rambohafik
17.5.2018
Kategorie: Politika

Vrtěti Rambohafíkem

Sdílejte článek:

COX

Shrňme si události posledních dnů. Andrej Babiš, toho času stíhaný premiér v demisi, a jeho vláda odvolala a provedla čistky na následujících postech: pražský policejní ředitel, který kryl vyšetřovatele Čapího hnízda byl na “vlastní žádost” přesunut do Jihlavy,  ředitel ÚZSI vyměněn, ředitel GIBS odstoupil, podvýbor pro kontrolu GIBS má ANO, ministerstvo vnitra má ANO. Šašci z plakátu a užiteční “idioti” jako Stropnický, Pelikán či Ťok jsou odejiti, též na “vlastní žádost”.

C_pMlb3XUAA5xxT (1)Tohle všechno se děje během velmi krátké doby a navíc to vše provádí vláda, která nemá důvěru poslanecké sněmovny. Již řadu měsíců vládne v demisi a jedinou její činností, vyjma výše uvedeného, jsou spanilé jízdy po republice a slibování tu stadionu, tu dálnice, tu obchvatu, prostě, kdo co potřebuje.

Slibem nezarmoutíš, kde na to vezmeme, nikoho nezajímá. Ovšem sliby občas nestačí a personální čistky na veledůležitých postech je třeba přebít a proto se rozjíždí mistrovské vrtěti psem. Čapí hnízdo nepočká.

Na scénu přichází stranický tisk a na titulce “odstřeluje” ministryni obrany Karlu Šlechtovou za trapných 300 tisíc, které údajně propálila za VIP letištní salonky. No nevím, mohli se investigativci v Lidovkách více snažit, zvlášť, když je šéf obviněn z dotačního podvodu ve výši 50 milionů.

Ovšem chápu, účel byl splněn. Ministryně Šlechtová se naoko cuká, obyčejný lid i elitnější část národa má o čem mluvit. Výměna ředitele ÚZSI zapadne v mlze. Jestliže bude Karla Šlechtová hrát divadlo až do konce, a řádně čeřit vodu (její dopis adresovaný Babišovi), určitě se na ní usměje stěstí v podobě postu velvyslankyně či jiné zasloužilé úřednické funkce.

Kdyby to náhodou nestačilo, pošleme lidu další munici, viz. Jermanová a tento rozhovor: S komunisty a ČSSD se mi vládne dobře, drží slovo. Buďme neutrální most mezi USA a Ruskem. Premiér Babiš v klidu v ústranní počká až se vlna přežene, jen se podívejte na jeho program na následující dny: Čtvrtek – Sofie summit EU – západní Balkán; Pátek – GLOBSEC Bratislava; pak přesun do Vídně; Neděle a pondělí Finsko. V úterý se vrátí jako král, který situaci “zklidní” a vše bude zapomenuto. Karavana jede dál…

Welcome in Banana republic 2018.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 183 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.