vysavac
19.3.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Vysavač, přítel každé manželky

Sdílejte článek:

(PR) 21|03|2016

Kdo by rád uklízel. Bohužel alespoň párkrát do roka, jako před Vánocemi nebo Velikonocemi, je to nutnost, přes kterou vlak nejede. Usnadněte si svou práci s novým vysavačem, který drobečkům, prachu a nečistotám na vaší podlaze nakope zadek. Je jedno, jestli máte doma parkety, koberce nebo dlaždice, vysavače si dokážou poradit se vším. Základní otázkou, kterou byste si měli položit, je, jaký druh  by vám vyhovoval.

Klasické vysavače jsou samozřejmostí, ale kromě nich jsou na trhu i tyčové nebo třeba automatické vysavače. Podle typu se pak proměňuje i náročnost péče a kvalita odvedeného úklidu. I tak jsou ale všechny rychlí, tiší a výkonní pracanti, o nichž ani nebudete vědět, že je máte doma. Zbavte se koule na noze v podobě nepraktického, velkého a hlučného a nahraďte ho modernějším modelem.

vysavac

Druhy vysavačů 

Podoba klasických vysavačů se příliš nezměnila, ale přesto u některých modelů najdeme krok kupředu. Například u nich nemusíte měnit sáčky, protože filtr je bezsáčkový, nebo jejich tyče jsou teleskopické, takže se snadněji skladují. U tyčových oceníte jistě fungování bez kabelu na nabíjecí baterii a úsporu místa se sklopnou tyčí. Většina tyčových vysavačů je vybavena také permanentním omyvatelným filtrem.

Nejlepším webem pro výběr je: http://vysavace.produkter.cz/

Další možností jsou automatické vysavače, které se o úklid postarají samy, bez vaší pomoci. Můžete je tak například nastavit na uklízení před odchodem do práce a po návratu domů si odpočinout v čerstvě uklizeném pokoji. Navíc, vaše kočky pohyblivý automatický vysavač budou doslova milovat. Na doplnění sbírky vysavačů je důležité zmínit také ruční malé vysavače, které ocení například rodiče capartů, kteří pořádně někde něco rozsypávají, ale není to tak hrozné, aby se musel vytahovat velký vysavač.

U vysavačů nezapomeňte zohlednit velikost jejich sáčku, popřípadě užitečnou věcí jsou indikátory plnosti sáčku či zanesenosti filtru.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 18 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.