volby
25.9.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Vytrácí se úroveň a důvěra

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVolby jsou za rohem a politici se budí ze snů při představě, že se jim vzdaluje zasednutí k plnému korytu. Někteří si uvědomují, že u nás zdaleka nestihnuli připravit zmanipulované volby tak dobře jako v USA, kde se na konečné audity stále čeká a pracuje se na nich. Dokonce zaostáváme i za Německem, kde se tento víkend volí, přičemž se počítá s tím, že většina hlasů bude odevzdána korespondenčně. Co to znamená, to jsme viděli ve Spojených státech, a je třeba si říct, že zvolit si prezidenta s evidentně počínající stařeckou demencí jinak než pomocí podvodů, by v takové velmoci ani nešlo. Ostatně Trump se vrací zpět a řada Američanů už se nemůže dočkat dalších voleb.

V Rusku proběhly volby teprve nedávnou, vyhrála strana stávajícího prezidenta Vladimíra Putina a pseudodemokratická část světa nazývaná Západem hned vytáhla ,,důkazy“ o podezřelých praktikách používaných v jejich průběhu. Na místě je otázka, jak si třeba kdokoliv z Američanů po svých prezidentských šarádách, manipulacích s hlasy a celým hlasovacím systémem může dovolit cokoliv říct? I kdyby v Rusku vyhlásili rovnou výsledek bez otevření volebních místností, pořád by to byla menší habaďůra než předražená komedie kolem protlačení Bidena do Bílého domu. Kde se bere ta drzost Západu? V Bělorusku zkusil protlačit svou kandidátku Chichanouskou Soros, k tomu mu napomáhal i náš neziskový sektor a klauni naší politické scény neúspěšnou Svjetlanu klidně oslovovali při její návštěvě paní prezidentko. V Rusku se Putin drží díky svému přístupu a návratu země mezi velmoci, je populární. Samozřejmě nejme idealisté a je vcelku jasné, že totální demokracie v dnešním světě neexistuje, ale považovat její míru v USA a EU za vyšší než v Rusku a Bělorusku, je nepochopením současné degenerace Západu.

Němci si o víkendu volí, co se bude dít po konci Angely Merkelové v politice. Je úsměvné, když čtete oslavné ódy v našich denících na její dlouholeté působení v čele Německa. Tento komunistický kádr po převléknutí kabátu vystřelil do nejvyšších pater světové politiky a až do odhalení telefonních odposlechů kancléřky zastával částečně rozumná stanoviska. A to i včetně migrace. Po odhalení špionáže se cosi změnilo a Merkelová je tváří migrace, počínajícího Green Dealu a Great Resetu. Po shrnutí všech pro a proti je skutečně nejkatastrofálnější kancléřkou a politickou elitou v čele Německa od 2.světové války. Kdokoliv tvrdí, že tomu tak není, je zaslepený neomarxistický liberál. Dopady jejích špatných rozhodnutí budou Evropu trápit ještě po mnoho dekád, zbavíme li se tragických důsledků vůbec někdy. Problémem našich západních sousedů je situace v malém výběru alternativních programů hlavních kandidátů na úspěch ve volbách. Většina má podobný a s výjimkou AfD, která je záměrně médii napadána a odsunována, v podstatě nikdo jiný nenabízí nic, v čem by se dalo spokojeně žít. Navíc Němci jsou známí svou potřebou sebedestrukce dále později šířené za vlastní hranice, takže jsou schopni si zvolit Zelené a všechny jejich další levicové deriváty. Dá se očekávat, že liberálové mají volby ,,ošéfované“, a kdyby bylo nejhůře, Antifa zbytek zařídí a všem to vysvětlí.

Napínavé budou volby také ve Francii, kde lidé v ulicích tvrdě demonstrují a střety mezi Macronovými komandy a obyvateli v ulicích občas připomínají ty v Austrálii. Tam už jde o tvrdý teror a rozeznat státního policistu od najatých žoldáků schopných za mrzký peníz mrzačit místní občany je nemožné. Při vší úctě je s podivem, kam se Australané nechali vmanipulovat. Francie to zatím nepovoluje a Macronovi klesá popularita, nicméně ohlášená kandidatura pařížské starostky, která nedávno prosadila snížení nejvyšší povolené rychlosti v hlavním městě na 30 km/hod, otestuje inteligenci obyvatel této krásné země. Evropští liberálové udělají vše proto, aby se Marine Le Pen opět prezidentkou nestala. A Macron bude také bojovat, ve Francii se s bývalými prezidenty zase tak moc nepářou a jeho působení v čele státu po dobu prosazování vlivu covidové mafie dává dost prostoru k veřejnému lynči.

Volby u nás nezačaly a už jsou typické lhaním. O Babišovi není třeba hovořit, jeho bezcharakternost je proslulá. Ovšem přidali se i Piráti, kteří stihnuli během posledních tří týdnů popřít sami sebe a vše, co dosud tvrdili. Najednou jsou proti migraci, nechtějí konec spalovacích motorů a zasadili by se o větší význam České republiky v rámci EU. Těm věřit nelze ani to, jak se jmenují. Navíc předseda Bartoš některými svými výroky způsobil výbuchy smíchu, viz jeho tréninky s Krpálkem. Lakmusovým papírkem poukazujícím na skutečné smýšlení Pirátů je pražský primátor Hřib. Díky za něj, protože takovou tragédii zažít podruhé může chtít jen blázen. To Spolu se nepřetvařuje a přiznává, že už jim je pravice na obtíž a Babiše s Okamurou a pohrobky komunistů považují za část politického spektra předurčeného k vyhlazení. Fiala podlézá Bartošovi a Pekarová Adamová perlí, její projevy jsou důkazem poklesu úrovně našich politiků. ODS vleze do chomoutu snad z každým proeurounijním spolkem, který se kde objeví. Nepřizvání Trikolóry do předvolební debaty na ČT, kde byl i zástupce od Šlachty, je poté výsměchem regulérnosti voleb, ale co bychom od ČT čekali.

Jste li stále nerozhodnutí, pečlivě si přečtěte programy stran. A nevěřte jim. Bohužel žijeme v době, kdy nikoliv důvěra, ale spíše nedůvěra určuje míru naší přízně. A napadá li někdo někoho, třeba má i pravdu, neznamená to, že sám je konstruktivní. Negativní propaganda Spolu je ostudou pro ODS, lhaní Babiše za ANO pouze manipulací. A otočky Pirátů či přechod zprava doleva u STAN ukázkou bezcharakternosti. Tak na to nezapomeňte.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 282 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)