POLITIKA
21.4.2021
Kategorie: Politika

Vrbětice odkopaly mnoho politiků a ,,odborníků“

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝŠaráda, kterou bychom mohli nazvat třeba Výsadek špičkových agentů u bezvýznamného skladu, má pokračování. Je třeba konstatovat, že politikům byla předložena možnost opět vyniknout a někteří se skutečně činí. Příkladem může být nejen celá opozice, ale slyšet je i voják ve výslužbě Pavel, který tak moc rád na Pražský hrad. Ovšem těch geniálních myslitelů se ozývá mnohem více. Co lidí najednou rozumí energetice a problematice jaderných elektráren.

Nejdříve se však podívejme na Hrad. Miloš Zeman ke kauze mlčí. Při jeho nepříliš vřelém vztahu k šéfovi BIS Koudelkovi, který se dle všeho podílel na vytváření příběhu o zlých ruských agentech, se nedá očekávat, že by mu úplně věřil. Zároveň je o Milošovi Zemanovi známo, že je to pragmatický politik, takže má k Rusům rozhodně vstřícnější přístup, než posthavlistická bojůvka složená z Pirátů, STAN a koalice Spolu. Tito proslulí rusobijci a zároveň propagátoři narovnání vztahu s sudetským Landsmanschaftem dostali k dispozici materiál, který se budou snažit bezezbytku využít. Zeman oproti nim přemýšlí, zjišťuje možné škody a zároveň dost možná pochybuje o celé té kachně stejně, jako velká část našeho národa. Proto si vzal týden na to, aby učinil vlastní závěry a na rozdíl od politických špiček nevařil kaši z vody. Nicméně čas na rozvahu mu je okamžitě vytýkán a liberální mládež si dala práci s hanlivým světelným nápisem promítaným na část Pražského hradu.

Média se Vrbětic chytila s nevídanou radostí. Covid už nikoho nezajímá a Prymula s Flégrem nikomu nechybí. Stačí klaun Arenberger, kterého stále častěji v televizi radši supluje superministr Havlíček. Slátanina nesmyslů, kterou plačtivě národu přednesli Babiš s Hamáčkem, tak poskytnula prostor pro něco jiného než mizející koronavir. Protože manuál hlásí jasně rozeštvat nás s Ruskem, snaha Babiše ztupit hrany sporu byla okamžitě napadnuta a premiér, ostatně jak je jeho zvykem, odvolával, co odvolal a pořádně se do toho zase zamotal. Prchal má těžkou práci. To Hamáček se toho zase chytil a jede tvrdou protiruskou linii. Jen jeho podiv nad tím, že Rusko střelhbitě na žvásty o své vině na explozích v naprosto nehlídaném muničním skladu popřelo a okamžitě vyhodilo několik diplomatů a zaměstnanců velvyslanectví, je tak nějak groteskní. On si snad myslel, že si Vladimír Putin z něj sedne na zadek. A ještě se rozčiluje a připravuje odvetu. Rusové se musí popadat za břicho.

Další komediální výstupy předvádí představitelé politických stran. To, co vypustili z úst Bartoš, Peksa, Rakušan, Fiala, Adamová-Pekarová, Jurečka, Schwarzenberg, Kalousek a pár dalších, hraničí s demencí. To především proto, že absolutně chybí ty jednoznačné důkazy, také to celé postrádá smysl. Pravdou je jen to, že areál byl veden chaoticky, obchodovalo se tam se zbraněmi a municí nejen legálně a na to, co se v lesích ukrývalo, to bylo celé až podezřele laxní. To i včetně kontroly ze strany BIS. Majitel firmy, která tam skladovala munici, popírá vše, co údajně BIS a vláda uvádí. Spojení Ruska s Vrběticemi je vykonstruovaný kalkul a ve skutečnosti se nelze divit, že na to Rusové reagují podrážděně. Což však nic nemění na tom, že Bartoš by rád využil situace a rozpustil Sněmovnu a vyvolal předčasné volby, o čemž sní i Fiala, navíc Piráti a Rakušan požadují skoro zásah Evropské unie a chtějí vyvolat jednání o nastalém ,,problému“. Možná si dokonce představují, že všechny eurounijní státy vyhostí ruské diplomaty.

Ukázkou pirátské filozofie je i chování Hřiba. Zdá se mu, že když odjelo pár Rusů pracujících na velvyslanectví, tak už nepotřebují tak velký pozemek a chce zpět kus Stromovky. Na dotaz moderátora, jestli si Praha pomocí bagrů vezme sama zpět, odpověděl sice vyhýbavě, ale chuť by na toto gesto měl. Nicméně chce sebrat byty využívané velvyslanectvím. Ti hlupáci si vůbec neuvědomují, kolik škody nadělali. Už nyní se firmy obchodující s Ruskou federací obávají toho, jak budou ekonomicky zasaženi při narušení obchodních vztahů. Hřib vyrost kdesi v moravských lesích a v Praze dělá jednu botu za druhou. Aktuálně napomohl rozšíření parkovacích zón i tam, kde byly zbytečné, vzápětí navýšil jízdné v MHD. To jen na okraj. Piráti nám ještě ukážou, jak naivní jsme byli, když jsme je pustili do politiky a po socialismu toužící jim bohužel pomohou i do vlády.

Rozkol se světovou velmocí je evidentně účelový. Nejvíce se skloňuje dostavba jaderné elektrárny v Dukovanech. Dle odborníků k ní nedojde. Mimo Rusů ji totiž nikdo není schopen dle našich představ postavit, Westinghouse má svých problémů dost a jen blázen by jim to svěřil. Přesto tu máme znalce, kteří tvrdí, že projekt bez Rusů není problém uskutečnit. Jsou však podobní těm, kteří nám tu kážžou o očkování a testování. Prostě lžou. Poté se hovoří o plynovodu. Nord Stream II opět podpořila německá kancléřka Merkelová, ten bude dokončen bez ohledu na nás.

Hysterie a nenávist ze strany našich liberálů vůči Rusku pramení z názorové blízkosti k americkým Demokratům, a také z ovlivňování ze strany Deep State. Jenže my už dávno víme, že co je americké, zdaleka nemusí být dobré. A naopak, jsou to Rusové, kteří udržují světovou rovnováhu. Byť se to snaží média a eurohujeři popírat. Tato aféra skončí. Zjistí se, že výbuchy ve Vrběticích byly zametáním stop po obchodní kriminalitě. Bohužel nás to bude stát příliš mnoho, zaplatí to však někdo jiný než všichni ti bojovníci proti Rusku. Sledujete li diskuse pod články s proslovy, musíte se divit tomu, kolik lidí celé té báchorce věří a volají po tvrdém potrestání Ruska. My přemýšlející doufáme, že to nikdo na východ od nás nečte. Protože to by se buď musel umlátit smíchy, nebo by měl na čele modřinu od intenzivního klepání si na něj. Babiš s Hamáčkem jsou tragédie, ale představa Bartoše v premiérském křesla a přivzetí do vlády spolku Spolu jsou skutečně strašidelnou variantou budoucnosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 896 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)