rambohafik
17.5.2018
Kategorie: Politika

Vrtěti Rambohafíkem

Sdílejte článek:

COX

Shrňme si události posledních dnů. Andrej Babiš, toho času stíhaný premiér v demisi, a jeho vláda odvolala a provedla čistky na následujících postech: pražský policejní ředitel, který kryl vyšetřovatele Čapího hnízda byl na “vlastní žádost” přesunut do Jihlavy,  ředitel ÚZSI vyměněn, ředitel GIBS odstoupil, podvýbor pro kontrolu GIBS má ANO, ministerstvo vnitra má ANO. Šašci z plakátu a užiteční “idioti” jako Stropnický, Pelikán či Ťok jsou odejiti, též na “vlastní žádost”.

C_pMlb3XUAA5xxT (1)Tohle všechno se děje během velmi krátké doby a navíc to vše provádí vláda, která nemá důvěru poslanecké sněmovny. Již řadu měsíců vládne v demisi a jedinou její činností, vyjma výše uvedeného, jsou spanilé jízdy po republice a slibování tu stadionu, tu dálnice, tu obchvatu, prostě, kdo co potřebuje.

Slibem nezarmoutíš, kde na to vezmeme, nikoho nezajímá. Ovšem sliby občas nestačí a personální čistky na veledůležitých postech je třeba přebít a proto se rozjíždí mistrovské vrtěti psem. Čapí hnízdo nepočká.

Na scénu přichází stranický tisk a na titulce “odstřeluje” ministryni obrany Karlu Šlechtovou za trapných 300 tisíc, které údajně propálila za VIP letištní salonky. No nevím, mohli se investigativci v Lidovkách více snažit, zvlášť, když je šéf obviněn z dotačního podvodu ve výši 50 milionů.

Ovšem chápu, účel byl splněn. Ministryně Šlechtová se naoko cuká, obyčejný lid i elitnější část národa má o čem mluvit. Výměna ředitele ÚZSI zapadne v mlze. Jestliže bude Karla Šlechtová hrát divadlo až do konce, a řádně čeřit vodu (její dopis adresovaný Babišovi), určitě se na ní usměje stěstí v podobě postu velvyslankyně či jiné zasloužilé úřednické funkce.

Kdyby to náhodou nestačilo, pošleme lidu další munici, viz. Jermanová a tento rozhovor: S komunisty a ČSSD se mi vládne dobře, drží slovo. Buďme neutrální most mezi USA a Ruskem. Premiér Babiš v klidu v ústranní počká až se vlna přežene, jen se podívejte na jeho program na následující dny: Čtvrtek – Sofie summit EU – západní Balkán; Pátek – GLOBSEC Bratislava; pak přesun do Vídně; Neděle a pondělí Finsko. V úterý se vrátí jako král, který situaci “zklidní” a vše bude zapomenuto. Karavana jede dál…

Welcome in Banana republic 2018.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 87 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.