T4A9465_6_7-e1494326705230
18.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Vysokoškolský titul jako předpoklad k úspěchu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Není žádným tajemstvím, že na dosaženou úroveň vzdělání se v současné době klade stále více důrazu. A nejen při přijímacích pohovorech, jak by se mohlo na první pohled zdát. Vzdělání jako takové totiž obecně zvyšuje sociální status jedince.

Kvalitní vysoká škola je odrazovým můstkem k úspěchu

Výběr vysoké školy je skutečně důležitý. I když je české školství na vysoké úrovni, rozdíly mezi jednotlivými vzdělávacími ústavy existují. Zajímejte se proto například o prostředí výuky, o technické zázemí. Informujte se o uplatnění absolventů na trhu práce. Vyhledejte si, zda škola spolupracuje s jinými ústavy. I to je určitou zárukou kvality. Vysoká škola Praha se může pyšnit mimo jiné členstvím v Akademickém holdingu. Zjistěte si údaje o školném, o stipendiích.

Vyberte si vám blízký obor

Byla vaší oblíbenou zábavou už od malička hra na doktorku a pomáhat ostatním vás přivádí do euforie? Výborně, zkuste přijímací zkoušky na vámi vybranou fakultu medicíny. Nebo vás vždy nadzvedne ze židle nějaká nespravedlnost? Studium práva by mohlo být to pravé. Svět čísel a grafů je vám blízký? Zabředněte do tajů podnikání. Vysoká škola podnikání a práva vám umožní získat kvalitní základy pro vybudování úspěšné kariéry.

Studujte i pro zábavu

Třeba budete brzy finišovat na střední škole a rozhodujete se, co dál. Nebo jste už pěkných pár let do školy jako studenti nezavítali, ale zaměstnavatel vám dost jasně naznačil, že bez doplňujícího vzdělání se povýšení nedočkáte. Zkrátka, ať už máte důvody jakékoliv, všechny jsou výzvou. Postavte se své budoucnosti čelem a připravte si ji co nejúspěšnější. Vyberte si takovou vysokou školu, která je vám blízká svými nabízenými obory. Nestudujte jen proto, abyste měli před jménem titul. Věnujte se naplno tomu, co vás baví a naplňuje. Prohlubte své znalosti v oblastech, o které se skutečně zajímáte. Jen tak se totiž můžete stát opravdovými odborníky a vyhledávanými profesionály.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč

Celkem za měsíc: 8 369,00 Kč
Vybráno 23.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.