merkellego
3.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Vrchol ubohosti – maskovat zátarasy na vánočních trzích jako dárečky …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

To je jako když týraná manželka, místo aby toho blba nechala, tak si maskuje modřiny a boule, pouze se usmívá aby nebyly vidět vyražené zuby, a hnáty si prý zpřelámala pádem z půdy. Každý ví že ty ozdobené bedny na náměstích jsou betonové zátarasy, a kdo se na vteřinu zamyslí tak přijde na to že je to na prd a na nic.

V Londýně bouchlo auto vedle betonových zátarasů, v Německé Postupimi evakuovali vánoční trh protože tam někdo dal po domácku vyrobenou bombu, a to ještě nejsou Vánoce. Až někdo přinese kalacha jako dáreček tak zátarasy budou fajn, pro toho blba s kalachem.

Ale o to ani nejde, jde o tu naší ubohost. Místo hlídání vánočních trhů a náměstí, tak bysme měli hlídat hlavně hranice Schengenu, a Frontex by měl přestat dělat převaděče. Nejen říct na rovinu že EU už nehodlá živit kohokoliv kdo se dostane do Evropy, ale že se bude dělat podle zákona, a vracet lidi kteří přicházejí za pohodlným životem zadara, ale hlavně nejen říct, to už říká dávno i Merkel, ale hlavně přejít od slov k čínům. A chránit hranice EU.

Ono by to přešlo ihned, jenže jak se říká, hloupý kdo dává a úplný blbec kdo nebere. Ubytování, teplé jídlo, uklízečky a kapesné, no neberte to když přicházíte z Afriky kde vám nikdo nedá ani zlámanou grešli, vše si musíte obstarat sami, a přijdete do ráje, kde zjistíte, protože nejste takový prosťáček za kterého vás mají, že stačí křičet a dělat brajgl, a dostanete víc.

To ale nevypovídá o charakteru migrantů, ale o charakteru našem. Prostě prosťáčci jsme my kteří to trpí, zanadávají si, zacálují daně, hlavu skloní a zvolí si ty samé dobytky kteří na tom momentálně vydělají a po nás potopa. Čekám a jsem napnutý jak kšandy jak to dopadne v Německu s tou vládou – nevládou, probudí se Němci? Protože, nic naplat, co se stane v Německu bude mít dopad na celou Evropu. A hlavně – co zmůže Sebastian Kurz? Bude trpět ty dárečky? Tím nemyslím jen tu MASKOVANOU HANBU.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
117 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.