II-06-600x395

Vykřičníky nad Christchurch (část II.)

Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Fakta nejsou vrchností vítána. Facebook, Youtube mažou videa z údajného teroristického útoku (a zřejmě i účty těch, kdo toto video na web umístí). Po několikerém zhlédnutí onoho videa se nedivím – tak jasné usvědčení, že oficiální narativ je vymyšlená lež, že moci nezbývá nic jiného než video zamést pod koberec a navěky zakázat.


Novozélandská vláda vyhrožuje svým občanům uvězněním až na deset let za pouhé zhlédnutí videa a až 14 let za sdílení videa. Více už bylo jen za protektorátu za poslouchání zahraničního rozhlasu. To ani za totality nebyl tak drakonický trest za poslouchání „štvavých vysílaček“ (Hlasu Ameriky a Svobodné Evropy). Vlastně za samotné poslouchání asi ani řádný trest nebyl. Nevím. Myslím. Hlas Ameriky i Svobodnou Evropu jsem doma poslouchali a nikdy nás nenapadlo, že by to bylo trestné samo o sobě. Asi by bylo nějaké opruzování ze strany úřadů případně StB, pokud bychom moc a před nevhodnými lidmi mluvili o tom, co jsme slyšeli, ale trest u soudu asi ne.

Zato dnes:
https://www.zerohedge.com/news/2019-03-16/nz-threatens-10-years-prison-possessing-mosque-shooting-video-web-hosts-warned
Údajný terorista možná bude souzen za vraždu, prý aby nemohl u soudu šířit svoji ideologii – takže asi soud bez veřejnosti, potichu?
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6823939/Brenton-Tarrant-avoid-terror-charges-murder-easier-prove-legal-experts-say.html

Facebook podle idnes smazal 1,5 milionu videí z údajného útoku údajného teroristy a tento´totalitní cenzurní zásah stihl facebook za prvních 24 hodin. Tak tomu říkám cenzor-úderník. Všechny složky režimu jsou v plné pohotovosti. Video už jako by bylo, teď propagandě postačí o něm mluvit, tajemně naznačovat, novináři a jiné presstitutky budou psát, jako kdyby to video viděli, ale budou to jen vylhané příběhy na podporu oficiální verze. A aby tuto propagandu nebylo možné ihned veřejně usvědčit ze lži, fakta se zakážou. Smažou. A jakákoli odvolávka na fakta bude potrestána – na Novém Zélandu odnětím svobody na 10 let. 10 let za tu drzost odvolat se na fakta ….. a tím usvědčit sebe sama ze zhlédnutí dotyčného videa.

Nějak mi ten neobolševismus přijde ještě šílenější než ten předchozí.

Newsweek dokonce publikoval článek „proč byste se na video z útok neměli dívat a co máte dělat, pokud jste to video už viděli. Nejlepší by bylo, kdybyste se šli rovnou udat nebo se sami za trest popravili za úsvitu. Ale vážně – podle autora nejste toho hodni, abyste viděli fakta a skutečnost. To jen novináři, ti jsou panečku kabrňáci a umí s podobnými informacemi zacházet tím správný způsobem. (Přesně dle požadavků moci….)

Video je zatím:

  • https://www.veteranstoday.com/2019/03/16/new-zealand-the-video-warning-do-not-watch-this-is-sickening/
  • http://d.tube/#!/v/highimpactflix/l3p2l643
  • https://mega.nz/#!CVMT3KbJ!XcXKfmi3EwOKKgni2lq0GG3OnxCBBCYHj-HKUMstEKM

Statečný Muslim, obvyklá pohádka

Celá kauza nabrala skripalovskou fraškovitost. Propaganda ve své snaze vylepšit celou story přináší nové a nové zamlžující podrobnosti. Nejprve jsme měli muslima, který byl v mešitě při útoku na modlitbě se svým dvouletým synem, chránil syna vlastním tělem, byl zasažen několika výstřely, ale je v pohodě.
A pak ještě lepší vyprávěnka – statečný muslim, který hrdinsky zahnal bělošského teroristu holýma rukama, tedy vlastně platebním terminálem.
Viděl jsem zatím tři rozhovory s tímto údajným muslimem.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/novy-zeland-utoky-mesity-australan-strelba-muz-puvod-afghanistan.A190317_112800_zahranicni_baje
Mimochodem, tenhle link končící „zahraniční báje“ – náhoda si někdy trefně zavtipkuje.
Druhé interview pro CNN
,https://edition.cnn.com/videos/world/2019/03/16/abdul-aziz-wahabzadah-new-zealand-sot-vpx.cnn/video/playlists/new-zealand-mosque-shootings/
Třetí pro Guardian
https://www.youtube.com/watch?v=IJ-SFZrMfzY

