Yale-School-of-Medicine-Professor-Fantasy_840x480-1
10.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

“Vražda bělocha je službou veřejnosti”, prohlásila psychiatrička, která sní o tom, jak střílí bělochy do hlavy

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Umíte si představit, že by něco podobného prohlásil jakýkoli běloch směrem k barevným? Jistě už by byl obviněn z rasismu a dočkal by se nejen vězení, ale i celosvětového odsouzení mainstreamových médií. Jisté je, že pokud by se jednalo – jako v tomto případě – o psychiatra, pak by přišel o práci i licenci. Tato rasistka, která rozdmýchává nenávist proti bílým, se jistě nedočká byť jen sebemenšího odsouzení a o práci se také bát nemusí.

 

Newyorská psychiatrička v dubnu řekla publiku na Lékařské fakultě v Yale, že sní o tom, že střelí revolverem do hlavy každého bělocha, který se jí přimíchá do cesty.

Dr. Aruna Khilanani chrlila nenávistné poznámky, ve kterých také řekla,  že jí bílí lidé vaří krevAudio z rozhovoru bylo zveřejněno v pátek spolu s rozhovorem Khilanani vedeným spisovatelkou a Katie Herzogovou.

Leták propagující přednášku uváděl i její název: “Psychopatický problém bílé mysli” a zahrnoval vzdělávací cíle, jako je “Nastavit nepřítomnost empatie bílých lidí k černému vzteku jako problém” a “Pochopit, jak jsou bílí lidé psychologicky závislí na černém vzteku”.

Khilanani zahájila své poznámky tím, že řekla publiku: “Řeknu spoustu věcí a pravděpodobně to vyvolá spoustu reakcí.”

“Nic mě nezlobí víc než běloch, který mi říká, abych se nezlobila, protože ještě neviděli skutečný hněv,” řekla, než začala mluvit o tom, jak systematicky odřízla většinu svých bývalých bílých přátel už asi před pěti lety.

“Zabít bělocha je také veřejná služba,” řekla. “Snila jsem o tom, že přiložím revolver k hlavě každého bělocha, který se mi přimotá do cesty, pohřbím jeho tělo a otřu si zakrvácené ruce a budu odcházet relativně bez viny. Jako bych udělala světu královskou laskavost.”

Později v rozhovoru Khilanani tvrdila, že rozhovory s bílými lidmi o rasových otázkách jsou zbytečné, protože jsou na špatné úrovni konverzace. “Bílí lidé se mýlí a už dlouho… Běloši mají pocit, že je šikanujeme, když vychováváme rasu,” řekla. “Mají pocit, že bychom jim měli poděkovat za všechno, co pro nás udělali. Jsou zmatení a my taky. Stále zapomínáme, že přímé mluvení o rase je plýtváním našeho dechu,” pokračovala Khilanani.

“Žádáme dementního, násilného predátora, který si myslí, že je svatý nebo superhrdina, aby přijal zodpovědnost. To se nestane. Mají v mozku pět děr. Je to jako bouchnout hlavou o cihlovou zeď.”

Khilanani řekla, že řešení rasismu předpokládá, že běloši mohou vidět a zpracovat to, o čem mluvíme.

“Nemůžou,” řekla. “Protože jsou dementní. Ani neví, že mají masku. Běloši si myslí, že je to jejich skutečná tvář. Musíme tu masku poznat.”

Psychiatrička , která ve svém profilu na webových stránkách Independent Doctors of New York uvádí, že má “odborné znalosti v léčbě pacientů, kteří mohou být zvědaví na otázky týkající se jejich identity”, tvrdila, že fakulta v Yale slíbila, že výňatky z jejího rozhovoru budou zveřejněny příští pondělí.

Místo toho byla po sérii zpoždění vydána interně, k dispozici pouze každému, kdo má školní průkaz. V posledních týdnech Khilanani na 2000 TikTok prosadila, aby bylo zveřejněno video jejího rozhovoru.

“Bílá amnézie je úžasná věc,” řekla ve svém posledním příspěvku začátkem tohoto týdne.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 184 times, 8 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)