hranice
26.8.2019
Kategorie: Politika

Vylidnit a zalidnit

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Úprkem do evropskounijní budoucnosti, která začíná mít konkrétnější tvar, víc než si myslíme. Kýmsi chtěná, a téměř samovolně se proměňuje ve skutečnost. Evropská periferie je v pohybu a jakoby božský hybatel z neznámých důvodů potřeboval k dalším záměrům národní tabula rasa v Evropě. Rumunsko, Bulharsko, Balt, Řecko, Itálie, se vylidňují, mladí úprkem do Německa, Austrálie, a kam se dá.

Německému průmyslu a správě německých kanálů a stok se nedostává pracovní síly, dveře jsou otevřené pro hochqualifiezierte z východní Evropy a z jihu. Na karlovarském pracovním úřadě visí plakáty německých pracovních úřadů s finančně zajímavější nabídkou pro mladé a kvalifikované než hákovat za českou mzdu pro Čechy. Extra morální příklad evropskounijní solidarity, chybí řemeslníci i zubaři – ve Weidenu zuby spraví český zubař, ani to nebude bolet a drahé též není.

V Rumunsku už doslovně zmizela spousta dědin, všichni do Německa, připomíná to situaci v šestnáctém století ve Španělsku, kdo něco uměl, utekl za zlatem do jižní Ameriky. Nepřineslo to blahobyt ani Španělsku, ani jižní Americe. Evropskounijní perverze nedovolí program přenosu německé průmyslové koncentrace do periferních zemí, kde není práce, ani finanční prostředky k investicím, paradoxně Němci ukradnou i zemědělskou výrobu tradičně zemědělským balkánským národům.

Vládnoucí evropskounijní politikou, která je bezostyšně diktována Německem, je dnes už málo skrývaná politika otevřené loupeže výrobních prostředků a kvalifikované pracovní síly a vylidnění periferních zemí.

Každý rok opustí Itálii 300 000 mladých lidí. To má být normální. Mimo rozlišovací schopnost Jourové, Merkelové, Junckera, Leyenové a spol., v jejich optice je bohatě nahradí mladí muslimové z černého kontinentu. Itálie v prvoplánovém odhadu průmyslové komory ztrácí každý rok 14 miliard eur lidského kapitálu. Je to hrozná informace, kterou ovšem mainstreamová média nechají bez povšimnutí. Je to hrozná zpráva i pro Českou Republiku, i kdyby Evropská unie neexistovala, bylo by tomu tak, jsme civilizačně spřaženi s touto zemí, v sedmnáctém století stavělo barokní Prahu víc než 6000 Italů, odtud velký podíl románských genů na průměrném českém genu. Pokud zohledníme tehdejší počty obyvatel, je jasné, že dnešní kosmopolitismus ve srovnání s tehdejším, je blábolem, který má pouze politickou kulisu. Češi to vesměs takto podvědomě cítí. Je záhadou proč do Bruselu posílají do velmi důležitých komisařských postů ty duchovně nejubožejší.

Bruselští komisaři a mainstreamová média, kde česká televize je téměř extrémní, to vydávají za důkaz něčeho pozitivního, má to být mobilita mladých, globalizace, poznání atd. Malý myšlenkový experiment: pokud by se padesát tisíc stále mladých třicátníků po několikaletém poznávacím pobytu v zahraničí dnes vrátilo do mateřské země, např. do Rumunska, Itálie, Řecka, znamenalo by to katastrofu pro místní pracovní úřady, skončili by i s celou zahraniční zkušeností na sociální podpoře.

Je zřejmé, že čím větší ekonomická, kulturní a antropologická pauperizace národů, tím je národ snazší kořistí pro bruselskou byrokracii, tím snáz se zrealizuje hlavní jejich zadání, přesun muslimské Afriky do Evropy. V evropských zemích, z kterých mladí Evropané masově prchají, nikdo neprotestuje, vepsalo se to do mentality společnosti, evropskounijní režim vsugeroval nebo politicky znormalizoval tuto perverzi. Je to přece globalizace. Stejné je to v Česku, kde naštěstí tento jev nemá masový charakter. V podstatě se jedná o zločin proti mladým, který vědomě, nevědomě páchají dospělí. Nikde nemůže mít mladý člověk lepší růstové možnosti než v národě v kterém se narodil, kterým je obklopen a který by měl hýčkat jeho růst.

V EU největší emigraci mladých čelí Rumunsko. Před lety se zdálo, jak jsou přínosné peníze, které Rumuni zaměstnaní v zahraničí posílají do země. Dnes se ukazuje, že peníze, kde není lidský kapitál, k ničemu nejsou. Víc než jedna pětina pracovní síly v posledních letech emigrovala. V sousedním Bulharsku je to ještě horší. Nikde na světě neklesl v posledních letech tak významně počet obyvatel jako právě v Bulharsku. Např. v 2014 pracovalo 14 000 rumunských lékařů v zahraničí, je to třetina všech rumunských lékařů. Evropskounijním lži lákadlům a silné propagandě je v posledním čase vystaveno Srbsko, důsledek: pětina všech obyvatel, a jde vesměs o mladé, chce podle průzkumů zemi opustit. Podle statistik OECD Německo bere víc imigrantů než Spojené státy.

Přímá i nepřímá evropskounijní propaganda: všichni do Německa, z Řecka tam každý rok prchají statisíce, s tímto jevem bojuje i Maďarsko. Z Lotyšska za dvacet let odešla třetina obyvatel ze země, v normální terminologii se tomu říká národní genocida. V těchto zemích chybí lékaři, chybí učitelé, zavírají se mateřské školky, nestaví se, chybí stavební zaměstnanci všech profesí, nechybí pouze Evropskou unií posedlí politici.

Autor: LC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 746 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.