Podle těchto tří interview dotyčný statečný muslim, původem Afghánec, byl v mešitě se svými dvěma syny na modlitbě. (Pozn.: Jde o druhou mešitu, ze které už není žádné video). Náhle všichni měli pocit, že hoří, když se v mešitě začalo střílet. Pak ale někdo řekl, že „bratři a sestry jsou zasaženi střelbou. Protože nevěděl, co se uvnitř mešity děje, šel se ven podívat, co se uvnitř děje. Sebou si vzal platební terminál, co kdyby někde byl někdo s kreditkou – třeba požárník, kterého by mohl zkasírovat. Platební terminál si zřejmě nosí na modlitby do mešity běžně. Je to asi jeho zvyk z Afghánistánu. Tedy vlastně podle updated version, platební terminál byl u vchodu do mešity, tak ho popadl a běžel hasit. Tedy vlastně podle nejnovější verze je to zase jinak – ale to později.

Pak uviděl chlapa v maskáčích a s kvérem, který zřejmě vyšel z mešity po střelbě, aby si opět vyměnil zbraň. Sice mu nepřipadal jako požárník a bratři a sestry byli postřeleni, ale stále nevěděl, zda je „dobrý nebo zlý“, tak se ho mile zeptal „kdo kčertu jsi?“ Zlý bělošský terorista mu ale místo odpovědi začal nadávat a hodný statečný Afghánec podle toho poznal, že asi není hodný ten chlápek v maskáčích s kvérem v ruce, který vychází z mešity, kde se střílelo a kde byli postřeleni bratři a sestry bystrého statečného Afghánce maorského typu. Pak se verze afghánského vypravěče maorského typu začínají lišit. Podle verze jedné – když si tak sám postával před vchodem do mešity a zjišťoval, co se uvnitř mešity děje a proč ten požár v mešitě postřelil jeho bratry a sestry – tak na toho chlápka s kvérem zavolal „pojď sem, pojď sem“, aby ho odlákal od mešity. Tak to je příběh – stojí u mešity, ze které vyšel, aby zjistil, co se uvnitř mešity děje a na chlápka volá „pojď sem“, aby ho odlákal od mešity u které – FGS – u které zrovna stojí. OMG

Já už se nedivím, že Afghánistán je chudá země. A to tenhle se ještě asi uchytil na Novém Zélandu. A úspěšně, když svoje bohatství dává na odiv tím, že sebou všude nosí vlastní platební terminál. Lůzři mají tak maximálně kreditku, ale tenhle má rovnou platební terminál. Snad v nějakém dalším rozhovoru nepřijde s verzí, že po „teroristovi“ vlastně hodil bankomat, který měl zrovna u sebe.
Terorista odhodil zbraň, když viděl borce s platebním terminálem. Afghánský hrdina se zbraně zmocnil a tím definitivně vystrašil ubohého zbabělého bělošského teroristu. Podle jedné verze Afghánského vypravěče pohádek halucinogeního typu pak terorista nasedl do auta a ujel. Afghánský hrdina mu ale ještě před tím prohodil pušku okýnkem, přičemž to okýnko dle vlastních slov úplně rozbil /verze pro CNN). Podle verze pro Guardian prostě jen hodil pušku do okýnka. V obou verzích „jako oštěp“. Asi se v Afghánistánu věnoval původně vrhu oštěpem.

