rambohafik
17.5.2018
Kategorie: Politika

Vrtěti Rambohafíkem

Sdílejte článek:

COX

Shrňme si události posledních dnů. Andrej Babiš, toho času stíhaný premiér v demisi, a jeho vláda odvolala a provedla čistky na následujících postech: pražský policejní ředitel, který kryl vyšetřovatele Čapího hnízda byl na “vlastní žádost” přesunut do Jihlavy,  ředitel ÚZSI vyměněn, ředitel GIBS odstoupil, podvýbor pro kontrolu GIBS má ANO, ministerstvo vnitra má ANO. Šašci z plakátu a užiteční “idioti” jako Stropnický, Pelikán či Ťok jsou odejiti, též na “vlastní žádost”.

C_pMlb3XUAA5xxT (1)Tohle všechno se děje během velmi krátké doby a navíc to vše provádí vláda, která nemá důvěru poslanecké sněmovny. Již řadu měsíců vládne v demisi a jedinou její činností, vyjma výše uvedeného, jsou spanilé jízdy po republice a slibování tu stadionu, tu dálnice, tu obchvatu, prostě, kdo co potřebuje.

Slibem nezarmoutíš, kde na to vezmeme, nikoho nezajímá. Ovšem sliby občas nestačí a personální čistky na veledůležitých postech je třeba přebít a proto se rozjíždí mistrovské vrtěti psem. Čapí hnízdo nepočká.

Na scénu přichází stranický tisk a na titulce “odstřeluje” ministryni obrany Karlu Šlechtovou za trapných 300 tisíc, které údajně propálila za VIP letištní salonky. No nevím, mohli se investigativci v Lidovkách více snažit, zvlášť, když je šéf obviněn z dotačního podvodu ve výši 50 milionů.

Ovšem chápu, účel byl splněn. Ministryně Šlechtová se naoko cuká, obyčejný lid i elitnější část národa má o čem mluvit. Výměna ředitele ÚZSI zapadne v mlze. Jestliže bude Karla Šlechtová hrát divadlo až do konce, a řádně čeřit vodu (její dopis adresovaný Babišovi), určitě se na ní usměje stěstí v podobě postu velvyslankyně či jiné zasloužilé úřednické funkce.

Kdyby to náhodou nestačilo, pošleme lidu další munici, viz. Jermanová a tento rozhovor: S komunisty a ČSSD se mi vládne dobře, drží slovo. Buďme neutrální most mezi USA a Ruskem. Premiér Babiš v klidu v ústranní počká až se vlna přežene, jen se podívejte na jeho program na následující dny: Čtvrtek – Sofie summit EU – západní Balkán; Pátek – GLOBSEC Bratislava; pak přesun do Vídně; Neděle a pondělí Finsko. V úterý se vrátí jako král, který situaci “zklidní” a vše bude zapomenuto. Karavana jede dál…

Welcome in Banana republic 2018.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 172,00 Kč
Vybráno 29.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.