13.1.2015
Kategorie: Politika

Vše je odpuštěno?!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 13|01|2015

Když jsem uviděl obálku pomasakrového vydání časopisu Charlie Hedbo, která ve třímiliónovém nákladu zaplaví multikulturní Evropu, nevěřil jsem vlastním očím. Vše je odpuštěno? Vše je odpuštěno! Rozumíte tomu někdo? Té redakci vystříleli deset kolegů a ono je po pár dnech vše odpuštěno! To je nejbizarnější a nejčernější humor, který jsem kdy kde našel.

Pokud je to ovšem jako vtip myšleno. Já se velmi obávám, že nikoliv. To jen redaktoři extrémně levicového týdeníku naskočili na oficiální panevropskou vlnu pokrytectví , přetvářky a falešné solidarity. Všichni jsou najednou Charlie. Všichni bojují za svobodu slova, za evropské „hodnoty“, všichni musí vědět, že vraždy a terorismus nejsou islám. To si jen pár fanatiků hraje se samopaly, pár extrémistů řeže jinověrcům hlavy nebo vyhlazuje celé vesnice v Africe. Naši domácí evropští integrovaní muslimové jsou ti hodní, těm se omlouváme, těm je vše odpuštěno. A přivezeme si jich ještě víc. Až je tedy přestane bavit to podřezávání krků, znásilňování žen a masové vraždění na divokém východě. Ať si kluci užijí taky něco u nás.

Jestliže jsem se podivoval na faktem, že francouzská policie v první fázi reagovala na ohlášení masakru v redakci Charlie Hedbo vysláním tří četníků na bicyklech, jestliže se mi chtělo zvracet nad populistickými řečmi socialistického presidenta Hollandeho a jeho pimprlovým divadýlkem v čele „Pochodu jednoty“, kdy chtěl celé dramatické představení multikulturního obohacování Evropy přikrýt mlhou politicko-korektní falše, obálka zítřejšího vydání časopisu mě doslova šokovala.

che2

Nenapadlo mne nic jiného než, že si to ta sluníčková skupina komsomolců „humoru“ snad opravdu zasloužila. Jenže já nejsem primitivní vrah. Nejsem fanatik. Jsem člověk, který se umí povznést nad nadsázku, nad provokaci, nad několika tahy tužkou. Nejsem přesvědčený Charlie, ale ani bych neřešil jejich světonázor kalašnikovem. Pokud by však někdo hromadným vražděním řešil světonázor můj, moji svobodu, moje slova … ruku bych mu po týdnu určitě nepodal, neodpustil, nepodlézal, nesluníčkoval.

Orwellovsky socialistická Evropa ryje držkou v zemi. Daňovými loupežemi ožebračená tradiční produktivní část společnosti je stále více a více ponižována svými „demokraticky zvolenými“ vládci i po stránce duchovní i morální. Pro naplnění pochybné potěmkinovské vize multikulturního sociálního státu se novodobí marxisté neštítí už ničeho. Aby si nerozhněvali svoji volební většinu, kterou stvořili sociálním uplácením, importem nepřizpůsobivých či výrobou nesmyslných erárních trafik, musí propaganda vyrábět už i tak lidský charakter dehonestující počiny jako je výše zmíněná obálka časopisu.

Čím to může všechno skončit? Uličními nepokoji, rabováním, terorem, válkou? Co si pak napíšeme na  na ruiny našich kdysi krásných měst a na naše hroby, na kterých budou tančit ošátkovaní obohacovači naší zničené kultury a sociálně usmíření “správci” našich bývalých majetků a hodnot? Vše je odpuštěno?     

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 76 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...