africa-52919_960_720

Vypečené “eurousnesení”: Více Afričanů do EU. Víc, co nejvíc. Legálně …

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilJste-li milovníky adrenalinu a silných zážitků, pak prosím zpozorněte! Právě přichází horká novinka oboru! Už žádný vousatý bungee jumping, profláklý bouldering, nebo nějaký zprofanovaný freerunning, vhodný tak leda pro děti.  Ale něco extra silného, něco pro opravdové tvrďáky. Něco, co vám zvedne tlak nad 200 a tep k závratným výšinám….

O co jde? O jeden z nejčerstvějších výplodů Evropského parlamentu. Konkrétně o „Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899 (RSP)”. K dispozici je i v češtině (zde ). A to je vám počtení. Schválně, zkuste to!

Už v typicky zdlouhavém, rozvláčném a euroúředně nečtivém úvodu narazíte na pravé perly. Tak například v bodě O (jako velké o) zjistíme, že : „ vzhledem k tomu, že i když lidé afrického původu v dějinách významně přispěli k vybudování evropské společnosti, přesto velká část z nich čelí na pracovním trhu diskriminaci;” A máte to. Tuhle informaci mi třeba v dějepise nepochopitelným způsobem úplně zatajili. Šovinisti bílý, učitelský. Že jako Afričané přispěli….  A proto jediným významným Afričanem, o kterém bezpečně vím, že nějak významněji ovlivnil Evropu, zůstává jistý Hannibal ben Barca, kartaginský generál, který po deset let plundroval Itálii ve druhé válce Punské.

Ale to je ještě legrace. Přituhovat začíná o kousek dál.  Kde se po členských státech požaduje „…podporovat přítomnost lidí afrického původu v televizních pořadech a sdělovacích prostředcích, a aby odpovídajícím způsobem řešily nedostatečné zastoupení lidí afrického původu, jakož i nedostatek vzorů pro děti afrického původu” Tedy, přeloženo do češtiny, více usměvavých černochů v letácích Lidlu, více Afričanů v televizních reklamách na cokoli, více barevných soutěžících ve zpěvu i kráse, no a pak konečně více,  ještě mnohem více kladných černých hrdinů v nových evropských filmech (na které se lidé právě proto nedívají).

Další bod, číslo 12. „ zdůrazňuje důležitou úlohu organizací občanské společnosti v boji proti rasismu a diskriminaci a vyzývá k posílení finanční podpory pro občanské organizace na evropské, státní i místní úrovni”.  Což je v podstatě přímá, tvrdá a nijak nemaskovaná výzva k dalšímu, povinnému přisypání do neziskového krmelce. Z našich daní. Další miliony programovým škůdcům typu Člověků v tísni, liberálně levičáckým lobbystům třídy Transparency, nebo profi udavačům vzoru In justicia, či Romea…

Případný (zbytkový) humor ovšem definitivně končí u bodu 15, ve kterém Europarlament „ trvá na tom, aby členské státy prováděly a řádně prosazovaly rámcové rozhodnutí Rady o boji proti určitým formám a projevům rasismu a xenofobie prostřednictvím trestního práva”. Inu, zjevně přichází čas oprášit polozapomenutou hlášku z doby minulé totality: Jaká jsou vyjmenovaná slova po Z ? No přece – Jazyk drzý, brzy Ruzyně….

Úžasným nápadem, ke zlepšení bezpečnostní situaci států unie je pak, o něco dále, bod 17, který : „ vyzývá členské státy, aby ve všech podobách prosazování trestního práva, protiteroristických opatření a kontroly přistěhovalectví ukončily všechny formy rasového nebo etnického profilování.” Což v praxi znamená, že na letišti důkladně prošacujeme bílou maminu s batoletem (i když takové se do luftu zpravidla nevyhazují), a blahosklonně necháme projít severoafrického mladíka s čerstvě oholeným vousem a zlým pohledem (kteří to sice často dělávají, ale jak by to vypadalo, že…). Nebo že po teroristickém útoku policie ohlásí jednotkám „dvě osoby v modrém autě”, načež si po zuby ozbrojená hlídka náležitě vychutná bílého dědouška s babičkou, jedoucí do supermarketu. Byli dva a v modrém autě, tak co. Rasově profilovat a hlásit dva severoafričany okolo třicítky, fuj. Kam bychom to měli okna?

Zvláštní podbod je tu výslovně věnován „neúměrně častým” (a proto diskriminačním) kontrolám ubohých Afričanů policií. Protože taková policejní perlustrace slušného, tichého, po Václaváku se poflakujícího drogového dealera z Nigerie, je jasným znakem bělošského supremacismu a může tomu chudákovi způsobit těžké trauma, ztížit jeho začlenění a společensky jej stigmatizovat.

Další body díla pak „řeší” účast černých v politice a další zvýhodňování Afričanů v oblastech vzdělání a bydlení… Tak třeba bod 22 „žádá členské státy, aby řešily diskriminaci lidí afrického původu na trhu s bydlením a aby přijaly konkrétní opatření s cílem řešit nerovnosti v přístupu k bydlení a zajistily adekvátní bydlení. Jistě tušíte, oč tu europarlamentníkům jde. Malý vzoreček téhle politiky jsme byli nuceni ochutnat už koncem devadesátých let, během evropského tlaku na „zrovnoprávňování” jedné naší nepříliš oblíbené menšiny. Teď by to ovšem mělo mít o několik levelů vyšší grády a probíhat celoevropsky…

Pomyslnou korunu pak „usnesení” nasazuje bod 23.  „Žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU”. Takže sociální systémy se hroutí, integrace selhává, džihád v evropských ulicích se stupňuje, občané se bouří a volí čím dál více „populisty”, ale my  jedeme dál, kočárem bílým kol černých skal. Stále jich máme málo! Ať už si ta pomýlená Itálie, nebo Rakousko s těmi východními nýmandy melou cokoli, my, Bruselané, jich chceme víc. Mnohem víc…

No, počtěte si sami.

Když si tenhle nejnovější výplod europarlamentu dáte do souvislosti s čerstvým rozhodnutím společnosti Facebook, o odstraňování „bělošských nacionalistických a separatistických postů”, tedy s informací, že mazán bude odteď nejen tzv. „rasismus” ale i doposud nevinné hlášky, typu „Přistěhovalectví tuto zemi poškozuje” nebo „Chci žít mezi bílými lidmi”, začíná být situace jasná.

Elity tlačí čas, a tak masky i rukavičky musí dolů. Podporu „velké výměny”  přestávají skrývat. Dost bylo mlžení, uhýbavých řečí, chlácholení a předstírání. Teď už to ženou natvrdo a bičem. Více černochů do politiky, více multikulturní propagandy, vrchem spodem, účinnější protlačování Afričanů na vedoucí místa firem, přednostní přidělování  bytů nepřizpůsobivým cizincům, ať nás to stojí cokoli, pozitivní diskriminace při vzdělávání… No a hlavně – více Afričanů. Víc, co nejvíc. Legálně. A k tomu samozřejmě ještě větší, delší a pádnější biče na ty, kterým by se snad tenhle vývoj „našeho” kontinentu nelíbil.

Oni se toho Kalergiho plánu stále nevzdali! I když jim už hoří koudel (eurovoleb) u zadku. Anebo právě proto…

Pozn. red.: Toto bohužel apríl již není.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 454 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.