úspěch vylepšující se vztahy USA se severní Koreou, Biden kontroval tím, že USA, měly dobré vztahy i s Adolfem Hitlerem před tím než zahájil válku. „Come on Joe“, vysvětluje Robert Spencer v PJMedia, Hitlera měly v lásce některé společenské sektory a hlavním z nich byly noviny NewYorkTimes, láska novin k Adolfu Hitlerovi byla stejně silná jako dnes k Bidenovi, Pelosi a Harrisové. NYT dělal Hitlerovi v Americe velkou reklamu, uvádí na konkrétních případech Spencer.

David Limbaugh v PJM píše, že mainstream a bossové sociálních médií pohrdají americkým voličem, neférově skrývají pravdu o Bidenovi. Prezidentský kandidát se může skrývat někde v pohodlí v okamžicích vrcholící volební kampaně, pokud by liberální média neposkytovala Bidenovi toto krytí, nemohl by uspět. Kdyby se média jenom tázala po důvodu jeho záměrné neviditelnosti, celá kampaň by vypadala úplně jinak. Prezident Trump horečnatě objíždí Spojené státy, cestuje tisíce mil, aby se účastnil předvolebních shromáždění, Biden a Kamala Harrisová nejsou nikde k nalezení. Ještě jsme to nezažili, píše Limbaugh, prezidentský kandidát nepřítomen v kampani. Trumpova kampaň za znovuzvolení by vyčerpala třicátníka, Biden jedná jako vyžilý stařec bez zájmu komunikovat s veřejností, to má být lídr svobodného světa. Nikdy v minulosti nebral kandidát svoje zvolení jako samozřejmost, ani kandidáti s komfortním náskokem v průzkumech tak neignorovali veřejnost. Biden jednoduše nejbanálnější výmluvou odmítne nepohodlnou otázku, např. v debatě s Trumpem na otázku moderátorů jednoduše „Trump chce, abyste se dotazovali na tuto záležitost“, to má být odpověď. Kdy v minulosti média tak masívním způsobem kryla nějakého kandidáta ignorováním jeho skandálu tak bezprecedentního rozsahu? Jak by média reagovala pokud by Trump odmítl odpovědět na něco takového? Média omílají Bidenovu verzi, opět Rusové ovlivňují předvolební dění, jsou i v pozadí za laptopem Bidenova syna. Jak tito podvodní mediální manipulátoři vysvětlí tvrzení bývalého obchodního partnera Huntera Bidena Tony Bobulinského, že „big guy“, o němž se v emailech hovoří, není nikdo jiný než prezidentský kandidát Joe Biden? Jak odpoví na Bobulinského tvrzení, že Bidenovi bylo nabídnuto 10% z byznysu s Číňany.

Média skrývají možná ještě horší záležitost než jsou podezření z korupce, jeho kognitivní nedostatečnost k prezidentské funkci, nesrovnatelně chabou ve srovnání s vibrující Trumpovou kapacitou. Pár dní před volbami, s perspektivou, že vítězné demokratické duo promění Ameriku v socialistickou díru se 70 pohlavími. Vyšší daně, nesčíslné regulace, horor z „Nového zeleného programu“ a spousta dalších programových bodů, které by volič odmítl, kdyby o nich věděl.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 371,00 Kč
Vybráno 58.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 451 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.