Podle verze pro CNN ale vlastně nejprve ten chlápek s novým kvérem odešel do mešity, od které se ho snažil statečný Afghánec odlákat tím, že stál u vchodu a volal na teroristu „pojď sem, pojď sem“ (sakra, že on Tarrant nemohl najít vchod, když se i do téhle mešity vracel podruhé a tenhle borec ho musel navigovat?). Následně pak Afghánec viděl, jak v mešitě střílí, tedy vlastně slyšel – tenhle přeřek má vypravěč asi třikrát a pokaždé se opraví ‚viděl jsem jak v mešitě střílí….tedy vlastně slyšel‘. Sakra, to se nemohl naučit vyprávět správně? Možná ho to mohli nechat vyprávět maorsky – to by si mohl brebentit cokoli a „překlad z Afghánštiny“ by ve vysílání zajistil konsistentnost a smysluplnost této story. Diváci by snadno uvěřili i tomu, že maorština je vlastně afghánština, stejně jako by uvěřili tomu, že existuje jazyk afghánština. Obyvatelé zemí, které nezažily komunismus, a kteří tak nejsou imunizováni vůči oficiální propagandě a kteří slepě věří jak naivní děti svým vládám a médiím, ti uvěří téměř čemukoli. Když jsou schopni věřit, že původními obyvateli Švédska byli Somálci, tak uvěří čemukoli. Ale zpět k příběhu.

Pak teda chlápek s kvérem vyšel z mešity, buď už podruhé nebo ne, kdo se v tom má vyznat, když je to vyprávěno pokaždé jinak. A vyprávěno je to pokaždé jinak nejen afghánským vypravěčem, ale i politiky, médii, propagandou. A nejen story „statečný muslim“, ale vlastně všechno – jakýkoli teroristický útok, kauza Skripal, Sýrie, Irák, Libye, lež za lží za lží za lží…a když se všechny lži oficiální propagandy odkryjí a odmaskují – tak tam je zase jen další lež. Jako když loupete cibuli – když dáte poslední slupku pryč, máte prázdné ruce a slzy v očích.

Ale opravdu zase zpět k afghánsko-maorské pohádce na dobrou noc.

Chlápek vyšel z mešity, statečný Afghánec po něm hodil platební terminál. Pak Afghánec sebral pušku, kterou terorista odhodil buď teď nebo vlastně už před svojí druhou cestou do této mešity, tady se ty různé verze opravdu zaplétají. Nicméně terorista se lekl, sedl do auta a Afghánci nadával, místo aby ho odprásknul některou z těch nabitých pušek, které mu možná ještě stále ležely na sedadle spolujezdce. Afghánec mu prohodil tu pušku oknem (tady se verze na chvíli spojí) a pronásledoval zběsile ujíždějící auto prchajícího zbabělého bělošského teroristy. Podle verze pro Guardian a z idnes terorista prostě ujel, pro Guardian ho tedy chvíli pronásledoval. Pro CNN ale Afghánský hrdina utíkal za ujíždějícím autem, úspěšně ho pronásledoval, ale pak tedy na jedné křižovatce zbabělý bělošský terorista projel na červenou a tím afghánského geparda setřásl.

A kdo tomu neuvěří, ten dostane na Novém Zélandu deset let žaláře. A zákaz nosit u sebe vlastní platební terminál nejmíň na dvacet let.

Další verze:

Podle článku v The Daily Mail ( https://www.dailymail.co.uk/news/article-6820663/Christchurch-hero-makes-emotional-return-mosque.html?ns_mchannel=rss&ito=1490&ns_campaign=1490 ), který pro jistotu nenechá statečného maorského Afghánce vyprávět celý příběh samostatně, ale jen cituje pečlivě vybrané věty z nějaké správné verze interview, tak podle této verze vlastně statečný muslim číslo 2 přímo z mešity dobře viděl muže v maskáčích, jak stojí před mešitou, myslel si o něm, že jde o policistu, ale pak uviděl dvě mrtvoly ležící na zemi a pochopil, že to není policista. Také na něj bělošský terorista křičel přes okno nadávky, kterým sice tento muslim nerozuměl, ale slyšel dobře, že to jsou vulgární výrazy, takže pochopil, že muž v maskáčích a s kvérem v ruce u dvou mrtvol je lump. Začal křičet, aby varoval ostatní. Zřejmě křičel „hoří, hoří“, protože si podle slov Afghánce všichni (tedy až na muslima č. 2) mysleli, že hoří. Afghánec, když slyšel křik muslima č. 2, že je tu vrah a vraždí lidi, tak zpanikařil, popadl platební terminál, protože už podle verze pro Daily Mail věděl rovnou, že je tu vrah s puškou, a proto tento Afghánec běžel zjistit, kde to hoří, podle předchozích verzí afghánsko-maorských interview.

