FLOYDANDEL
15.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Vyšší moc zasáhla proti neskutečné celosvětové adoraci kriminálníka George Floyda (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nejen v USA, ale i v mnoha západoevropských městech se objevily různé výtvory –  pouliční malby, sochy, názvy ulic i sportovišť apod.  – oslavující kriminálníka a narkomana George Floyda, který se stal modlou všech současných neomarxistů.

Je až neuvěřitelné, kam adorace kriminálníka, který se při vloupání neštítil držet zbraň u hlavy těhotné ženy, došla. Aktivistickou rasistickou organizaci BLM, která vynesla tuto “černou osobnost” na piedestal, podpořil nejeden politik i angažovaný umělec v USA i Evropě. Na jejich počest dokonce poklekávají sportovní mužstva, BLM podpořily organizace jako EU nebo OSN či Vatikán.

Nicméně zdá se, že nejspíš skutečně existuje nějaká vyšší moc, která lépe než většina lidí chápe šílenost současné vládnoucí ideologie, která plně opanovala západní svět. Nejlépe to ukazuje jeden z oltářů kriminálníka Floyda, který vznikl v Ohiu. Jeho původní podobu vidíte na titulním obrázku, ovšem ve videu níže se můžete podívat na to, jak vypadá zeď nyní. Po zásahu blesku se zřítila část zdi a zmizela celá podobizna Floyda, ostatní obrázky kolem zůstaly takřka nedotčené…

Náhoda? Možná…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 708 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)