a-800x650
13.12.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Vyberte si k jídlu pohodlí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Ať už jste doma s objednanou pizzou, na večeři u přátel, venku na pikniku či v restauraci, vždy si chcete udělat největší pohodlí pro vaše tělo a jídlo si řádně vychutnat. Vždy to ale zkrátka nejde, a tak se musíme spokojit se situací takovou, jaká je. Jestliže tři stoly od vás celou dobu brečí roční dítě nebo se lidé za vámi baví o střevních potížích, jídlo si nevychutnáte, ať se budete snažit sebevíc. Doma je to o něco jednodušší, nikdo vás povětšinou neotravuje a vy se můžete najíst, kdy chcete a kde chcete. Jenže z toho právě vyvstává důležitá otázka. Kde? Ke stolu se vám nechce, protože jsou židle příliš nepohodlné a vy se místo jídla soustředíte na svá bolavá záda. Na gauči bývá nebezpečí skvrn a o posteli ani nemluvě. Tak kde tedy?

Vybírejte pečlivě a s láskou

kuchynsky-jidelni-kout-rohova-lavice-jidelni-sety-adela-800x650Zbývá jediná možnost, pořídit si nový nábytek do jídelny. Koupit se dnes dají moderní jídelní sestavy, které jakoukoli návštěvu, ať už přátel či z rodiny, okouzlí. Nejdůležitější ale samozřejmě je, aby se vám daná souprava líbila a zapadla do vašeho bytu. Dále by měl být důležitý komfort, a to přesně váš komfort. Přece nebudete měnit svůj starý a nepohodlný set za nový, ale stále nepohodlný. Pokud vlastníte restauraci nebo právě otevíráte nový podnik, určitě musíte myslet na obojí, aby se k vám zákazníci rádi vraceli. Do luxusně vypadající restaurace s pohodlnými židlemi se budou zákazníci vracet rozhodně rádi.

Vyberte, kupte, uvařte a usaďte se

K vysněné jídelní soupravě vám už teď chybí jen malinko. Stačí se porozhlédnout na internetu a máte zkrátka jistotu, že najdete sestavu, která bude vyhovovat všem vašim požadavkům. Pokud si ale nejste jistí, nabízíme vám tip v podobě obchodu Dona, který nabízí jídelní stoly, jídelní židle a mnoho dalšího. Teď už stačí jen objednat, uvařit a vychutnat si vaše jídlo.
(PR)

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.