KLAUSMLADCERA
21.11.2019
Kategorie: Společnost

Vypatlanost ze svobody

Sdílejte článek:

ZDENĚK HOLÁSEK

Ti, kteří v neděli hrubě verbálně napadali Václava Klause mladšího, který byl na Národní třídě se svou dcerou, se odkopali téměř dokonale.

 

Já jsem slyšel opakovaně ve veřejnoprávní bedně blábolené, jak lidé důstojně oslavují na Národní výročí 30 let od událostí 17. listopadu 1989. Jenže pak se tam, ve svobodné zemi, objeví svobodný člověk, šéf jedné z partají, se svým dítětem, dokonce přímý účastník oněch událostí před 30 lety, přijde tam ne jako šéf Trikolóry, ale jako Klaus mladší, a je odporně hanoben a slovně napadán.

Ti lidé, drtivá většina davu s nenávistí ve tváři, kteří tam pořvávali hanba, zrádče, táhni a podobně, jsou absolutní vypatlanci. Vypatlanci ze svobody. Svobodu neunáší nikoliv idioti (tedy ti z nás, co jsme — jak v říjnu uvedl Alexandr Mitrofanov — nevolili strany sdružené v Demobloku), ale ti, jejichž koně již po dvě volební období tak nějak ne a ne zvítězit. Pro mnohé z těch hlupáků, co uráželi před zrakem jeho dítěte tátu jen proto, že jsou zdecimováni frustrací, je to zjevně stav, který nejsou schopni unést a dopřát svobodu jiným.

Vygumovanost není jen znakem těch urážejících holomků na Národní, ale nepřekvapivě jsou jí oblaženi i vedoucí panáčci z Nadačního fondu proti korupci, kteří uvedli: „Jen člověk vychovaný v absolutní nelásce bere své dítě do války. Litujeme.“ To je neuvěřitelné. Nevšiml jsem si, že tu máme válku, ale Randák, Janeček a další exoti už asi vidí za roh, případně ji plánují. Jaká válka? Co to mají v hlavách za mišmaš? Ti holomci považují stav na Národní třídě za normál! Václav Klaus mladší si jen v klidu došel na Národní a tam zjevně válčící dav, zpěněný touhou po návratu k pravé demokracii a zcela oblažen pravdou a láskou, jej začal verbálně napadat. Je možné, že kdyby s sebou neměl svoji dcerku, tak by došlo k brachiálnímu násilí.

Jak mohl vědět, že tam narazí na dav dutých hlav? Ačkoli snad to mohl tušit, ale jak mohl vědět, že se ta sebranka tak trapně, samonasírací metodou vytočí? A tak správně uvedl do mikrofonu, že sice máme demokracii, ale jsou tu již skupiny lidí, kteří nechtějí, aby jeden člověk i chodil po ulici. A co na tom bylo nejhorší? Že se Václava Klause mladšího zastali jen dva či tři lidé a pomohli mu odejít v klidu pryč s vyděšenou dcerkou v náručí. Řada lidí neskandovala, ale nikdo nenašel odvahu se zastat oběti. Inu, pravda a láska zvítězila.

Možná by mohli zastříhat ušima filmaři a až budou chtít točit vyvádění jednotek SA, můžou si zajít za rok na Národní, obléct tam do hnědých uniforem tu sebranku demokratů a počkat, až dorazí vybraní jedinci. To nevymyslíte! Tento incident dokonale zprofanoval celé barnumsky avizované oslavy 30. výročí 17. listopadu.

Tak jsem se zaregistroval u Trikolóry.

 

  • Zdeněk Holásek, NP

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 271,00 Kč
Vybráno 46.65%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 638 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.