papalasmalacova
29.7.2018
Kategorie: Ekonomika

Vysvětlení pro soudružku ministryni Maláčovou aneb státní úředníci reálné daně neplatí

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Tak se nám v mediálním prostoru odkopala Jana Maláčová, kandidátka na post ministryně práce a sociálních věcí ČR ve druhé Babišově vládě, členka ČSSD. V rozhovoru pro tisk obšťastnila čtenáře několika socialistickými “moudry” a odhalila tak pravou tvář dnešních socanských elit, které bohužel musíme trpět i ve vládě ČR.

Soudružka je mladá, ambiciózní, vystudovaná na “prestižních” zahraničních vysokých školách, olepená tituly, uvědomělá … prostě “kvalitní” nomenklaturní kádr nové marxistické generace. Myslí si, že spolkla všechnu moudrost světa, ale tiskový rozhovor odhalil, že má pouze nabiflované neobolševické poučky a o realitě života, ekonomiky a společnosti ví naprosté hovno.

Stejně jako její spolusoudruzi v ČSSD a dalších neokomunistických stranách po celé EU je přesvědčena, že hodnoty vytvářejí nějací erární úředníci svými rozhodnutími a čím více státu, tím více peněz a blahobytu. Nejbolestivější a nejtragičtější pro naši společnost na tom je, že tyto vědomosti získala, dle presidenta Zeman prestižním, studiem v Německu a Velké Británii.

Soudružka Maláčová mimo jiné poučila “nevzdělaného” čtenáře jejich bludů, že pokud stát zvýší platy erárních úředníků, bude z toho profitovat státní rozpočet, protože to zvýší daňové a sociální příjmy pro státní rozpočet. K tomu není co dodat, jen snad, že to může vyslovit jen naivní tele s neobolševicky vymytým mozkem, a proto bych jí zde chtěl poskytnout malé vysvětlení:

  1. Státní úředníci nevytváří žádné hodnoty a ani “nerodí” erární peníze
  2. Peníze na jejich platy jsou ukradeny produktivní části populace jako daně
  3. Z toho jsou pak placeni úředníci, včetně odvodů a daní
  4. Úředníci tedy de facto žádné daně ani odvody neplatí, je to jen účetní přesun čísel
  5.  Jsou to všechno peníze daňových poplatníků, kteří vytváří reálné hodnoty – podnikatelů a jejich zaměstnanců
  6. Tyto náš stát dnes okrádá o cca 70% výdělků, aby se mohli právě i ti úředníci zaplatit
  7. Tedy, pokud zvýšíme platy úředníkům, musíme produktivní část populace nejdříve více okrást
  8. Tento větší lup, z reálných hodnot, se pak teprve rozděluje, ale rozhodně nepřispívá k bohatnutí společnosti
  9. Pokud tedy úředníkům stát strhne větší částku na daních a odvodech, jsou to pořád jen peníze, které stát ukradl dříve někomu produktivnímu, erární paňácové z nich nevytvořili ani halíř, tedy z principu nemohou vytvářet nějaký vyšší blahobyt společnosti, ba naopak
  10. Pokud by to fungovalo tak, jak si soudružka Maláčová myslí, potom by nejlepší a nejbohatší stát na světě byl plný erárních zaměstnanců s milionovými platy

Jenže … kde by soudruzi ministři brali ty peníze? To nám asi Maláčová a její rudí soukmenovci nikdy nevysvětlí, že? Bohatý stát ze samých erárních úředníků je čirý komunismus. Je tragédií naší současné společnosti, že máme lidi s tímto bolševickým myšlením a přesvědčením ve vládě a tito rozhodují o našich životech. Oni nás potřebují jen jako vystrašené daňové otroky a nevědoucí dojné krávy, aby si za naše peníze mohli po bolševicku žít z cizího. Tak jak to předvádějí již od výstřelu z Aurory a jak je to zřejmě i dnes učí na “prestižních” vysokých školách.

kkriz18

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 265 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
326 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.