Verze s otázkou „co jsi ksakru zač?“ už tedy asi neplatí. Podle křiku muslima č. 2, že tu někdo vraždí, asi Afghánec poznal i bez otázky, že odpověď na otázku zda tento muž s kvérem v ruce u dvou mrtvol „je dobrý nebo je zlý?“ je jednoduchá a že tedy tento muž není dobrý. Afghánec si sice řekl, že možná někde hoří a nejlepší bude hasit požár platebním terminálem, protože nic jiného neměl po ruce, ale naštěstí nezaváhal, když uviděl bělošského teroristu. Zejména, když ho na vraždícího bělošského teroristu už předtím výslovně upozornil muslim č. 2, jak zní verze pohádky pro Daily Mail. Bělošský terorista podle této verze odhodil zbraň (neznámo kdy, zda před spatřením Afghánce nebo až po; nezlobte se, ale už se v tom vážně ztrácím, když je to pokaždé úplně jinak) a běžel si do auta pro jinou zbraň. Afghánec se zmocnil této odhozené zbraně a zkusil z ní na bělošského teroristu vystřelit, ale zbraň nebyla nabitá. Nebo možná měla jen slepé náboje jako ta puška, ze které předtím Tarrant střílel do čelního skla svého auta, třikrát a marně. A pak už vše pokračuje i v této verzi jako ve verzích předchozích – konkrétně tedy ta část příběhu, že nepotřebnou pušku Afghánec prohodil okýnkem auta zlého teroristy a přitom toto okýnko rozbil. Zajímavé je, že levé boční okýnko si předtím prostřelil Tarrant sám, když mu v brokovnici došly slepé náboje. Přední sklo je na videu ze zatčení Tarranta i nadále nedotčené – stejně jako pravé boční okýnko. Kterým okýnkem to hrdinný Afghánec prohodil pušku je tak záhadou. Možná oknem hořící mešity. V této nejnovější verzi se – na rozdíl od vyprávěnky pro CNN –po zásahu platebním terminálem a po křiku Afghánce ze vchodu mešity „pojď sem, pojď sem“ Tarrant už do mešity nevrátil a v této verzi tak už Afghánec neviděl, ehm vlastně neslyšel střelbu z mešity poté, co po Tarrantovi hodil platební terminál a tím ho zahnal do mešity.

I lhát se musí umět. A tohle fakt nezvládají. Proto mažou videa. Za chvíli smáznou i Maora. Už teď mu původně uváděné jméno Abdul Aziz Wahabzadah předělali na pouhé „Abdul Azíz“. Nevím, možná Wahabzadah nezní dost Afghánsky – nebo nevím proč najednou média píší už jen Abdul Azíz.

Drobné střípky

Video Aftermath

Na videu po údajném útoku ve druhé mešitě je nejzajímavější muž v tyrkysové bundě. Ten nejdříve posedává na zemi a očividně se nudí. Pak si lehá na břicho a bez hnutí předstírá mrtvého, na důvěryhodnosti mu zřejmě má dodat bunda prostřelená na rameni – i když muž nemá vůbec žádné zranění. A o chvíli později už zcela klidně odchází, zřejmě na sváču komparsu, jinak vážně nevím, co měla tahle herecká mini-etuda znamenat.
Video zde:
https://mega.nz/#!vMsWzQ5Z!wiBvIVNC6p-WjkHTbiq9L-d4cJdnKNzUCw7JLdFzZ-Q
Všimněte si muže v tyrkysové bundě s pleší.

Co je s původní verzí více střelců najednou?
Původní informace byla „několik útočníků zároveň“, zatčeny byly 4 osoby, jedna propuštěna, protože šlo o tátu, který měl u sebe zbraň, protože šel vyzvednout dítě ze školy. Jedna je Tarrant. Co ty chybějící dvě, o kterých je náhle ticho po pěšině?
Byl opravdu „druhý střelec“?
Nevím, jen k posouzení:
https://www.veteranstoday.com/2019/03/17/new-zealand-the-unraveling-of-a-israeli-mass-murder/

