migranti122018
2.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Výměna evropských národů v Evropě je už naplno rozjetá. Nic ji nezastaví

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Zejména velké evropské národy Německa, Itálie, Francie, Španělska, Anglie, ale už i Švédska, Rakouska, Holandska, Belgie, jsou již naplno konfrontovány se svou postupnou “výměnou” za migranty. Matematika migrantských čísel a čísel natality (porodnosti) v EU hovoří jasnou řečí. Evropské národní majority mizí a nakonec zmizí biologicky i fyzicky a budou nahrazeny postupně desítkami milionů migrantů, téměř vše muslimů.

Kromě jiných to tvrdí i italští experti pro etnický výzkum. Národní majority se stanou ve vlastních státech minoritami, které následně budou rychle “vynulovány”.

Jedna italská studie publikovaná v červenci uplynulého roku uvádí: “Evropané mají stále méně dětí a migranti proudící do EU za podpory OSN přicházejí z kultur, kde je důležitým znakem” mužnosti “muže zplodit velké množství dětí.”

To nevyhnutelně bude znamenat konec evropských etnik. Do roku 2060 – 65 bude v Evropě žít přibližně tolik příslušníků cizích etnik jako příslušníků evropských národů. Například v Itálii, kde se kdysi rodilo tradičně mnoho dětí, se dnes rodí o polovinu méně dětí než v roce 1964. Naopak v Africe je v tomto směru zcela protichůdný trend. Tam růst obyvatelstva doslova exploduje. Zatímco před sto lety tvořili Afričané jen 9 procent z počtu obyvatel na světě, tak dnes je to už 25 procent a v roce 2050 to už bude 40 procent.

Hermann H. Mitterer, důstojník rakouského Bundesheeru, politolog, sociolog, autor, vydal před několika dny skvělou a odborně podloženou knihu, plnou konkrétních faktů a vážných argumentů o trpké realitě, která Evropu očekává a už i odehrává: Nahrazení evropských etnik cizími etniky.

Mittererova kniha jen potvrzuje mé výpovědi o migraci a jejích důsledcích, o kterých jsem v uplynulých pěti letech napsal mnoho článků a analýz.

Publicista Mitterer jezdí po Rakousku a absolvuje s velkým úspěchem četné přednášky a otevřeně mluví o tom, co nás očekává a co nám Brusel i Merkelová zamlčují a co překrucují.

Masová migrace do Evropy byla již velmi dávno plánovaná západními elitami a nyní přišel vhodný čas, aby byla realizována. Je řízena o podporována obrovskými finančními prostředky.

Byla iniciovaná proto, aby bylo eliminováno kulturní, etnické a religiózní složení obyvatelstva starého kontinentu. To se postupně promíchává s migranty, až bude nakonec jimi částečně vytištěné a částečně přeměněno a absorbováno.

Katastrofou pro národy Evropy je skutečnost, že většina politiků je součástí systémů, které pracují na “největším a nejvznešenějším” díle 21. století, na globální migraci. Tito politici se cítí nesmírně vyznamenání tím, že byli elitami vybráni za “misionáře” globální migrace, a proto dělají vše pro to, aby ji dovedli do vítězného konce za každou cenu a v neprospěch vlastních národů.

Globální migrace se tak stala Damoklovým mečem, který neúprosně visí nad šíjemi evropských etnik, aby je jednou zcela protnul, a aby se pak začala psát nová historie Evropy s novými neevropskými etniky.

Něco podobného se již v dějinách světa odehrálo několikrát.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Michal Horák 333,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Matoušek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miloš Doležal 300,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 383,00 Kč
Vybráno 29.66%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 531 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz
152 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.