Vraždícího muslima zastavil ve francouzském vlaku americký voják

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 23|08|2015

Toto není špatný sen. Šílení muslimové mezi námi se pokoušejí šířit teror a vraždit bez důvodu. Ve vysokorychlostním vlaku z Amsterdamu do Paříže se nepodařilo uskutečnit záměr teroristy, protože nepočítal s přítomností amerického letce Spencer Stonea, díky kterému nedošlo k obětem na životech.

Spencer Stone z amerického letectva zahlédl 26letého podezřele působícího Maročana a slyšel ho při pokusu o natažení zbraně na záchodě vysokorychlostní železnice mezi Amsterodamem a Paříží těsně po překročení francouzské hranice. Následně terorista Ayoub el-Qahzzani vyšel ze záchodu a spustil palbu, kterou zranil dva lidi na palubě. Naštěstí cestující hrdina byla blízko a spolu s přáteli ho dokázal zneškodnit.

Ayoub el-Qahzzani, měl přitom devět plných zásobníků munice obsahující téměř 300 nábojů.

2B90F44800000578-3206426-image-a-26_1440220492209

Stone cestoval s 22 ročním členem Oregonské Národní gardy Alekem Skarlatosem, který byl na dovolené a cestoval po Evropě po návratu z turnusu v Afghánistánu. S pomocí Anthonyho Sadlera a britského IT konzultanta Chrise Normana, se jim podařilo útočníka zastavit, složit k zemi a tím zabránit masakru.

Během dramatické situace při odstraňování teroristy Stone utrpěl bodné zranění na krku. Islámského džihádisty následně příšerně zmlátili ostatní tři. Na video záběry, které se objevily po události vidno střelce, ležícího na zemi, sténajícího v bolestech, s rukama a nohama svázanýma tričkem poté, co byl zbit skoro do bezvědomí. Americký prezident Barack Obama ocenil “odvahu a rychlé myšlení” mužů.

Komentář autora: Mám radost z takové americké armády a jednání obyčejných Američanů. Zde totiž vidět rozdíl mezi většinovými ovcemi z Evropy a sebevědomými, obětavými občany USA. To, že občas kritizuji politiku současné vlády Spojených států je pak v ostrém kontrastu s tím, co cítím vůči lidem ze Států. Mám je rád …

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 150,00 Kč
Vybráno 6.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
63 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.