VYSTRCILPROJEV
2.1.2021
Kategorie: Politika

Vystrčil: Jak nic neříct

Sdílejte článek:

LUBOŠ ZÁLOM

lubos-zalom8847970_0Předseda Senátu Vystrčil (ODS) očividně mistrovsky ovládá umění, jak nic neříct. Pokud ODS má být spasitelem naší politiky, osvoboditelem od Babiše a jeho hnutí, pak je k tomu nutně potřeba určitá myšlenková hloubka jejích vůdčích představitelů. Schopnost formulace kategorických myšlenek, hlubokého obsahu, bez banalit, která slýcháme z úst druhořadých až třetiřadých politiků, kteří bohužel v této době ovládají naše vrcholné funkce. Jestliže voliči přijmou myšlenkovou prázdnotu, hlavně když je zbaví Babiše, dočkají se velmi brzy hořkého zklamání – ze strany ODS vlastně ne poprvé.


Jediné, nad čím se chci pozastavit: “Cestou ke svobodě a většímu bezpečí je i očkování,” prohlásil Vystrčil. Je to neuvěřitelná manipulace, a vůbec zde nejde o vakcinaci. Svoboda je absence iniciace násilí, to je jediný objektivně správný význam toho pojmu. Nelze se nechat vydírat, že pouze tehdy, necháme-li se očkovat, zasloužíme si svobodu, resp. milostivě ji od státu dostaneme! Tohle vlastně tou větou pan Vystrčil řekl. Jděte státu na ruku, poslouchejte, a když přijmete jeho politiku, získáte za to darem svobodu. Takové vydírání je třeba zásadně odmítnout.

Cestou ke svobodě není očkování, nýbrž zbavit se politiků, kteří místo toho, aby bojovali s epidemií, útočí na každý další dílek svobody, který nám ještě zbyl. Cestou ke svobodě je začít přemýšlet o tom, jak chceme žít. Zda chceme iluzi bezpečí a nekonečného zdraví, které nám na podnose přinese stát, ačkoliv jsme se již přesvědčili, že ten podnos je ve skutečnosti prázdný, a nebo zda chceme žít jako lidé, jako svobodné bytosti.

A cestou ke svobodě je i nenaslouchat prázdným řečem prázdných politiků, jako je očividně například i zde pan Vystrčil.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 181 times, 14 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.