vakcina-na-covid-19-
16.9.2020
Kategorie: Společnost

Vše běží podle plánu

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSkončily prázdniny, letní počasí za pár dní změní charakter na podzimní a už nyní i přes vysoké teploty nastává období, kdy začínají lidé posmrkávat, pokašlávat a u menších dětí propukají virózy. V jiném období by se nic nedělo, jde o každoroční kolorit začátku školy, jenže letos je vše jinak. Na každé zakašlání a posmrknutí se pohlíží s obavou, nedej bože, aby tělesná teplota překročila hranici 37°C. Co jindy především u dětí v zájmu vylepšení imunity nikdo neřešil, se rázem stává středobodem dění.

Zdraví lidé stojí fronty na testování, nemají li v sobě zákeřný virus, a ti, kterým doposud nic není a je jim oznámeno, že jsou infekční, se vzápětí hroutí. To i bez ohledu na to, že samotné testování zdaleka neodpovídá dosud používaným normám a z toho vychází i skutečně velká nespolehlivost testů. A to ignorujeme případy, kdy za infikované byli označeni i ti, kteří testem z nějakého důvodu neprošli, byť se k němu přihlásili. Nejde o praktiky zneužívané jen u nás, ale také v zahraničí. Agendu je třeba naplnit a zadání je jasné.

V důsledku výše uvedeného dochází k nárůstům nakažených, což se projevuje v mnoha dalších ukazatelích. Přestože absolutně nikdo neumírá a vážné průběhy přežívají i lidé s jednou plící, normální stav je buď úplně bez příznaků, nebo se jedná o trochu drsnější rýmu a dva dny trvající pokašlávání, zavírají se opět školy, školky, firmy. Navíc se vrací na hranicekontroly a komplikuje se nikoliv cestování k moři, ale za prací, obchodem, studiem či nákupy. Pokud se dostaneme do situace, ve které jsme byli na jaře, k čemuž jsme blízko, dojde k dalšímu propadu ekonomiky. A nejen k němu. Následuje zpřetrhání mnoha vztahů. Osobních, obchodních i finančních. Po jarních problémech tak přijde řada dalších krachů, insolvencí, psychických onemocnění, možná sebevražd.

Používání roušek, byť naprosto zbytečné s výjimkou situace, kdyby nemocný člověk navštívil někoho se sníženou imunitou čekajícího například na operační zákrok, je nakonec pouze hloupým doprovodným programem ke scénáři, jehož úkolem je dostat lidi do situace, kdy budou vděční za jakékoliv zlepšení i za cenu povinnosti podstoupit očkování. Proti němu se však vzmáhá vlna nevole, takže tlak přitvrzuje. V další fázi budeme tedy bombardováni informacemi o zvyšujícím se počtu zemřelých na covid, strach je třeba živit. I za cenu, kterou bude připojování lid na ventilátory, přestože budou mít zánět slepého střeva. To se může být nadsázkou, ale nikoliv příliš nadsazenou.

Dosavadní praxe naznačuje, že to je možné. Pokud nevěříte, uvědomte si, jak velké rozpory existují i mezi lékaři zastánci roušek a těch, kteří o jejich významu hovoří velmi negativně. A sledujete li i jiné zdroje, než jsou naše veřejnoprávní média a mainstream, tedy například Youtube, případně se k Vám dostanou přes sociální sítě informace, pak víte, že podobné rozpory jsou celosvětové. Každopádně za zdroj zla jsou považováni všeobecně a pravděpodobně právem Rothschildové, Rockefellerové, Sörös a jejich prodloužené ruce Gates, Musk a Fauci. V opozici proti nim stojí Trump, Putin, ale i řada významných lékařů, vědců a publicistů. Boj to je vzhledem k množství kapitálu na straně jedné a mediální smršti proti odpůrcům zla směřující na tu druhou značně nerovný. Nenávist vůči Trumpovi se zvyšuje z důvodu odebrání FEDu Rothschildům Trumpem a nevpuštění vlivu této rodiny do Ruska Putinem je zase příčinou sankcí vůči této zemi. Vše zabalené do politických polopravd a manipulací.

Světová neexistující pandemie poběží tak dále až do konce, při kterém obrazně polohladové lidstvo svolí k očkování, které způsobí řadu změn, nebo přijde stejně uměle vytvořená hysterie, ovšem s mnohem horšími následky, případně to skončí válkou. Zní to šíleně, ale směřujeme k tomu. Boj jednotlivců je relativně neúčinný, změnu mohou zajistit americké volby, spojení sil určitých hlav vybraných států a samozřejmě vysoký věk těch nejhorších představitelů zla, jejichž jména jsou dobře známá. I přesto je vzepření se elitám na místě. Stát ve frontě na testy je ale ukázkou davové rezignace.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 789 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.