art-1478831_1280
5.1.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Vytvoření loga vás nemusí vyjít na majlant

Sdílejte článek:

V podnikatelském světě je velice důležité zaměřit se na to, aby byla společnost co nejlépe a nejsnáze zapamatovatelná, v čemž pomůže právě logo. Pokud si nemůžete dovolit investovat do vytvoření loga tisíce korun, nemusíte, protože se dají sehnat i levnější. Stačí pouze vědět, kde hledat vhodného specialistu, jenž vám ho navrhne.

Logo by mělo vystihovat činnost vaší společnosti, což spousta grafiků dokáže bez problémů zařídit. Stačí tedy prozradit, v jaké oblasti podnikáte. Vytvoření loga na míru je potom pro grafika mnohem jednodušší.

Kvalitní logo do tisícovky? Žádný problém

I když je logo poměrně malý grafický prvek, často si grafici za jeho návrh účtují tisíce korun, ovšem najdou se i levnější nabídky. Pokud si říkáte, že levná grafika bývá často na úkor kvality, nemýlíte se, nicméně my jsme pro vás našli nabídky, které se tímto pravidlem rozhodně neřídí.

Slyšeli jste někdy o serveru jménem Stovkomat? Skrze něho najdete tisíce online služeb na jednom místě, a to dokonce i službu, jako je tvorba loga. Výsledky vyhledávání si můžete seřadit podle ceny, a tím si vybrat některou z levnějších nabídek.

Recenze vám pomohou v rozhodování

U každého inzerátu máte uvedenou nejen cenu, ale i recenze uživatelů, již službu už využili. Uděláte si tak představu o tom, jestli je konkrétní grafik spolehlivý, zda dokáže naplnit vaše očekávání a podobně.

Stejně tak je u inzerátu vždy podrobnější popis služby, často bývají rozdělené na několik balíčků, tedy základní vytvoření loga je nejlevnější, ale koupit si můžete i dražší varianty, a tím získat třeba i zdrojová data, pět různých návrhů, revize zdarma, vysoké rozlišení, 3D mockup a podobně.

Nepodceňujte výběr grafických služeb, neboť by se vám to mohlo vymstít. A potom napište hodnocení i vy, abyste informovali ostatní o tom, jak jste byli spokojení.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 202 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.