BURESBABISFILIPHAMACEK
20.11.2018
Kategorie: Ekonomika

Všecí tu kradnú, jenom já hraju šachy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,13 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAVID VLK

Zajímalo by mne, jak velké procento sadomasochistů je v běžné populaci. Ve světle vládnutí téhle party mám pocit, že v České republice je jich asi 30%.

Vždycky mě hrozně mrzí, když se politici vozí po malých podnikatelích a živnostnících, že jeto banda příživníků, parazitů, neplatičů daní a darebáků, co téhle republice škodí.

Dělají to s morální převahou těch správných a spravedlivých, kteří mají právo vynášet takové soudy a těm “malým škůdcům” pak neopomenou napařit nějakou fízláckou troturu typu EET, nebo Kontrolního hlášení.

Pasují se do role strážců pořádku, státní kasy, dodržování pravidel a zákonů.

Co ale když se pak zjistí, že zvolený strážce pravidel a zákonů je sám nedodržuje? Má ještě vůbec morální právo hlídat a trestat ty ostatní?

Podnikám 25 let a vlastně mi za tu dobu nepomohla nikdy žádná vláda. Vlastně nejlíp nám malým podnikatelům bylo, když si nás žádná vláda vůbec nevšímala. Většinou totiž, když s námi začala dělat pořádky, tak to bylo hlavně kvůli tomu, aby odvrátila pozornost od vlastních leváren, nebo od vlastního čerpání neoprávněných výhod.

Ptám se tedy, má vůbec vláda vedená současným premiérem morální právo trestat občany téhle republiky za jejich prohřešky a dohlížet na jejich dodržování???

Nemělo by se EET zrušit a živnostníkům adresovat omluvu?

Nebo to je to snad celé názorný příklad uvedený do praxe, jak se kozel stal zahradníkem, ale přitom zůstal stále zlým kozlem???

Ovšem souhlasil by s tím pan Čumpelík a ostatní, kterým kozel zahradník zvýšil dóchodky? A proč Čumpelíci a jim podobní neměří všem stejným metrem??

Autor: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.