Zajímavá timeline
Tentokrát, na rozdíl od všech předchozích případů, většinou chybí podrobná timeline a to i přesto, že Tarrant první část své akce streamoval.
Timeline zveřejněná Wikipedií, stejně jako kanadským Global News v podstatě vše rozděluje na:
13:30 zveřejněn manifest
13:40 až 14:30 Tarrant střílí v mešitách
A pak poměrně podrobný rozpis časů různých prohlášení policie a politiků. Ale celý údajný útok není vůbec rozdělen na žádné časové úseky.
https://en.wikipedia.org/wiki/Christchurch_mosque_shootings
https://globalnews.ca/news/5060159/christchurch-mosque-shooting-timeline-events/

Stejně tak je zvláštní, že známe celkový údajný počet obětí, ale nepodařilo se mi zjistit, kolik bylo obětí v první a kolik ve druhé mešitě. (Zejména by mne zajímal údaj z druhé mešity, kde je zajímavé video „Aftermath“ se zmrtvýchvstalým mužem v tyrkysové bundě a kde podle statečného Afghánce střílel Tarrant dvakrát nebo vlastně jednou, podle toho, jak si zrovna Afghánec vybaví text.)
Poměrně přesnější a podrobnější je timeline na Daily Mail
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6822233/Accused-Australian-terrorist-said-stormed-Linwood-mosque-wrong-side.html

Pikantní je, že v 1:32 poslal Tarrant mail 30 osobnostem, včetně novozélandské premiérky se svým manifestem a zřejmě s tím, že spáchá teroristický útok (chilling email with manifesto, píše Daily Mail, takže nešlo jen o samotný manifest). Z dalšího textu na Daily Mail vyplývá, že Tarrant zřejmě informoval o svém (svém?) plánu. O dvě minuty později posílá asistent(ka) novozélandské premiérky mail tajné službě. O dalších nejméně sedm minut později začíná Tarrant střelbu v první mešitě. Policie nikde. Ani po upozornění tajné služby asistentem premiérky, ba dokonce ani o další minutu později po telefonátu svědka střelby na policii (jak uvedla policie, minutu po začátku střelby v první mešitě obdržela policie telefonát s upozorněním na střelbu). Ba dokonce ani o dalších pět minut později, kdy Tarrant střílí v mešitě, na ulici, ve druhé ulici, vrací se k autu, pak do mešity – skoro jako kdyby čekal, až ho sakra přijedou zatknout… To mne jen tak napadlo při psaní – ale…. Jako kdyby čekal, až krucinál už někdo konečně přijede.

Drtivá většina „timeline“ ale obsahuje jen povídání „svědků“, afghánského geparda s oštěpem a platebním terminálem a podobné „informace“ bez jakékoli TIME informace.

Afgháncův příběh, verze další

V článku Daily Mail je vyprávění „přeživších“ ze druhé mešity. Všechny tři verze hrdinného Afghánce, který běžel hasit požár s platebním terminálem dostává další K.O.
V článku se z vyprávění dozvídáme pro změnu to, že Tarrant jednak vešel do mešity ze špatné strany, ale především to, že vlastně začal střílet do skel mešity, takže hned všichni věděli, co se děje, v panice začali utíkat, Tarrant v mešitě střílel, těla mrtvých padala všude okolo… pak Afghánec vzal platební terminál a šel zjistit, kde hoří, podle původní verze. (Viz interview pro CNN, The Guardian, atd).
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6822233/Accused-Australian-terrorist-said-stormed-Linwood-mosque-wrong-side.html

Zatýkání

Na videu ze zatýkání Tarranta je zajímavé především to, že čelní sklo vypadá naprosto neporušené a rozhodně na něm nejsou vidět tři průstřely uprostřed skla, jako je tomu na fotografii údajně Tarrantova auta odváženého policií z místa zadržení Tarranta (viz níže). Proč policie podstrčila auto s prostřeleným čelním sklem, když na videu z Tarrantova streamingu viditelně není právě uprostřed skla vidět vůbec žádné poškození? Zato je zřejmé, proč vlády a BigBrother „firmy“ (Google, Youtube, Fakebook) tak zuřivě bojují proti šíření Tarrantova videa.
Video https://www.youtube.com/watch?v=57qvAKQlZgA

