robert-bye-tG36rvCeqng-unsplash
27.4.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Vysvlékli jste své horské kolo do naha? Tak mu rychle „oblečete“ zpátky blatníky

Sdílejte článek:

Jeden čas bylo jakýmsi podivným trendem vysvléct horská kola do naha, jako by nám měla dělat společníka spíše na nuda pláži, než na horském či lesním terénu. Znalci však k horskému kolu přistupují jinak. Bez blatníku do terénu? Ani náhodou!

Pokud nehrajete nějakou bojůvku, jejíž součástí je parádní maskování bahnem, do terénu na horských kolech vyjeďte rozhodně s blatníky. A je jedno, jestli se jedete projet po lesní cyklostezce u vašeho domu či chalupy, nebo vyjíždíte na singletrail. Ani zde nebudete s blatníky za exota. Vždyť je doporučují přímo tvůrci českých singltreků a nabízí i skvělé blatníky na horské kolo Mudhugger. Těmi nepohrdnou ani profesionálové.

Funkční blatníky na horské kolo s perfektním designem

Samozřejmě klasický blatník na horské kolo nepatří. Nehodí se na něj designem, neplní správně svoji funkci, dokonce se nemusí dát na některé celoodpružená kola ani správně upevnit. Mudhugger blatníky jsou jiné. Na jízdu po nezpevněném terénu jsou plně připraveny. A taky počítají s větší možností, že vjedeme do něčeho s jinou konzistencí než pevnou.

Zadní nebo přední blatníky na kolo? Rozhodně obojí!

V e-shopu Singltrek si vyberete zadní blatníky dvou typů. Large blatníky na kolo se hodí na celoodpružená kola s velikostí 29. Medium blatníky na ostatní modely, ale rovněž je upevníte i na kola odpružená. Na všech perfektně sedí, což u jiných běžných blatníků nebývá pravidlem a mnohdy je ani nejde na odpružená kola upevnit.

Přední blatníky jsou opět ve dvou verzích. Na kola 27, 27,5 a 29 se hodí verze FRX. Kratší verze Shorty X je určena pro kola 26 a 27,5.

Blatníky na horské kolo Mudhugger

Revoluční blatníky značky Mudhugger mají skutečně jméno. Saháte po něčem, co není určeno pouze amatérům, ale používají je i skuteční profíci v tomto sportu. Blatník FRX je dokonce nejčastěji používaným mezi jezdci světového poháru DH.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 756 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...