russianbear
28.11.2019
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Všechno, co dnes vidím dnes v České Republice, jsem už někdy viděl. Bylo to v Ruské federaci před 20 lety

Sdílejte článek:

STAN IVASYUK

Když Putin přišel k moci, udělal několik věcí:

1. Postavil doposud nezávislá média pod kontrolu, ostatní jiná – zničil.

2. Dále zavedl cenzuru do médií.

3. Změnil řadu zákonů které mu dovolily zůstat ve vládě po neomezenou dobu.

4. Postavil pod plnou kontrolu Dumu tak, že jakákoliv možnost faktické opozice zmizela, Duma se stala jen „šílenou tiskárnou“, která přijímala jakékoli nové zákony ve prospěch zájmů Putinova režimu.

 

5. Provedl reformu policie, ze které udělal především hlídače veřejnosti, aby kontrolovala vztahy, respektive jak se obyčejní lidé chovají vůči jeho režimu. Děsila společnost nesmyslnými příklady mučení vězněných a zatýkaných, aby se všichni iracionálně báli v této společnosti cokoli veřejně proti režimu vyjadřovat a podnikat.

6. Oslabil armádu, aby se jí sám nebál.

7. Zničil jakoukoliv reálnou opozici nejen ve vládě, ale i v žurnalistice (Anna Politkovskaya, jejíž narozeniny jsme si připomenuli včera, Jurij Sčekočichin a další novináři byli zastřeleni, otráveni, nebo zabiti jinými způsoby). Tak stejně zemřel i otrávený poloniem v Londýnu rozvědčík Alexandr Litvinenko, a další Skripal otrávení Novičokem dokázal přežít.

8. Pro uklidnění společnosti Putin plně využil dobu vysokých cen ropy a za peníze za ropu a plyn si elementárně na nějakou dobu koupil loajalitu svých občanů.

9. Putin uzavřel v Rusku většinu podniků nebo menších výrobních firem, které nebyly s ropným průmyslem svázané, ať už přímo nebo nepřímo, a které existovaly ještě za doby Jelcina po rozpadu SSSR.

Tím pádem, respektive tak se mu v uvozovkách podařilo udělat občany závislé na systému.

Dnešní opozice v Rusku je zcela loutková. Všichni, co nemají rádi Putina, odjeli z Ruska, nebo jsou ve vězení. A drtivá většina mlčí, protože se bojí.

Bohužel dnes – zde v Čechách a na Moravě vidím velice se tomu podobající kroky.

Centrální vláda přestává respektovat názory svých občanů. Citát prezidenta Zemana: „Jestli padne vláda, pověřím Babiše znovu“. Premiér otevřeně pomlouvá občany protestující proti němu, že jsou někým placení. Důkazem toho, že nejsou, bylo vítězství paní Jany Filipové v Okresním soudu Praha-západ 6. září 2019. Mnohatisícové demonstrace jsou téměř úplně ignorované vládou. Pan premiér si kupuje loajalitu důchodců a studentů tím, že zmenšil ceny jízdenek v osobní železniční a autobusové dopravě. Činí tak i jinými způsoby, ale na úkor rozpočtových prostředků ministerstva školství, což v podstatě znamená projídání budoucnosti.

Z jiné strany, některé kategorie chudých těší skutečnost, že konečně se zavedlo EET a tím pádem spousta malých podniků a podnikatelů přišlo o své byznysy.

Uspokojit spotřební potřeby většiny chudších za tuto cenu likvidace malého podnikání a pro státní koryta je typickým příznakem bolševizace moci.

Zaplať pánbůh, Česko má ještě daleko k současnému tristnímu stavu Ruska, ale bohužel, jasně vidím přibývající příznaky a zvyšující se rychlost, jakou se k současnému stavu Ruska a jeho aktuálního pádu přibližuje.

Česka republika ještě nezažila zabíjení novinářů, jak se to dokonce stálo na Slovensku za doby minulé vlády (případ Jána Kuciaka). Ale v případě, snížení počtu protestujících občanů a uspání společnosti, v níž bude působit jen nejaktivnější menšina, Česko se může dožít i takových případů a stavu, k nimž dochází a došlo v Rusku. Dokud nás však bude dost, vláda na toto nepůjde.

Ale už se hovoří o zrušení Senátu jako pojistky proti nedemokratickým a neústavním snahám, jejichž cílem je, aby se Poslanecká sněmovna stala jediným kontrolním a zákonodárným orgánem. Vzhledem k už známému mechanismu v Rusku, to pak bude znamenat přímou cestu k vystoupení České republiky z NATO a EU. S takovými cíli dokonce už vystupují takové politické strany jako KSČM, SPD nebo Trikolora. Jestli si někdo myslí, že je to k lepšímu, riskuje ztrátu nejen své práce, ale i bohatství své vlasti. Riskuje ale také následný odchod cizího kapitálu z české ekonomiky, který se pohybuje okolo 50 %. Česká ekonomika nebude schopná prodávat nic kromě okurek, protože dokonce i Škoda Auto Mladá Boleslav je kapitálem německého koncernu VW.

Chcete-li zničit budoucnost svých dětí a pomoci Rusku konečně znovu poslat sem své tanky, a stát se otroky světové benzinky Ruské Federace, začít vynuceně chodit do poboček Ruské Pravoslavné Církve a stavět jaderné elektrárny státu, který v podstatě téměř ztratil technologickou bázi vývoje jaderných technologií (vzpomeňme si na havárii v Severodvinsku a utonulou ponorku Lošárik), tak je to na Vás. Nemyslete si, že ruská vláda vás bude respektovat. Ruský premiér Medvěděv řekl, že lidé jsou dnes novou ropou. Což znamená, že pro ně jsou lidé, posledním těžebním místem místo ropy, když její ceny klesají a náklady na její těžbu se zvyšují.

Zamyslete se a bojujte za svou svobodu, abyste se nestali otroky imperiální otrokářské říše Ruské Federace. Zatím se zdá, že jde jen o varování. To se však pomalu a postupně stává realitou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 170 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 1,78 out of 5)
Loading...
176 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)