Tarrantovy cesty, obdiv k pákistánským muslimům a k Číně

Tarrant cestoval řadu let po zemích Evropy a Asie. Zejména ho zaujali pákistánští muslimové, které si přímo zamiloval. Také obdivoval Čínu. Sám sebe pak označoval jako původně komunistu pak anarchistu pak liberála na cestě k eko-fašismu. Takový volič Pirátů nebo Zelených nebo Topky. Trumpa prý nesnáší. „White Supremacist“, který sám sebe charakterizuje jako eko-fašistu obdivujícího Čínu a pákistánské muslimy. Uff. Tomu tedy říkám White Supremacist. Už chybí jen aby si barvil obličej krémem na boty, nosil dredy a usiloval o změnu pohlaví a bude to White Supremacist jako z učebnice.
(https://www.prisonplanet.com/new-zealand-mosque-terrorist-described-himself-as-an-eco-fascist-who-hated-conservatism-admired-communist-china.html )

Zdroj jeho peněz je neznámý, Tarrant prý tvrdil, že vydělal na Kryptoměnách. Nikdo zatím neověřil. Možná ho platila nějaká „velká organizace“, ne?

Celé to hodně vypadá jako Lee Harvey O. – také různě cestoval za peníze „kdoví odkud“ (modří už vědí, řekl by vtipálek), také náhle dramaticky vykřikoval různá hesla a prohlášení – a pak na něj hodili atentát na JFK, když prý ze skladu vypálil z pušky s manuálním nabíjením tři přesné střely v čase, v jakém to o koňskou délku nezvládají ani špičkoví střelci armádních snajperů.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6824407/How-Christchurch-gunman-far-right-ideology-influenced-travels.html
A další zdroje.

Díry v čelním skle

Čelní sklo Tarrantova auta po třech výstřelech taktické brokovnice z bezprostřední blízkosti se zdá být neporušené na videu streamovaném Tarrantem:
čas 13:44

A ještě lépe vidět v čase 13:47

Kromě něčeho jako mléčné skvrny těsně nad palubkou není vidět žádné poškození skla – a v naprosto jednoznačně ne v místě, kde podle policí dodané fotky má mít Tarrantovo auto tři masívní otvory v čelním skle.

Pak dále – V čase 13:45 až 13:49 se Tarrant nakloní nejprve vlevo a pak zpět a na záběru v čase 13:48 je vidět poměrně zřetelně, že mléčná skvrna uprostřed okna těsně nad palubkou je patrně odlesk přední haupny; navíc je nutno vzít v potaz, že Tarrant do čelního skla „střílel“ pod úhlem a nemohl tedy střílet těsně nad okraj palubky –

V porovnání s autem z Tarrantova zatčení, video natočené náhodnými okolo-jedoucími:

Toto je Print Screen z videa ze zatčení. Kvalitnější foto jsem našel na aeronetu. (Nemusíte mu věřit, pokud již máte úspěšně uchycený implantát „aeronet jsou ruští trollové a cokoli napíší je lež“. Podle mne je ale jejich analýza Psyop Christchurch velice dobrá, seriózní a věcná. A i kdyby to byli ruští trollové, neznamená to, že jim a priori nebudu věřit a odmítat cokoli napíší jako předem danou lež. Přečtu, promyslím, sám posoudím. Čtu si i americké trolly, i multikulti troly, klidně si budu číst i ruské trolly. Mám mozek, nepotřebuji tupě přežvykovat jediný dostupný „třídně správný“ pohled na věc. To už jsem jednou zažil, že fakta byla zakázaná a místo nich byl předkládán předem daný výklad všeho.)

Na obou obrázcích je vidět, že v čelním skle se nenachází žádné průstřely. Také je jasně vidět, že mléčná skvrna těsně nad palubkou uprostřed skla byla asi opravdu jen odleskem haupny nebo zašpinění z výstřelů z Tarrantovy kapslovky. Na videu není nic takového při pohledu zepředu vidět, takže nemohlo jít o žádné poškození/popraskání skla.

A Tarrantovo auto odvážené policií – to už díry ve skle má. Tak to napravili, díry dodělali. Good job!

I toto je foto z Aeronetu. Naneštěstí jsem zatím nenašel tuto fotku jinde – za chvíli už možná bude trestné tuto fotku zveřejnit a Fakebook s Googlem ji budou mazat jako zběsilí. Vůbec bych se nedivil.

