stihl
10.7.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Vysokozdvižný vozík ze značkového bazaru ušetří náklady

Loading...
Sdílejte článek:

Potřebujete efektivně vybavit vaši firmu manipulační technikou? Sáhněte po bazarové technice přímo od výrobce. STILL nabízí repasované vysokozdvižné vozíky se službami jako pro zákazníky, kteří nakupují nový sortiment.

RX-70-16_2019_448x480Vysokozdvižný vozík není levným zařízením. Pokud jej potřebujete pořídit, nebo dokonce vybavujete firmu několika vozíky, znamená to nemalou investici. Často nás napadne poohlédnout se po vozících z druhé ruky. Bazary se stavebními a manipulační stroji je nabízí poměrně hojně. STILL se však rozhodl, že i bazarové vysokozdvižné vozíky své značky nabídne s tím nejvyšším komfortem, se všemi zárukami a v perfektním technickém stavu.

Repasované vysokozdvižné vozíky se známou historií i po generálce

Každý repasovaný vysokozdvižný vozík má již něco za sebou. STILL však prodává pouze bazarové vozíky, u kterých je známá jejich historie. Každý navíc projde kompletním předprodejním servisem. Firma pak roztřídí zařízení do třech skupin: do bronzové, stříbrné a zlaté. Podle této klasifikace pak zákazník snadno pozná, v jaké kondici jím kupovaný vozík je. Všechny jsou samozřejmě zcela funkční, provozuschopné a po technické kontrole. Bronzová třída je připravena k provozu, po technické kontrole, avšak nabízí se bez záruky. Stříbrná třída VZV prošla kontrolou v servisu a poskytuje se na ni záruku 3 měsíce (do max. 300 Mth). Vozíky mají bezvadnou baterii a obnovený lak. VZV v nejvyšší, zlaté třídě, jsou po generální kontrole. Mají zcela nový lak i baterii. STILL na ně poskytuje záruku 6 měsíců (max. 600 Mth).

TIP: Vysokozdvižný vozík bazar

STILL pomůže i s financováním nákupu vysokozdvižných vozíků

Firma STILL poskytuje rovněž kompletní poradenství a zajištění financování nákupu bazarových VZV. Možností máte hned několik. Samozřejmostí je přímý nákup i finanční leasing s následným odkupem. Velice oblíbeným je operativní leasing, kde nenesete rizika spojená s nákupem vozíku. U firem a podnikatelů je stále oblíbenějším.

Servis bazarových VZV

Své prémiové produkty, kterými vysokozdvižné vozíky jsou, si STILL hýčká, i když je vám prodá bazarové. Společnost nabízí rozsáhlou síť servisních techniků i mobilní dílnu. Perfektní je servis, i pokud jde o komunikaci. Firma obratem reaguje na poptávku servisu či opravy. Současně zajišťuje pravidelnou údržbu VZV i jejich nejmodernější diagnostiku. Speciální službou, na kterou jsou ve STILL pyšní, je mobilní myčka manipulační techniky, a tedy i VZV.

Objednejte si mytí svých vysokozdvižných vozíků

Tento unikátní nápad vznikl v české pobočce STILL. Reagoval tak na potřeby svých zákazníků, kteří potřebují vysokozdvižné vozíky udržovat čisté, protože v tomto stavu jsou pak funkční a snižuje se nutnost údržby a oprav. Současně však pro ně bylo problematické dodržet zákonné a ekologické normy, které s mytím vozíků souvisely. Proto ve STILL přišli s nápadem mobilní myčky vysokozdvižných vozíků. Ekologické mytí vozíků je dnes třešničkou na dortu top služeb STILL.

Zákazník si mytí objednává jako placenou službu a myčka VZV dojede přímo k němu. Technologicky toto zařízení splňuje veškeré legislativní požadavky. Myčka dokáže umýt až 25 vysokozdvižných vozíků za pracovní dobu. K mytí nemusíte zajišťovat ani přístup k vodě nebo elektřině. Mobilní myčka je energeticky soběstačná. Stejně tak se postará na klíč o likvidaci všech při mytí vzniklých odpadů a sama má zabudovanou čističku odpadních vod. Jediné, co potřebujte, je službu si pro svoji flotilu VZV (nebo jeden vozík) objednat a zajistit mycí prostor o velikosti 25×5 metrů. Díky kvalitnímu mytí techniky se snižují náklady na drahý servis i opravy. Celý proces je přitom velice rychlý a vozíky se obratem vrací zpátky do provozu. Nemáte prostoje, nemusíte mytím pověřovat zaměstnance a neplatíte pokuty za špatné nakládání s odpady.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 111 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.