merkellego
3.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Vrchol ubohosti – maskovat zátarasy na vánočních trzích jako dárečky …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

To je jako když týraná manželka, místo aby toho blba nechala, tak si maskuje modřiny a boule, pouze se usmívá aby nebyly vidět vyražené zuby, a hnáty si prý zpřelámala pádem z půdy. Každý ví že ty ozdobené bedny na náměstích jsou betonové zátarasy, a kdo se na vteřinu zamyslí tak přijde na to že je to na prd a na nic.

V Londýně bouchlo auto vedle betonových zátarasů, v Německé Postupimi evakuovali vánoční trh protože tam někdo dal po domácku vyrobenou bombu, a to ještě nejsou Vánoce. Až někdo přinese kalacha jako dáreček tak zátarasy budou fajn, pro toho blba s kalachem.

Ale o to ani nejde, jde o tu naší ubohost. Místo hlídání vánočních trhů a náměstí, tak bysme měli hlídat hlavně hranice Schengenu, a Frontex by měl přestat dělat převaděče. Nejen říct na rovinu že EU už nehodlá živit kohokoliv kdo se dostane do Evropy, ale že se bude dělat podle zákona, a vracet lidi kteří přicházejí za pohodlným životem zadara, ale hlavně nejen říct, to už říká dávno i Merkel, ale hlavně přejít od slov k čínům. A chránit hranice EU.

Ono by to přešlo ihned, jenže jak se říká, hloupý kdo dává a úplný blbec kdo nebere. Ubytování, teplé jídlo, uklízečky a kapesné, no neberte to když přicházíte z Afriky kde vám nikdo nedá ani zlámanou grešli, vše si musíte obstarat sami, a přijdete do ráje, kde zjistíte, protože nejste takový prosťáček za kterého vás mají, že stačí křičet a dělat brajgl, a dostanete víc.

To ale nevypovídá o charakteru migrantů, ale o charakteru našem. Prostě prosťáčci jsme my kteří to trpí, zanadávají si, zacálují daně, hlavu skloní a zvolí si ty samé dobytky kteří na tom momentálně vydělají a po nás potopa. Čekám a jsem napnutý jak kšandy jak to dopadne v Německu s tou vládou – nevládou, probudí se Němci? Protože, nic naplat, co se stane v Německu bude mít dopad na celou Evropu. A hlavně – co zmůže Sebastian Kurz? Bude trpět ty dárečky? Tím nemyslím jen tu MASKOVANOU HANBU.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
117 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.