Auto s rozstříleným sklem na ulici

Zničené auto po střelbě v Novozélandském Christchurch. (15. 3. 2019) hlásá idnes k fotografii auta, které parkovalo zřejmě na ulici a údajně mu Tarrant rozstřelil zadní sklo. Na Tarrantově streamu není žádné takové auto. Není na něm žádný zvuk střelou roztříštěného skla. Fotografie vypadá jako z místa před první mešitou, hlavní ulice, kde Tarrant střílel na všechny strany a několikrát – ale nezdá se z videa, že by trefil jakékoli auto – žádná rána natožpak zvuk velice pravděpodobně spuštěného alarmu zasaženého vozu.
Foto auta s údajně prostřeleným zadním sklem:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/novy-zeland-terorismus-christchurch-pohreb-mesita.A190320_060901_zahranicni_evam/foto/JUM79ff87_KCC527_NEWZEALAND_SHOOTOUT_0315_11.JPG

Při podrobném hledání se podobné auto zdá být v čase 9:13, kdy si Tarrant jde do auta pro novou zbraň. Ale zadní okno skla tohoto auta se nezdá bát poškozeno a pick-up na fotce je zaparkován za zeleným středovým pruhem, zatímco na videu velice podobný pick-up před tímto pruhem. I přes špatnou kvalitu videa se také tvar zadních světel zdá být u obou aut rozdílný. V čase 12:01 je vidět, že uvedené auto na videu nemá rozbité zadní sklo a že tvar zadních světel je opravdu odlišný.

Všude jinde střílí na ulici Tarrant podél zaparkovaných aut, a většinou ze strany přední strany aut. U prvních aut v řadě proti Tarrantovi je vždy vidět dobře, že Tarrant žádné auto nestrefil a nepoškodil. A auta dále jsou z prosté geometrie nezasáhnutelná. Pokud nejde o fotku od druhé mešity, pak jde o podvrh „důkazu“ s velmi s vysokou pravděpodobností.

Závěrečné shrnutí, důvody proč jde podle mne o Psyop:

1. Video usvědčuje oficiální místa ze zorganizování a realizace této akce jako psychologické operace
2. Proto musí video zmizet ze světa a novozélandská vláda vyhrožuje deseti lety žaláře za pouhé zhlédnutí
3. Vyprávění „svědků“, které mělo být třešničkou na dortu propagandy ale zvrtlo se ve frašku a očividné lhaní

Foto k článku:

Další zdroje pro myslící (a nestřílejte messengera předem jenom proto, že má nálepku ruského trolla jako aeronet, nebo proto, že je trochu dost posedlý „židovským spiknutím“ jako phibetaiota.net, posuzujte fakta a analýzy, ne kdo je sděluje):
https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/
https://aeronet.cz/news/video-druhe-video-z-masakru-v-christchurch-odhaluje-krizoveho-herce-ktery-porusil-skript-a-predcasne-vstal-z-mrtvych-sef-volebni-kampane-hillary-clinton-prijel-tesne-pred-utokem-na-novy-zeland/
https://aeronet.cz/news/video-dalsi-unikle-video-z-christchurch-odhaluje-obrovske-spiknuti-novozelandske-vlady-policie-zacala-falsovat-dukazy-amaterske-video-zachytilo-zatceni-strelce-ale-na-celnim-skle-auta-nebyly-zadne/
https://aeronet.cz/news/konspirace-a-kabala-utocnik-z-christchurch-byl-zatim-obvinen-jen-z-jedine-vrazdy-muslimove-jsou-vzteky-bez-sebe-a-isil-vyzval-sve-stoupence-ke-krvave-odvete-analyza-napisu-a-symbolu-na-zbranich/
https://www.veteranstoday.com/2019/03/16/new-zealand-the-video-warning-do-not-watch-this-is-sickening/
https://www.veteranstoday.com/2019/03/17/new-zealand-the-unraveling-of-a-israeli-mass-murder/
https://phibetaiota.net/2019/03/breaking-james-fetzer-new-zealand-false-flag-no-one-died-muslim-director-of-crisis-actors-disappearing-bullet-casings-from-special-effects-call-for-international-muslim-investigation-with-full/
https://phibetaiota.net/2019/03/breaking-henry-makow-14-reasons-why-the-new-zealand-mosque-attack-could-be-a-false-flag-mossad-operation/

Zdroj pro nemyslící:
www.govt.nz


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 168 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.