270317sweden
31.3.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Vůdkyně švédských feministek: Znásilňující cizinci se nesmí deportovat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PPC

Tento týden měla svůj výroční kongres ve Västerås Feministická inciativa (FI). Její naděje, že se dostane příští rok do parlamentu, jsou vysoké, a v tom bude prosazovat mimo jiných ušlechtilých věcí naprosto volnou imigraci.

Během tohoto kongresu byla prvním černým vůdcem nějaké švédské politické strany zvolena Victoria Kawesa z  Ugandy. Ta teď zpochybňuje tu nespravedlnost, proč jsou zahraniční zločinci ze Švédska deportováni, když “bílí Švédové” nejsou.

Victoria-KawesaNY-1024x682FI chce tlačit na rušení výdajů na obranu a Švédsko by mělo mít naprosto volnou imigraci.

“Toto jsou některé z návrhů, které příští rok, doufáme, Feministickou iniciativu přivedou do parlamentu.”

“Jsme pro amnestii pro uprchlíky,” vysvětluje Victoria Kawesa.

Tato strana je rovněž toho názoru, že žádný cizinec, který se ve Švédsku dopustil zločinu, by neměl být deportován, a to bez ohledu na závažnost jeho zločinu.

“To by potom ale vrahové a násilníci, kteří jsou jinak posláni do svých domovských zemí, zůstali ve Švédsku,” divil se reportér SVT.

“Ale bílí etničtí Švédové, kteří jsou uvězněni za závažné zločiny, se také nedeportují. Měli bychom mít tedy konzistentní politiku,” říká Victoria Kawesa s poukazem, že nejdůležitější věcí je, že zločinec je odsouzen za svůj čin.

Tato strana získala v roce 2014 ve švédských všeobecných volbách 3 procenta. Práh pro vstup je ve Švédsku 4 procenta, ale podle jiné vůdkyně této strany Gundrun Schyman je teď Feministická iniciativa už lépe organizovaná a vybavená, aby se jí už povedlo do parlamentu proniknout.

Ať to zní jakkoliv děsivě.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 23 times, 9 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
128 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.