russianbear
28.11.2019
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Všechno, co dnes vidím dnes v České Republice, jsem už někdy viděl. Bylo to v Ruské federaci před 20 lety

Sdílejte článek:

STAN IVASYUK

Když Putin přišel k moci, udělal několik věcí:

1. Postavil doposud nezávislá média pod kontrolu, ostatní jiná – zničil.

2. Dále zavedl cenzuru do médií.

3. Změnil řadu zákonů které mu dovolily zůstat ve vládě po neomezenou dobu.

4. Postavil pod plnou kontrolu Dumu tak, že jakákoliv možnost faktické opozice zmizela, Duma se stala jen „šílenou tiskárnou“, která přijímala jakékoli nové zákony ve prospěch zájmů Putinova režimu.

 

5. Provedl reformu policie, ze které udělal především hlídače veřejnosti, aby kontrolovala vztahy, respektive jak se obyčejní lidé chovají vůči jeho režimu. Děsila společnost nesmyslnými příklady mučení vězněných a zatýkaných, aby se všichni iracionálně báli v této společnosti cokoli veřejně proti režimu vyjadřovat a podnikat.

6. Oslabil armádu, aby se jí sám nebál.

7. Zničil jakoukoliv reálnou opozici nejen ve vládě, ale i v žurnalistice (Anna Politkovskaya, jejíž narozeniny jsme si připomenuli včera, Jurij Sčekočichin a další novináři byli zastřeleni, otráveni, nebo zabiti jinými způsoby). Tak stejně zemřel i otrávený poloniem v Londýnu rozvědčík Alexandr Litvinenko, a další Skripal otrávení Novičokem dokázal přežít.

8. Pro uklidnění společnosti Putin plně využil dobu vysokých cen ropy a za peníze za ropu a plyn si elementárně na nějakou dobu koupil loajalitu svých občanů.

9. Putin uzavřel v Rusku většinu podniků nebo menších výrobních firem, které nebyly s ropným průmyslem svázané, ať už přímo nebo nepřímo, a které existovaly ještě za doby Jelcina po rozpadu SSSR.

Tím pádem, respektive tak se mu v uvozovkách podařilo udělat občany závislé na systému.

Dnešní opozice v Rusku je zcela loutková. Všichni, co nemají rádi Putina, odjeli z Ruska, nebo jsou ve vězení. A drtivá většina mlčí, protože se bojí.

Bohužel dnes – zde v Čechách a na Moravě vidím velice se tomu podobající kroky.

Centrální vláda přestává respektovat názory svých občanů. Citát prezidenta Zemana: „Jestli padne vláda, pověřím Babiše znovu“. Premiér otevřeně pomlouvá občany protestující proti němu, že jsou někým placení. Důkazem toho, že nejsou, bylo vítězství paní Jany Filipové v Okresním soudu Praha-západ 6. září 2019. Mnohatisícové demonstrace jsou téměř úplně ignorované vládou. Pan premiér si kupuje loajalitu důchodců a studentů tím, že zmenšil ceny jízdenek v osobní železniční a autobusové dopravě. Činí tak i jinými způsoby, ale na úkor rozpočtových prostředků ministerstva školství, což v podstatě znamená projídání budoucnosti.

Z jiné strany, některé kategorie chudých těší skutečnost, že konečně se zavedlo EET a tím pádem spousta malých podniků a podnikatelů přišlo o své byznysy.

Uspokojit spotřební potřeby většiny chudších za tuto cenu likvidace malého podnikání a pro státní koryta je typickým příznakem bolševizace moci.

Zaplať pánbůh, Česko má ještě daleko k současnému tristnímu stavu Ruska, ale bohužel, jasně vidím přibývající příznaky a zvyšující se rychlost, jakou se k současnému stavu Ruska a jeho aktuálního pádu přibližuje.

Česka republika ještě nezažila zabíjení novinářů, jak se to dokonce stálo na Slovensku za doby minulé vlády (případ Jána Kuciaka). Ale v případě, snížení počtu protestujících občanů a uspání společnosti, v níž bude působit jen nejaktivnější menšina, Česko se může dožít i takových případů a stavu, k nimž dochází a došlo v Rusku. Dokud nás však bude dost, vláda na toto nepůjde.

Ale už se hovoří o zrušení Senátu jako pojistky proti nedemokratickým a neústavním snahám, jejichž cílem je, aby se Poslanecká sněmovna stala jediným kontrolním a zákonodárným orgánem. Vzhledem k už známému mechanismu v Rusku, to pak bude znamenat přímou cestu k vystoupení České republiky z NATO a EU. S takovými cíli dokonce už vystupují takové politické strany jako KSČM, SPD nebo Trikolora. Jestli si někdo myslí, že je to k lepšímu, riskuje ztrátu nejen své práce, ale i bohatství své vlasti. Riskuje ale také následný odchod cizího kapitálu z české ekonomiky, který se pohybuje okolo 50 %. Česká ekonomika nebude schopná prodávat nic kromě okurek, protože dokonce i Škoda Auto Mladá Boleslav je kapitálem německého koncernu VW.

Chcete-li zničit budoucnost svých dětí a pomoci Rusku konečně znovu poslat sem své tanky, a stát se otroky světové benzinky Ruské Federace, začít vynuceně chodit do poboček Ruské Pravoslavné Církve a stavět jaderné elektrárny státu, který v podstatě téměř ztratil technologickou bázi vývoje jaderných technologií (vzpomeňme si na havárii v Severodvinsku a utonulou ponorku Lošárik), tak je to na Vás. Nemyslete si, že ruská vláda vás bude respektovat. Ruský premiér Medvěděv řekl, že lidé jsou dnes novou ropou. Což znamená, že pro ně jsou lidé, posledním těžebním místem místo ropy, když její ceny klesají a náklady na její těžbu se zvyšují.

Zamyslete se a bojujte za svou svobodu, abyste se nestali otroky imperiální otrokářské říše Ruské Federace. Zatím se zdá, že jde jen o varování. To se však pomalu a postupně stává realitou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 078 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 1,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
176 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.