merkelislam

Výrok Merkelové “Wir schaffen das” je dnes už jen pro hořký smích

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRNic Němci nezvládli. Migranti se nezačlenili do pracovního procesu a pracují jen v malém množství. Statistiky jsou neúprosné. Miliardy eur tak vynakládají Němci na „nové obyvatele“, kteří měli zajistit Hospodářský zázrak II a místo toho zajišťují leda tak růst kriminality, náboženské nesnášenlivosti a nákladů. Každému soudnému bylo předem jasné, že tahle politika je předem odsouzena k nezdaru. Každému soudnému, kromě osy Brusel -Paříž – Berlín, kde se vítačství stalo novým náboženstvím. Kancléřkou Merkelovou zvolené řešení v roce 2015 bylo špatné. Žádné sektářství totiž nikdy nikde lidstvu nic dobrého nepřineslo a ani toto „vítačské“ nepřinese.

Včera se lhalo, dnes už je lež obnažená

Kdy v roce 2015 tehdejší předsedkyně strany Afd Frauke Petryová řekla, že by Německo v souladu se svou ústavou ( Grundgesetz für die Bundesrepublik Deutschland) mělo bránit své hranice se zbraní, stal se z ní společenský vyvrhel. Kdyby totéž napsal někdo u nás, za pár hodin by jej na základě udání nějakého aktivisty navštívila policie a čelil by trestnímu stíhání.

Když dnes napíše publicista a spisovatel Ondřej Neff, že cit.: „mezietnické napětí na evropském kontinentu (míněno v Evropské unii) bude stoupat, a že si lze představit, že přeroste do plíživé občanské války (sic!) vedené strategií městské gerily“, trestní stíhání mu už pravděpodobně nehrozí. Protože politika Merkelové a celé osy Brusel-Paříž-Berlín se ukázala v celé své vylhané nahotě.

A platí, že vše zlé, pro něco dobré.

Když migranti znovu zavlekli do EU vymýcené nemoci nemoci (tuberkulózu, černý kašel, spalničky apod.) nebylo to pro politickou reprezentaci EU nic vážného a nebyl to důvod k tomu nelegální migraci omezovat. Koronavir COVID-19 je postavil před dilema, zda v této pro občany EU smrtelně nebezpečné politice pokračovat.

Nebudeme zde připomínat všechny ty banality a pošetilosti, co ti nejvyšší z EU doslova bezostyšně vypouštěli z úst. Jakože Frontex nás ochrání, nebo že v Africe vybudují záchytná centra, nebo že zavedou „povinnou solidaritu“. Tohle někde bylo v plánu, když se hlasovalo o tom, zda vstoupíme do EU?
Jak moc se liší politika EU od politiky totalit?

Politika Merkelové v roce 2015 byla zahájením politiky proti zájmům evropských občanů a jednou ji historie takto bude i označovat. Nebyla to politika pomoci uprchlíků, proti té by nikdo nic nenamítal.

Byla to (a je to stále) politika zvůle. Nikdo a nikde k této linii zvůle žádnému představiteli v EU žádní občané v žádném hlasování nedali mandát. Nikde neproběhlo žádné referendum, které by migraci v této její podobě do EU podpořilo.

Politici mají obvykle ústavou stanovenou povinnost pomocí státních nástrojů občany chránit a pomáhat jim. Nikoliv je na „délku paže“ vystavovat nebezpečným útokům, zavlékat mezi ně choroby a ještě je za kritiku takové politiky pronásledovat.

Jak se potom taková osou Brusel -Paříž – Berlín prosazovaná „demokracie“ liší od totality? Když poslankyně Pekárková -Adamová řekla, že i v totalitě jsou svobodné volby, vypadala pro smích, ale možná měla pravdu, pokud hovořila o Evropské unii. A smích tu občany už dávno přešel.

Pozn. “Wir schaffen das” znamená: My to zvládneme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 688 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)