babishamacek42021
19.4.2021
Kategorie: Politika

Vrbětice … past na Babiše?

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Pochopil jsem správně celou vrbětickou výbušnou akci, že přijeli dva Rusové na falešné pasy, ohlásili Vojenskému technickému ústavu návštěvu, ale ne jako Rusové, ale občané jiného státu, kteří vůbec nevypadali jako tihle dva.  Na místě se ale pro jistotu vůbec neobjevili, nikdo z firmy Imex, která tam skladovala tu vybuchlou munici, o nich neví, nejsou nikde evidováni ani zapsáni a pokud tam byli, tak se tam dostali asi přes plot, nebo přes nějakého neznámého kamaráda.  Dostali se do skladu 16, bez dozoru tam nainstalovali pekelný stroj, kterýpak celý sklad  přivedl k výbuchu a o měsíc později to odpálilo i druhý sklad?  Nikdo je nedoprovázel, nikdo nic neviděl a celé se to dělalo proto, aby se munice naložila pro toho bulharského obchodníka se zbraněmi a aby mu to vybuchlo někde jinde a on přišel o kredit solidního obchodníka?  A všechna ta munice byla určena pro Ukrajinu, která toho měla ve skladech asi stokrát tolik než celá Západní Evropa dohromady? Vynechal jsem něco? 

 

Petr Hampl napsal na svých stránkách, že propaganda musí být hloupá, protože uvěřit něčemu chytrému není žádná zásluha. Zásluha je, že jste ochotní věřit i těm největším kravinám. 

Štěpán Kotrba k tomu dodal, že v této zemi je těžké být debilem, protože je tu obrovská konkurence. 

Ne, takhle se nikam nedostaneme, musíme na to obráceně. Co víme nesporně? Co jsme viděli na kamerách? 

Viděli jsme premiéra s Hamáčkem, kterak viditelně otřeseni dělají narychlo svolanou tiskovku, kde nedovolí žádné dotazy. A v podstatě hned po tiskovce vyjde rozsáhlý článek v Respektu od Kundry, který má spoustu zajímavých podrobností. 

Jako by premiérovi někdo natvrdo řekl, že buďto udělá co musí, nebo bude mít článek ještě doušku, že o všem věděl, ale nic nedělal…  Nebo že pokud neudělá, bude to mít další důsledky. 

Zeman řekl, že se vyjádří za týden. Zdá se, že taky není úplně přesvědčený o tom, co se děje a jestli to celé není trochu jinak. 

Jinak nám ukázali ty stejné fotky jako po Skřípalovi a oznámili nám, že se u nás tito melody boys pohybovali. Ale jinak nic.  

Samozřejmě celá opozice je okamžitě napružená a vlastně už vyhlašuje Rusku válku. Tohle bychom si měli pamatovat… ať už k volbám, nebo až se jim ta válka doopravdy podaří. Abychom věděli, kdo musí na frontu jako první. 

Všechno co dneska řeknu, je jen předběžné. Všechno může být jinak, nic není jisté. Můžeme si dávat pozor, s čím nám pravdomluvná média a  čučkař Koudelka přišli, ale přiznejme si zcela vážně, že toho zatím víme poměrně málo. Pokusím se v tom zmatku vyhmátnout nějaké pevné body… 

1. Babiš si zřejmě vybral stranu. Nebo si ji vybrat musel, nebo se prostě připosral, nebo mu vysvětlili, jak dopadl Nečas a další premiéři. Každopádně si Babiš prohrál volby. I když udělal, co se po něm chtělo, včera už se na demonstracích objevoval na plakátech jako ruský šváb. Nic mu nebude přičteno k dobrému, naopak stane se to jeho dalším hříchem. Svými kroky si nezařídí přízeň nikoho z těch, kdo dneska hýkají radostí nad útokem na Rusko a definitivně přišel o voliče, kteří v něm viděli alespoň mizerný pokus o suverénní zemi.  Dneska už vědí s příliš velkou jistotou, že premiéra je možné přitlačit ke zdi. Zdá se, že platí Leninova zásada, že bohatí nikdy neudělají revoluci, protože mají příliš co ztratit. Dokonce i kdyby to všechno byla kompletně pravda pravdoucí, stejně mu to nepomůže. 

