gamepad

Vsaďte si kromě sportů i na volby nebo hráče PC her

Sdílejte článek:

Kurzové sázení mají samozřejmě lidé nejvíce spojeni se sportovními zápasy. Málokdo už ale ví, že se kromě fotbalu, hokeje, tenisu a dalších sledovaných událostí dá vsadit například i na společenské události jako jsou volby nebo profesionální hraní PC her, tzv. e-sporty.

Sázky na e-sporty nebo volby jsou mezi tipéry stále oblíbenější

Ještě před pár lety bylo poměrně nepředstavitelné, že by se mohl někdo živit hraním počítačových her. Díky stále rostoucí popularitě a dostupnosti internetu je ale v dnešní době tato původně zábava plně profesionálním sportem. Ti nejlepší hráči se stali celebritami a dokáží se tzv. „e-sporty“ velice solidně uživit. Na turnajích, které se pořádají po celém světě, se totiž hraje o obrovské peníze. Skvělým příkladem je například nadcházející Mid-Season Invitational ve hře League of Legends, kde je celková finanční dotace rovný 1 milion amerických dolarů!

Na tento trend začaly postupně reagovat také sázkové kanceláře – dnes už je zcela běžné, že si můžete přidat spoustu zápasů na tiket a v živém přenosu sledovat, jak se vašim hráčům daří. Začít sázet je velice jednoduché, pokud si tedy myslíte, že se v nejhranějších titulech, jako je Counter-Strike, League of Legends, Dota, Overwatch, PUBG nebo Fortnite vyznáte, není nic jednoduššího, než si založit účet a na e-sporty si vsadit. Navíc dostanete vstupní bonus, takže na začátek nemusíte riskovat vlastní peníze.

Silně roste také zájem tipérů o různé volby. Prakticky každý rok se nějaké konají – lidé pak doslova hltají různé předvolební debaty a sledují politické kauzy, aby mohli vsadit výhodný kurz. V nabídkách sázkových společností najdeme kromě prezidentských, parlamentních, senátních nebo komunálních voleb třeba také volby do Evropského parlamentu. Možná byste se divili, ale sázet lze na stejné druhy voleb i v zahraničí, oblíbená byla například nedávná slovenská volba prezidenta.

Věřte, že pokud důsledně proniknete do těchto dvou oblastí, můžete získat nad bookmakery převahu, využít atraktivních kurzů a solidně si vydělat. Důkladné studium bude nutné například i v případě, že si chcete zkusit online obchodování s akciemi nebo forexem třeba u XTB. Také tuto aktivitu mají sázkaři v oblibě. Obecně ale platí, že byste měli do těchto aktivit případně investovat jen takové peníze, o kterých víte, že si je můžete dovolit prohrát a v případě jejich ztráty vám neohrozí váš rodinný nebo osobní rozpočet.

 

18+ | Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 10 945,00 Kč
Vybráno 31.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.