zanzibar
8.8.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Vydejte se prozkoumat exotiku. Zanzibar nabízí krásné pláže a skvělé jídlo.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Slibujete si od letošní dovolené něco více, než jenom běžný standard? Pak zapomeňte na evropské destinace typu Chorvatsko a vydejte se dál za exotikou. Velkým lákadlem se pro vás může stát například Zanzibar.

Ostrov nacházející se u východoafrického pobřeží, kde poznáte, jak vypadá opravdový dovolenkový ráj, luxus a komfort. Čekat na vás budou bílé písečné pláže, naprosto průzračné moře, palmové háje a servis, o němž se vám možná ani nezdálo.

Taková je dovolená na Zanzibaru. Stačí pouze vědět, jaké místo si vybrat, aby došlo k naplnění výše zmíněného.

Nungwi má co nabídnout

V této lokalitě se nachází hned několik hotelů vyšší kategorie, které jsou připraveny uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších cestovatelů. Většina dostupných zájezdů je samozřejmě spojena s profesionálními hotelovými službami.

Nungwi je místem hotelových rezidencí, jež si vás budou doslova hýčkat. Těšit se můžete nejenom na zábavní programy, bazén, přístup k pláži po ujití pár metrů, ale také na osobitou tamní gastronomii. Ta polahodí vaše chuťové pohárky a dodá rodinné dovolené zcela jinou a osobitější podobu.

Působiště s názvem Nungwi však není tím jediným, kam můžete vyrazit.

Co takhle Kiwengwa?

Při výběru zájezdu na Zanzibar vás může oslovit i oblast Kiwengwa. Právě v ní se tyčí několikahvězdičkové hotely, v jejichž útrobách vám nebude chybět skutečně nic. Nadšeni budete i z okolí této destinace. Překrásné pláže, klid, minimum turistů a příroda, o níž se vám možná ani nesnilo.

Neotálejte s výběrem kvalitní exotické dovolené pro sebe nebo celou svoji rodinu. Nápomocen vám v tomto směru bude internetový portál Cestolino.cz. Server přinášející srovnání jednotlivých zájezdů a ještě jednu důležitou věc. Tou jsou recenze jednotlivých hotelů, z nichž si uděláte skutečný obrázek o daném ubytování.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.