A vzhledem k tomu, jak to dneska na Západě chodí, tak mu možná zaručili povolební beztrestnost, ale nedodrží ji. Jakmile mouřenín udělá svojí práci, může jít. Takže je celkem pravděpodobné, že tato akce bude stát Babiše nejen premiérské křeslo, je dost pravděpodobné, že budou předčasné volby a po nich dlouhé úmorné vyšetřování a souzení. Což ho možná zničí samo o sobě i bez odsouzení natvrdo. 

Protestní hlasy, které Babiš dostával, se rozhodně nepřelijí k líbodémo. Takže zřejmě posílí Okamura i Komunisti. Stejně jako před čtyřmi roky, kdy Babiš tak nějak zbyl jako použitelná alternativa,  zřejmě tentokrát takto zbude Okamura. Teda jestli není další na řadě se srovnat do lajny. 

2. Jestli je u nás možné narafičit takovéto pěkné akcičky, zřejmě už fakt nejsme daleko od bratrské intervenční pomoci tentokrát ze Západu. Úplně si představuju, když volby nedopadnou, jak si Piráti přejí… a naši věrní západní a neochvějní přátelé udělají zhruba totéž, co v šedesátém osmém udělali jiní neochvějní přátelé. 

3. Zřejmě si to musíme prožít se vším všudy. Se ztrátou iluzí i s těmi pracovními vyhazovy, podpisy příslušných pamfletů, veřejným demonstrováním radostného a správného názoru a sledováním postupného rozkladu všeho. 

4. Poprvé jsem se začal fakt bát, že brzy budeme zase zpívat starou válečnou písničku “Červený šátečku kolem se toč, my jdeme na Rusa nevíme proč.” Poprvé mě zamrazilo, že už to nejsou jen silácké řečičky bez významu. Poprvé mám pocit, že Bidenův umírněný ton a pozvánka k rozhovorům tentokrát nejsou rétorikou, ale normální vojenské uchlácholení nepřítele, že se nic neděje, aby pak mohlo dojít na moment překvapení. Nebylo to takhle i v Gruzii? Agentury vydaly zprávu o jednání a v noci pak spustily raketomety.  Jako by se někdo rozhodl, že válka prostě bude. 

5. Poprvé se začínám bát, že s Kydy bude brzy konec. Jestliže jsme se ústy premiéra tak jasně postavili do tábora demokracie a věčného míru, nemohou si nechat v revíru škodnou. Jestli dokážou doporučit premiérovi, co má dělat, zřejmě to brzy budou umět doporučit i mně. Mám pět dětí… nebudu si hrát na hrdinu. Takže až jednoho dne Kydy prostě zmizí, nedivte se tomu. Bude pak rozumné pro jistotu držet na internetu hubu…. dneska mám pocit, jako by přišel první závan neonormalizace. Zdá se, že to prasátko už spolu neugrilujeme. 

6. Babiš včera řekl, že zprávu BIS projednají na vládě a pak ji zveřejní. Beru to jako jediné světlo v tomto hnusném tunelu. A fakt si vlastně přeju, aby důkazy byly do očí bijící, zřetelné a jasné. Fakt si přeju, aby se Rusko ukázalo jako nepřítel, protože jinak si nedovedu představit, jak v tomhle rozděleném státě budeme dál fungovat pohromadě. Ale nevěřím, že se něco podstatného zveřejní.  Vsadím se, že Koudelka zprávu neuvolní z mnoha tajnoslužebných důvodů, nebo něco takového. A to bude druhá naděje. Že nám jako obvykle chčijou na hlavu a ani se to nesnaží vydávat za déšť. Ale… už to není naděje pro všechny. Jen pro půlku. Rozhodně nám to neprospěje. Fakt si v této chvíli přeju, aby to bylo tak, jak Babiš říká a abychom se dozvěděli pokud možno všechny podrobnosti. 

Pokud se ukáže, že se vše stalo tak, jak Babiš řekl, budu se muset hodně zamyslet nad tím, jak nás Putin doopravdy vidí. Ale za mnohem pravděpodobnější považuju, že se nedozvíme nic, jen nám naservírují, čemu máme věřit. 

Každopádně past na Babiše sklapla a náš premiér oligarcha teď už jen bude zjišťovat, jaké to je být mimo hru. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 454 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
103 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)