LIDE
6.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Vydržte, běloši! Už brzy budete menšinou a čeká vás sladký život!

Sdílejte článek:

MICHAL POHANKA

Nic lepšího vás nemůže potkat, konečně nebudete muset dřít, abyste měli úspěch, ale budete se přednostně dostávat na školy i do zaměstnání a za rasistické kecy vás v práci povýší. A to všechno i víc možná už v příští dekádě!

Podle tohoto článku budou běloši v USA menšinou dřív, než se předpokládalo, možná už v příštím desetiletí, jak tvrdí nová populační studie. Nic lepšího je paradoxně nemůže potkat, protože konečně nebudou muset dřít, aby měli úspěch, ale budou se přednostně dostávat na školy i do zaměstnání a za rasistické kydy je v práci povýší.

Když náhodou nějaký černošský policista smrtelně zaklekne bílého zfetovaného grázla, který bude platit padělanou bankovkou a odmítne se podvolit, budete moci, milí američtí běloši, na oplátku skoro beztrestně vyrazit do ulic rabovat obchody a demolovat veřejný i soukromý majetek. Čekají vás zážitky dosud nepoznané a vzrušující. Je to tak povznášející přinést si domů televizi bez placení!

Když vás v obchodě seřve většinový černý prodavač, že předbíháte, prostě mu vpálíte do ksichtu, že je rasista, a bude po problému. Když se vám nebude chtít platit v cukrárně za panna cottu, jednoduše řeknete, že je to rasistický zákusek a že majitele cukrárny budete žalovat. Dezert pak určitě dostanete grátis.

Budete moci kácet sochy Nelsona Mandely či Martina Luthera Kinga podle libosti. Když znásilníte černou holku, dostanete pouhé dva roky kriminálu a jste doma dřív, než by řekl švec. Pokud v tom budete umět chodit a vytáhnete-li na světlo boží nějaký sto let starý černošský hřích, Afroameričanky vám za to možná budou líbat boty a běloch se bude konečně psát s velkým B.

Budou se kvůli vám na lusknutí prstu rušit rasistická umělecká díla, měnit hymna a vy budete protekčně obsazováni do filmu, divadla i literatury. Před zahájením sportovních utkání budou sportovci a sportovkyně poklekat na znamení solidarity s hnutím White Lives Matter.

Jakmile si někdo dovolí drze říct, že záleží také na jiných životech či snad dokonce na všech, postačí na něj ukázat prstem a okamžitě poletí z práce nebo z Univerzity. Budou se pro vás přepisovat dějiny.

Čeká vás učiněný ráj v zemi americké, jenom vydržte, běloši! Už to nebude tak dlouho trvat. Máte se na co těšit! Zase na sebe budete moci být hrdí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 978 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.