605017_article_photo_italie-modena-15-05-17-protest-migrantu-chteji-penize-a-doklady_900x
22.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Výměna obyvatel úspěšně pokračuje

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Hlavním problémem, který se objevuje s migrací, je prostý fakt, že obyvatelé “kolonizovaných” zemí o ně přijdou. Nebudou už nikde doma. Zatímco Pákistánec či Syřan se vždycky mohou vrátit domů ke svým, Němec se nebude mít kam přestěhovat. Jeho země zmizí, nebude mít nikde místo, kde bude “pánem ve svém domě”…

Nebude smět zpívat koledy na vánočních trzích (už dnes se přejmenovávají na zimní slavnosti), nebude smět veřejně opěvovat krásu blonďatých děvčat, nebude smět oslavovat svůj folklór a tradice (to je přece nadřazování). A tak se stane ve své vlastní zemi trpěnou menšinou… Nezdá se vám to příliš velká daň za multikulti???

Nejhorší na tom je, že zastánci ochrany vlastních domovů nevedou boj s “kolonizátory”. Vedou ho jen s dalšími Němci, kteří považují za dobré všeho se vzdát a potlačit vše německé jen proto, aby nové obyvatele neuráželi tím, že by jim nějak ostře dávali najevo, že jsou v Německu jen hosty a na návštěvě.

Je to tak smutné – i u nás to je samozřejmě stejné. Cizinci u nás jsou v pohodě, nedělají demonstrace, nervou se o svá práva. To za ně dělají jiní. Partička fanatických lepšolidí, která si jen řeší nějaké své problémy. Nedá se s nimi racionálně mluvit a cizince mají jen jako jakousi berličku či štít, ze který se schovávají – své slabosti, strachy, nízké sebevědomí.

Opravdu je nutné se tak ponižovat a ustrašeně se zbavovat všeho svého jen proto, aby se cizinci dobře cítili? Většina z nich o to ani nestojí, chtějí jen slušně žít a pokud by to bylo nutné, přizpůsobili by se. Jenže vlak ústupků už se rozjel a nabral rychlost a už se nedá zastavit – jen silou…

Autor: Eva Hrindová

eva-hrindova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 852 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.