KRESTANSTVI
2.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Východ střední Evropy je více evropský a křesťanský jak západ Evropy

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Pokud chceme, aby stát byl funkční a dlouhodobě životaschopný, tak je třeba, aby existoval alespoň minimální konsensus v nejdůležitějších věcech pro společnost, která ho tvoří.

Tento konsensus je téměř ve všech státech západní Evropy v důsledku rychlých a převratných demografických změn již extrémně narušený a mimořádně destabilizační.

Důsledek toho: Francie se již nachází fakticky v občanské válce, Německo a Španělsko tam směřují.

Západní média o této destabilizaci mlčí, neboť v opačném případě by musela obvinit liberální vlády západní Evropy, že ji zapříčinily svou liberální politikou “korektnosti”.

Liberální vlády západní Evropy vědomě navodily etnickou demografickou revoluci v EU, která způsobila prudkou strukturální změnu ve složení původního křesťanského obyvatelstva.

Proudy migrantů z neevropských zemí s naprosto odlišnou kulturou a jiným náboženstvím způsobily na Západě velké problémy, které nejenže přetrvávají, ale nebezpečně narůstají.

Západ Evropy takto postupně ztrácí svůj původní evropský charakter a samozřejmě i křesťanský charakter. Křesťanské kostely se na Západě prakticky už vůbec nestaví, naproti tomu mešit je stále více a tento trend se dále stupňuje.

Ať se nám to líbí nebo ne, tak “díky” liberálním vládám západní Evropy musíme akceptovat, že život v Evropě se masovým příchodem neevropského obyvatelstva ve všem mění a samozřejmě i v oblasti politiky. Ta se v mnohém dokonce stává nepřátelskou a macešsky k vlastnímu původnímu obyvatelstvu.

Chorvatsko, Česko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Slovensko a další středoevropské země si zatím udržují svou tradiční evropskou a křesťanskou kulturu. Proto jednejme vše pro to, aby to ještě dlouho tak zůstalo!

Dokdy ale vydrží odolávat neúprosnému tlaku Bruselu a Berlína, je sotva předvídatelné. Jisté ale je jedno, tlak se bude zvyšovat stále více.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 841 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)