VLADABABISBLATNY
22.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Vše zlé se vrací!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Jsem občanem této  současné republiky a celou tu dobu žiji na jihovýchodní Moravě. Přesto jsem žil postupně v 5 státních útvarech. Narodil jsem se do Böhmen und Mähren, po válce to bylo postupně Československo, ČSSR, ČSFR  a teď, možná definitivně, dožívám v ČR . Takže patřím mezi pěkně staré pušky.

Hlavně ten první politický útvar se dost drsně podepsal na naší rodině. Německá okupace se stovkami tisíc mrtvých našich občanů, byla krutá zkušenost , která se nezapomíná! A pak přišli komunisté, kteří sice jiným způsobem, dali naší rodině  také o sobě vědět. Není divu, že nerad slyším slova, které ty režimy připomínají.
 .
Německo, nucené práce, koncetrační tábor, německá armáda, KSČ, STB! V  roce 1989 jsem se naivně domníval, že to bude navždy jen minulost, která se nikdy nevrátí. Byl jsem vůl.
 .
Teď máme vládu, kterou vede bývalý komunista a agent STB  a  jeho vládu podporují komunisté, bez kterých by v současné době těžko prosadil takové množství restrikcí, zákazů a příkazů. Komunisté jsou v současné době zase nejvlivnější a nejdůležitější politická strana! 
 .
A Německo tu také hraje čím dál dominantnější roli. Co řekne Merkelová , přes to nejede vlak. Teď navrhuje zákaz mluvení v dopravních prostředcích, takže se těšme na další kokotinu. Sice jsme teprve u výměny roušek za drahé  respirátory, ale spojit s tím i  ten zákaz mluvení určitě dokážeme.
 .
V době, kdy je nutné obracet každou korunu, nemá tato vláda, podporovaná komunisty, žádné zábrany vyhodit z okna desítky miliard za vnucený vojenský materiál,  tak aby naši vojáci byli rovnocenně vyzbrojeni  s německou armádou, pod jejíž velením naši vojáci slouží v Litvě na ruských hranicích!
 .
Vše  zlé se postupně vrací! A naše současná vrchnost  neumí v podstatě nic jiného , než kopírovat vyhlašovaná opatření, která vidí  v okolních zemí, zejména v Německu. A to se stává čím dál významnějším příkladem a vzorem . Kopírujeme každou kravinu!
 .
Nevím, jestli ten uvažovaný zákaz reprodukované hudby v restauracích je okopírovaný, nebo z české hlavy, ale větší blbost jsem málokdy slyšel. Když mě bude k obědu hrát hudba z radia nebo televize, tak opravdu ohrozím množinu nás starých tak, že onemocníme a v počtu 135 000 ks , jak říkal  Janek Blatný, zahltíme naše zdravotnictví? A doma to vadit nebude, nebo i tam to zařídíte? Není to dotažené pánové!
 .
A neodpustím si zase pár čísel. Dnes je počet uzdravených dle každodenní uváděné statistiky 795 878
k 1.12. 2020 to bylo  451 607. Od té doby se tedy uzdravilo, většinou doma bez lékaře, 344 000 osob. A to nestojí za povšimnutí? A to číslo 795 878 je přitom jako obvykle pozadu za skutečností. Kdo to sleduje, tak ví, že skutečnost se ukáže zhruba za 15 dní.
 .
Např. 2 .1 . uváděla statistika ÚZISu  606 559 uzdravených. Dnes v  “Kompletní statistice” je pro den 2. 1. uvedeno číslo 648 814, tedy o 42 255 vyšší  a půjde určitě ještě nahoru o nějakých pár desítek. Takže i k těm 344 000 je možné dopředu přidat 30 000 – 45 000 dalších.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 811 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...
212 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)