water-2825771_1280
9.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Vybavte si koupelnu efektivně – a hlavně příjemně!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Koupelna je samozřejmě místem, které vyžaduje vybavení specifickým stylem nábytku – a to z toho důvodu, že se zde usazuje nejvíce vlhkosti. Proto byste měli koupelnu vybavit voděodolným nábytkem, který ale zároveň skýtá spoustu ložného prostoru. Koupelna totiž není místem, kde byste chtěli mít uloženo vše „jen tak“ na očích. Zároveň je třeba vybrat takový nábytek, který zvládne podtrhnout vámi zvolený styl. Jak tohle všechno zkombinovat?

Praktičnost nade vše

Vámi vybraný materiál musí být vhodný pro použití v koupelně – tudíž odolný nejen proti vzdušné vlhkosti, ale také hlavně proti manuálnímu poškození. Měli byste též zvážit nosnost závěsných skříněk. Nejpraktičtější a zároveň designově nejlepší jsou zrcadlové skříňky s osvětlením. Přímé světlo u zrcadla dodá praktičnost každé ženě – ta ji přeci používá každý ráno – tak proč si pořádně neposvítit?

Vše musí ladit

Nezapomeňte na to, že veškerý nábytek by měl korespondovat s vámi vybranými dlaždicemi i ostatním vybavením koupelny. Nemělo by to být, jak se říká „každý pes jiná ves“ – pokud tedy chcete mít příjemnou koupelnu, kterou vám bude každá návštěva závidět. V takové koupelně, která bude ladit a bude na první pohled příjemná si určitě užijete dlouhou, horkou relaxační koupel o moc více.

Máte malou koupelnu?

V tomto případě zvolte na bílou barvu jejího vybavení – to opticky zvětší prostor. Stejnou funkci odvede také zrcadlová skříňka s osvětlením. Pokud instalujete zrcadlo přímo naproti dveřím, odraz chodby prostor také zvětší – a navíc pokud na něm rozsvítíte bodová světla, bude tento jev navíc podtrhnut – a ještě dodá vaší koupelně „šmrnc“ a vaše malá koupelna bude najednou velice útulným místem.

Nepodceňujte vybavení své koupelny – je to přeni místnost, kterou navštěvujete minimálně dvakrát denně, tak si tyto chvíle zpříjemněte tak, jak to jde.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 130 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.