STUDENTSKEVOLBY
23.9.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Vymývání mozků je účinné

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝO účinnosti školní indoktrinace jsme se přesvědčili vyhlášením výsledků studentských voleb. Tato akce na středních školách prováděná před volbami je velmi sporná. Dotazování se žáků a studentů na jejich názor na to, komu by dali svůj hlas, kdyby byli voliči, může být bráno jako ovlivňování budoucích voleb, zároveň to ukazuje, kterým směrem jsou pedagogy a působením neziskových společností směrováni.

Jak víme, právě mládež je nejjednodušeji ovlivnitelná skupina obyvatelstva, zároveň má jaksi ve svém kismetu stavit se proti názorům rodičů. Školy jsou natolik důležitým faktorem v utváření budoucích názorů, že při nepříliš silném, ovšem o to více systematickém tlaku lze tyto mladé lidi snadno přenastavit dle představ těch, kteří ve školách vládnou. I proto jsou dlouhodobě v těchto zařízeních aktivní politické neziskovky, z nichž nejvýraznější jsou Člověk v tísni, a také se do škol postupně dostávají různí ekoaktivisté. Ti na rozdíl od skutečné reality podprahově i natvrdo mládež indoktrinují a ideologicky zpracovávají. To vše za přispění pedagogů, kteří často místo učení napomáhají oblbování studentů. Některé školské ústavy jsou v tom aktivní hodně, jiné se věnují spíše vzdělání. Většinou záleží na orientaci ředitele a učitelského sboru.

Prosazovaní liberalismu a eurosocialismu na školách se i tentokrát projevilo ve studentských volbách. V nich zvítězili Piráti a STAN těsně před Spolu a daleko za nimi skončilo třetí ANO. Je tedy evidentní, jak by si mladí ovlivnění především školním prostředím chodící do škol představovali svůj budoucí život. Mělo by to být v chudobě se vezoucí na zelené vlně ve společné Evropě pohromadě s příslušníky afrických národů jiného náboženského vyznání, než byli jejich předci. Uzavřeni ve svých skořápkách bez možnosti volně cestovat, přemísťovat se a pod totální kontrolou čipů, kamer a úředníků. Těší se na to, až nebudou muset chodit ze zaměstnání špinaví, unavení, protože takovou práci jim Bartoš slíbil. Což je vzhledem k tomu, že je učňovské školství na pokraji zhroucení, dost pravděpodobné. Jen není jisté, kdo tu bude obory podstatné pro rozvoj země vykonávat, když si mladí prací nebudou špinit ruce. Vše bude krásně zelené, ekologické, jen nebude co jíst. Mládež se vidí za počítači, při ovládání robotů, her a v kancelářích. To jim slibují Piráti.

Z reakce Fialy z ODS na studentské volby a jejich výsledek lze pro změnu opět vnímat jeho touhu po spojení s ultralevicovými Piráty a je evidentní, že tento profesor filozofie už ani nepředstírá pravicové zařazení ODS. Prostě úplně zezelenal a zblbnul. Naprosto se vytratila zodpovědnost. Každý trochu uvažující člověk, kterého byste mezi eurohujery jen těžko hledali, tuší potřebu vychovávat vyvážené obyvatelstvo schopné vykonávat široké spektrum prací. Nepotřebujeme další úředníky a umělce, na trhu práce chybí elektrikáři, stavaři, zedníci, instalatéři, řidiči nákladních a speciálních vozidel, bagristé, jeřábníci, soustružníci a další dělnické profese, které však už nejsou pouze o rukodělné činnosti, ale často používají ke svému zaměstnání moderní techniku. Není potřeba, aby byl celý národ vysokoškolsky vzdělaný, když se na těchto školách stejně nic praktického nenaučí. Je třeba zavřít 2/3 sociologicky zaměřených škol a místo jejich absolventů chrlit spíše ty, kteří něco skutečně umí a dokážou být přínosem pro svou zemi. A když už je třeba mít vysokou školu, pak v oboru, který prostě potřebujeme. Chybí lékaři, zubaři obzvláště, dále opět stavební a průmysloví inženýři, odborníci pro energetický průmysl.

ODS by tedy měla místo radování se z místa těsně za Piráty tlačit na to, aby se vrátila do našich luhů a hájů prosperita a univerzálnost, kterou jsme byli do roku 1989 proslulí. Navíc i při vlastním eurounijním řiťolezectví by bylo vhodné mladým říct, že Evropská unie má úředníků a vlastních ekoaktivistů přebytek a chtěli li by mít perspektivu uchycení se na tamním pracovním trhu, pak největší možnost mají právě tam, kde je vyžadováno nikoliv vysokoškolské a humanitní vzdělání, ale v oborech, kde se něco umí vytvořit vlastníma rukama, tedy v dělnických profesích. Je jednodušší si založit instalatérskou firmu než otevřít realitní kancelář či psychoanalitickou poradnu. Takže kdyby Fialova partaj i přes svou evidentní radost z likvidace Evropy pomocí Green Dealu a Great Resetu a touhu po jednotné Evropě naváděla mládež k vyšší odbornosti v potřebných oborech, byla by užitečnější….a méně oblíbená na středních školách.

Studentské volby tak lze považovat za snahu ovlivnit ty skutečné. Výchova mladých liberálních kádrů jede na plné obrátky jak na středních, tak i na vysokých školách. Ovlivnitelnost mladých je nesporná, je tedy logické, že hranice, kdy mohou volit, je posunuta na 18 let. Když člověk vnímá míru indoktrinace, je otázkou, není li to málo. Na tuto skutečnost upozorňujeme již dlouho. Před nedávnou dobou byl jejich idolem poslanec Feri. Jak to dopadlo, tušíme, i když není známo, pokračuje li jeho vyšetřování, či bylo li vše zameteno pod koberec. Nicméně ve školách se pohybuje daleko více prosazovatelů neomarxistického liberalismu než lidí, kteří chtějí mládež vést v praktické přípravě pro život. A my rodiče často napáchané škody napravit nedokážeme. Qou vadis Česká republiko?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 053 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)